Lyžařská bunda?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
natale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 12:21

Loni jsem si pořídila lyžařskou bundu od Nordblanc a jsem spokojená. Splňuje účel, a ani mé estetické cítění neutrpělo. Má bílou barvu…:-). Jinak se mi líbilo lyžařské oblečení z loňské kolekce Adidas by Stella McCartney.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 12:28

@continuity lenže tu nie je prístup ak nemáš moncler si out, len tu niektorí vyjadrili, že sa im páči. Tu je prístup „máš Moncler-nevieš lyžovať“. Ak si si kúpil bundu za tisíc eur, tak musíš lyžovať na lyžiach po Krakonošovi, lebo už nemáš peniaze na lepšie. Ak si oháknuty podľa svojho vkusu, tak nevieš čo sú priority. Mna nebaví prístup : buď alebo a ten vy stále vyťahujete. Pri lyžovaní na rakúskom ľadovci možete mať super lyže aj tak sa budete cítiť ako chudobná príbuzná v bunde od Alpine-Pro.

natale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 12:57

@lessie Já jsem kdysi také měla lyžařskou bundu Alpine Pro, ale nikdy jsem si v ní v Itálii nebo Rakousku nepřipadala jako chudá příbuzná.

jos
99 příspěvků 27.10.12 12:58

Ve výsledku se toho tu původní tazatelka koukám moc nedozvěděla…To jestli někdo umí lyžovat, se podle oblečení nepozná a nemá cenu to řešit. Navíc na našich sjezdovkách jezdí vážně dobře jen instruktoři a pár dalších jedinců.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 14:41

Mám asi 25 let starou tmavozelenou péřovku. Dokud jsem se ještě pokoušela lyžovat, skvěle mi sloužila jako nárazník při mých četných srážkách s borovicemi. Teď už ji nosím jenom na sáňkování s dětmi a oceňuji, že je dlouhá pod zadek, takže nechytím housera.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.12 18:06

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:56

MaliRozi
8 příspěvků 28.10.12 10:58

Uu
ano máte naprostou pravdu, jsme z hor a zabýváme se kromě jiného také prodejem lyží, tak jsem se včera ptala manžela a např třeba Atomic (u nás asi nejoblíbenější značka) má tu nejvyšší řadu lyží už asi 5 let stejnou a mění se jen design lyže.

A to už jsme asi ale trochu mimo téma, jinak lyžařskou bundu mohu z vlastní zkušenosti doporučit i značku PROTEST, která tady ještě myslím nepadla. Bunda je krásně propracovaná do detailu a má dámský střih. A kdo je zmrzlina, tak doporučuji spodní prádlo z merino vlny, já ho „objevila“loni a netrpěla jsem tady na horách ani jak byly loni ty velké mrazy…

Mylady2
12413 příspěvků 28.10.12 14:03

@uu tak ono jde v první řadě o to pohodlí:-) jestli mě chápete… Mě to moc (spíš vubec) nezajímá.

pabylka
1093 příspěvků 28.10.12 16:06

Na sjazdovky mam fleecovu budndu s windstopper membranou od Treksportu. Pod ňu vždy vrstvím, používam prádlo a trika z merina. V prípade vačším mrazov alebo sneženia natiahnem na to ešte bundu Marmot z Goretexu a lyžovala som takto i v -22 stupňoch a v pohode.
Na bežky nosím sveter z merina vlny - síce sú dosť drahé, ale oplatí sa, dajú sa využiť celoročne a navyše napr. značka Kama ma krásne vzory.
Táto výbava mi slúži nielen na lyže už asi 6rokov, moj názor je, že radšej zainvestujem do drahších vecí a mám na dlhšiu dobu pokoj. Navyše všetko sa dá využiť i v iných obdobiach než v zime.

666mahu
1490 příspěvků 28.10.12 20:52

@continuity. ok, myslela jsem, že máte někjakou oblíbenou, kam bych případně manžela „dotáhla“, až bude potřebovat novou (a to nebude tak rychle). :D

Syn si párkrát půčil lyže v prodejnách, když si nebyl jistý, které si vybrat a také když si chtěl vyzkoušet nějaké speciální, které by si nekoupil. Vím, že tehdy chodil také do Blizzardu Na Březinku. Ale už je to dýl.

Fae
71 příspěvků 30.12.12 14:29

Já lyžování naprosto miluji, bohužel už na to nemám tolik času kolik bych si přála (kde jsou doby kdy jsme byla ročně na lyžích 30 dní). Takže do lyžařského vybavení investuji hodně. Preferuji funkčnost a sportovní styl. Osypky se mi dělaj z typů jako je Verešová. Kožešina, zlato atp. na hory prostě podle mě nepatří, to tak do baru maximálně. I z kytičkovaných lyží se mi dělá špatně.

Bundu mám černo-bílou Blizzard a druhou zelenou Protest. Obě nosím jen na lyže a cesty na ně.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 15:13

Bude záležet na tom, co více preferujete. HUSKY, ALPINE PRO, Nord Blanc a část kolekce Hannah je spíše fashion a kvalitativně žádný zázrak (Climatic od Hannah vcelku jde).I když pro méně náročné vyžití postačí. Pak je tu TNF, kde jsou věci s membránou GTX nebo Hy-ventu. Všeobecně zátěry méně dýchají. Membrána je lepší, ale není samospasitelná. Dobré věci najdete i od Millet, Arcteryx, Direct Alpine, Ternua. Dior outdooru je pak Wild Roses. Millet jakožto „Francie“ střihově sedí. Ternua je baskická značka a má většinou dobře řešené detaily. Direct Alpine má věci z Dermizaxu, což je další z membrán. Pak je tu český TILAK a pro náročné Kjus a Bergans. Osobně se mi líbí Mammut bunda Ama Dablan. I model z roku 2009 vypadá ještě dnes nadčasově. Za zmínku stojí i kolekce Sir Joseph (Rakoncaj)

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 15:52

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 18:40

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.12 15:57

@LadyPapajka Jo, Revolution ještě stojí:).

Bibken
165 příspěvků 30.12.12 16:39

Keďže som z lyžiarskej rodiny a sama lyžujem od troch rokov, už som sa dávno naučila, že funkčnosť ide pred štýlom. Nehovorím, že sa tie dve veci nedajú skĺbiť v jednom, ale povedzme si rovno, že to sa už potom bavíme o celkom vysokých sumách. Ja mám dve bundy na lyžovanie, jednu oranžovo-sivú Husky, je naozaj veľmi dobrá, mám ju niekoľko rokov a nemenila by som, nepremokne, neprefúka ju, má všitú kuklu… Druhú mám vlastne „snouborďácku“ Horsefeathers, fialovú, je nádherná (aspoň podľa mňa), má odopínateľnú vnútornú vložku, takže sa dá prispôsobiť podľa toho, ako veľmi je vonku zima. Musím ale povedať, že ju nosím len na jarnú lyžovačku, lebo v mínus 15 je v nej trochu chladno. Inak výborné veci robí Salomon, priateľ má od nich bundu a nemenil by za nič na svete.

K tej debate, že radšej výstroj ako štýlové veci - nech si robí každý, ako chce. Niekomu tú výstroj netreba, lebo je skrátka rekreačný lyžiar. A niekto má dosť peňazí na to, aby mal aj výbornú výstroj, aj drahé oblečenie.

Trochu ma prekvapilo, že si niekto radšej požičiava každý rok najnovšie lyže, ako mať vlastné… My máme požičovňu lyží, takže by som mohla meniť lyže aj každú hodinu, ale aj tak mám vlastné, Salomony GCčka, už asi 4 roky. Sú to neskutočné delá, človek sa aj trochu narobí pri tom lyžovaní, ale nemenila by som ich ani za nič, jedine možno za novší model tých istých. Na lyže si človek musí aj trochu zvyknúť, zistiť, ako reagujú, aká jazda im najlepšie vyhovuje, a to vyžaduje čas a najazdené kilometre. Nie je nad to, keď človek presne vie, čo si môže dovoliť. Určite by som nechcela každý rok prechádzať tou fázou učenia sa. A je pravda, že tá základná technológia sa až tak často nemení, aby človek reálne pocítil rozdiel v modeloch z dvoch sezón.

123l
157 příspěvků 19.10.14 06:29

Hledám módní oblečení na svah, a takhle diskuze me udivila, jaknektere dámy nerozumí tomu, že někdo reší módu jak do města, nebo do práce, tak i na lyže. Je třeba pochopit, že je spousta lidí, kteří jedou na hory ne proto, aby si davali " do těla ", ale berou to jako oddech, relax. Pořád jde o módu. A že ty krasné drahé luxusní lyzařské komplety nejsou tak funkční? A co boty na podpatkách na ven? To je přeci taky naprosto nefunkční obuv a na chodník nevhodná. To je uplně stejný jako na tom svahu. Ale to podle některých už móda je. :)

Jinak přínosná diskuze. Taky si budu pořizovat něco spíš tak na parádu a ne jezdit po sjezdovce jak šílená. Je tu uvedeno dost tipů, určite si vyberu.

SovaS
26 příspěvků 9.11.16 08:56

Dobrý den, narazila jem na vaši diskuzi, taky sháním lyžařskou budnu, dívala jsem se na Freeport a líbí se mi tadle bunda http://www.freeport.cz/…thers-corine
Mají jí s velkou slevou, tak se tam asi zajedu podívat.
Jezdíte tam taky někdo nakupovat? Já tam ještě nikdy nebyla, ale každej o tom mluví.

EmilyG.
2149 příspěvků 9.11.16 09:02

@SovaS já to tedy mám cestou domů, ale nezastavuju tam. Rodič mých vnoučat je fanda slevových akcí, takže si tam kupuje staré hnusné ležáky za cenu nových modelů v centru. Jo a chodí tam k holiči, děsně levný, když člověk připočte naftu, čas, fakt se to vyplatí.

Julia55
41 příspěvků 13.11.16 21:14

@SovaS Já do Freeportu jezdím tak 2× ročně taky na takové ty větší nákupy.
Nevím teda, mě se rozhodně nezdá, že by prodávaly staré modely…ještě k tomu hnusné :D
Každý má jiný vkus, ale prostě je to nákupní centrum jako každé jiné, jen ty slevy jsou lepší…akce mají časté atd..
Proč utrácet za stejné věci jinde, když můžu ušetřit. Máme kousek odtamtud příbuzné a taky oblíbenou vinotéku Znovínu v Louckém klášteře.
Mimo jiné ta bunda je krásná :-)

SovaS
26 příspěvků 18.11.16 10:59

Tak já jsem tam pro tu bundu holky byla, mám jí, je úžasná!! :) A mám teda i spoustu dalších nových věcí :)
Využila jsem toho, že sem byla takle někde po dlouhé době :)
A staré hnusné ležáky? Nerozumím..nechápu..
Je to normánlí obchodák, jako každý jiný, jen jsou věci o drobek levnější, než jinde…

BarcaAri
631 příspěvků 18.11.16 16:56
@SovaS píše:
Já jsem se vrátila včera z Freeportu (začala jsem už nakupovat na Vanoce) a příteli jsem koupila v Alpine Pro bundu zlevněnou z 2 799 na 799 Kč, tak jsem jí hned vzala. A je fakt krásná, tak doufám, že mu bude :-)
No a vlastně jsem tam sehnala dárky skoro všem, jen pro tatku pořád nic nemám, protože nevím vůbec co, to je každoroní dilema :/

Husty, 12.10. jste tak uzasne poridila ve Freeportu a 9.11. jste tam jeste nikdy nebyla. Ale tak hlavne, ze jste z bundy nadsena a budete nadsena i az nebude +10 stupnu.

@SovaS píše:
Dobrý den, narazila jem na vaši diskuzi, taky sháním lyžařskou budnu, dívala jsem se na Freeport a líbí se mi tadle bunda http://www.freeport.cz/…thers-corine
Mají jí s velkou slevou, tak se tam asi zajedu podívat.
Jezdíte tam taky někdo nakupovat? Já tam ještě nikdy nebyla, ale každej o tom mluví.
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek