Malá ňadra

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
0zero7
4458 příspěvků 2.4.15 22:41

@arpa to jo. O zvyku to asi je

Akorat fakt Myslim ze tvar a stav a proporce jsou mnohem
Dulezitejsi nez velikost. Me minulej tyden jedna pani ma bazene rikala ze mam suoer prsa. Sama v uzasne kondici a hezky prsa. Upraveny, ale ne silikon boravdepodobne modelace a zmenseni.
Tak to potesi ze jo.
Me se libi na zenskejch spis vetsi. Ale musi but hezky a vyvazeny proporce.

arpa
1250 příspěvků 2.4.15 22:44

@0zero7 Jojo, proporce, to bezpochyby. Ke mně by to céčko určitě šlo (asi víc jak to déčko). Ale zůstalo mi sotva béčko :-(… ale tak jsem se taky vdala a rozmnožila :-). Nemůžu mít všecko. Kdybych byla dokonalá, kdo by se mnou vydržel?

eveK
334 příspěvků 2.4.15 23:39

Já bych tak chtěla velký prsa!!! :-) http://media.super.cz/…0000-635.jpg

Harare
427 příspěvků 3.4.15 01:31
@Ghost B.C. píše:
@Giulietta No argument, ze kdo by se s „tim“ tahal, je priblizne na stejne urovni, jako rict ploche holce (moje vlastni zkusenost) ze jeji dekolt, kde se proznacuji kosti, je hnusny. Z obojiho cisi despekt a akorat to ublizi nekomu, kdo s tim nemuze nic udelat.

To jsem napsala já, přesně to bylo, že se mi líbí, ale tahat bych se s tím celý život nechtěla. Nebyla to asi nejšťastnější formulace, rozhodně jsem to nemyslela jako despekt nebo posmívání se ženám, které mají velká prsa. Chtěla jsem tím říct, že se mi osobně zdají nepraktická bez ohledu na to, jak dobře můžou vypadat, a že upřednostňuji pohodlí před „být atraktivnější“. Omlouvám se, jestli jsem se tím někoho dotkla, byla to nevhodná formulace.

Oveeec
3037 příspěvků 3.4.15 10:37

@Zuzulli

Ale věřím, protože já jsem. Těžko se to vysvětluje, po tom, co jsem tady napsala, ale to je prostě koncentrace mýho mindráku na místě k tomu určeným :) Když se nad tím zamyslím, jsou ty malý prsa můj jedinej mindrák, jinak se sobě hodně líbím, někdy až nekriticky :) Problém je s tím poměrem k tělu, jinak se mi na jiných holkách ty malý líbí taky, přijde mi to víc sexy, ale ne hezčí. Zajímavý, co. A se svojí hodnotou taky nemám problém, vím, jakou mám lidsky cenu (a i ten vzhled, koneckonců). O chlapech mluvím proto, že tady řešíme prsa, což je v jistým smyslu od chlapů neoddělitelný (pánové prominou) a řešíme jejich výhody a nevýhody. Mimochodem, taková filozofičtější otázka - často ženský říkají, že se chtějí líbit samy sobě, ale co to přesně znamená? Myslím si, že je tam vždycky implicitně to, že se líbím ostatním a že jsem hezčí než případná konkurence. Kdybych byla sama na pustým ostrově, anebo spíš kdybych neměla kolem sebe nikoho, s kým bych se mohla srovnávat, mohlo by mi bejt jedno, jak vypadám, ne? A že teda vzhled se prostě vždycky řeší ve vztahu k někomu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 10:53
@Oveeec píše:
Kdybych byla sama na pustým ostrově, anebo spíš kdybych neměla kolem sebe nikoho, s kým bych se mohla srovnávat, mohlo by mi bejt jedno, jak vypadám, ne? A že teda vzhled se prostě vždycky řeší ve vztahu k někomu.

Ja keby som bola na opustenom ostrove, tak by som sa obliekala podľa nálady. Ak by so mnou vyplavilo na pevninu aj kozmetický kufor teda, tak by som sa niekedy nalíčila a niekedy nie, podľa toho, akú náladu by som mala a je fuk, že by ma nikto ten deň, keď som nalíčená a upravená nevidel. Vzhľad sa skutočné nerieši vo vzťahu k niekomu, bez ohľadu na to či ste na ostrove, alebo nie. Skúste si to, že ste na tom ostrove predstaviť a riadte sa podľa toho, uvidíte ako sa Vám uľaví.

Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 10:55
@Oveeec píše:
Kdybych byla sama na pustým ostrově, anebo spíš kdybych neměla kolem sebe nikoho, s kým bych se mohla srovnávat, mohlo by mi bejt jedno, jak vypadám, ne? A že teda vzhled se prostě vždycky řeší ve vztahu k někomu.

A určitě si myslíte, že je to pravda? Já nevím, fakt by mě to zajímalo. Protože si vemte, že spousta žen, s tím „jedním celoživotním mindrákem“ dopadne tak, že si ho dají odstranit, např. zvětšit prsa, a ve finále jsou spokojené jen chvíli - než si na sobě najdou něco jiného: nos, zadek, břicho, vlasy, zuby, vrásky… A jsou zase nespokojené. Starý odstraněný mindrák nahradí nový, který je opět třeba odstranit, aby byla „konečně“ spokojená. A zase není, protže jí najednou vadí něco dalšího. Tyhle případy nejsou výjimečné. Takže se prostě zase dostáváme k tomu, jestli to řešení vzhledu není hlavně otázka mysli.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 10:58
@Oveeec píše:
Mimochodem, taková filozofičtější otázka - často ženský říkají, že se chtějí líbit samy sobě, ale co to přesně znamená?

Ale ak sa upravíte tak, aby ste sa páčila Ferovi, tak sa nebudete páčiť Jožovi, napriek tomu, že by ste sa chcela páčiť obidvom. Ak sa budete páčiť sama sebe, tak Vám bude šum a fuk ktorému z nich sa páčite. A to podľa mňa znamená vysvetlenie Vašej filozofickej otázky. Chcem, aby sa to páčilo mne a či sa to páči ostatným je druhoradé.

Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 11:04

@Giulietta No přesně.

A teď si vemte, že se upravíte tak, abyste se líbila Ferovi, ale vy se v tom vůbec nebudete cítit dobře. Budete popotahovat sukni dolů, punčochy nahoru, potáhne vám na záda, vlasy vám polezou do pusy, to vám rozmaže rtěnku, na podpatcích budete jak panáček na chůdách a bla bla bla. Myslíte si, že na něj budete ve finále působit tak, jak byste chtěla nebo budete spíš pro smích?

arpa
1250 příspěvků 3.4.15 11:44

@Oveeec Tu Vaši úvahu, v reakci na @Zuzulli, docela chápu. Vyjádřila bych to tak, že sebehodnocení bohužel nikdy nejde úplně oddělit od toho, jak vás hodnotí a komentuje okolí. Samozřejmě ideální je, když je člověk aspoň do určité míry inertní vůči hodnocení vlastní osoby ostatními, ale na druhou stranu, nějaká zpětná vazba tu být musí, jinak hrozí, že se člověk zařadí do kategorie ignorantů a mimoňů. Každý si to ale nakonec v sobě musí srovnat sám, tj. najít zlatou střední cestu a trochu se obrnět a na některé věci se prostě vytentovat…

Můj první kluk byl například hodně zatížený na prsa. Tím spíš nechápu, proč si začal něco se mnou. Ze začátku jsem neměla pocit, že by to měl být problém (ostatně, v té době jsem o nápadníky rozhodně neměla nouzi, a tak jsem si naivně myslela, že jsem schopna tenhle drobný deficit :-) dohnat jinak), ale postupně, když jsem například vnímala, jak se se slinou v koutku nejen dívá na lépe obdařené exempláře, ale ještě je obdivně komentuje, tak mě to značně nahlodalo. Dlužno uznat, že jedno období jsem ta svoje prsa začala dost řešit a byla jsem s tím poněkud otravná. Ve finále mi pak vyčetl, že on by nikdy s velikostí mých prsou neměl problém, kdybych mu tuhle myšlenku „neinfiltrovala“ do hlavy já. I když to byl nepochybně alibismus z jeho strany (ten můj „nepohodlný“ pocit proboha měl nějaký základ a neobjevil se jen tak z ničeho nic), něčemu mě to taky neučilo. Postupem doby mi docvaklo jednak to, že se nikdy nebudu líbit všem, že pravděpodobně nikdy nebudu pro druhého absolutně dokonalá a podle představ, a že musím doufat, že každé zboží má svého kupce a že ten potenciální kupec :) bude přijatelný zase pro mě. Ono totiž, jednou byly problémem prsa, podruhé, že nejsem blondýna, potřetí, že jsem moc hubená… a nyní je to furt něco :-) :-) :-) (škoda, že tu není smajlík, jehož hlava je drcena kladivem).

Ne, že bych dělala seriózní statistiku, ale odhaduju, že chlapů, kterým se líbí větší prsa, je víc než těch, kterým se líbí prsa menší (aniž bych teda chtěla aspirovat na definici prvních nebo druhých). Ale je otázka, nakolik je taková „preference“ pro konkrétního chlapa zásadní; jestli je to něco, z čeho nemůže bez duševní újmy slevit, anebo jestli je to jen o tom, že se mu něco líbí, ale klidně se bez toho obejde, protože je tu x dalších věcí, které se mu líbí srovnatelně stejně (například pěkné nohy). Pokud je to první případ, tak ať jde dotyčný o dům dál. Možná s ním odejde i lukrativní nabídka sňatku, dovolená v Jugoslávii a další sociální jistoty, ale já přece nikoho nebudu nutit(prosit se), aby se se mnou intimně sbližoval, neřkuli se se mnou toužil trvale žít a rozmnožovat se, a pak trpěl. Pokud si mě ale vybral a být se mnou chce, tak očekávám, že se zdrží projevů nespokojenosti. A pokud si nemůže pomoct, tak nazdar bazar, hledej si krasavicu jinde.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.4.15 12:46

@arpa " očekávám, že se zdrží projevů nespokojenosti. A pokud si nemůže pomoct, tak nazdar bazar, hledej si krasavicu jinde."
přesně! by mě nenapadlo po nějakém čas s chlapem začít řešit, že by měl mít víc vlasů, větší svaly, menší břicho… ale chlapům tohle problémy nedělá. nerozumím tomu. a nemám teď na mysli situaci, kdy se žena změní, ale pokud zůstává stejná tak o co jim vlastně jde?

Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 12:56
@viktorka_od splavu píše:
přesně! by mě nenapadlo po nějakém čas s chlapem začít řešit, že by měl mít víc vlasů, větší svaly, menší břicho… ale chlapům tohle problémy nedělá…

To fakt? Asi bych si začala počítat, na kolik let si půjdu sednout.. Ne vážně, to fakt někoho takového znáte? Ačkoliv když nad tím tak přemýšlím, tak já znám asi taky… Smutné.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:01

@viktorka_od splavu @Ghost B.C. Tak vyčítat chlapovi, že mu dvacet let po svatbě vypadaly vlasy, je blbost, ale pokud bych viděla, že muž směřuje k obezitě, tak mu teda řeknu, že by s tím měl něco dělat.

Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 13:04

@Pinot Noir To samozřejmě, ale tam jde o zdraví. Viktorku jsem ale pochopila tak, že jsou chlapi, co začnou do ženský rejpat i když vypadá furt stejně.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:08

@Ghost B.C. Aha. Tak to jsou pak blbci :) A vzhled je potom podle mě jen zástupný problém, na který se soustředí, protože jsou ve vztahu nespokojení.

Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 13:11

@Pinot Noir Což je ale strašně ubohé… Jsou to blbci. Kruh uzavřen :D

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:13

@Ghost B.C. Amen.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 3.4.15 13:26

@Pinot Noir @Ghost B.C. jj myslela jsem samozřejmě situaci, kdy je žena pořád stejná. zástupný problém… hmhm nojo, tak to bude

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:34

@Pinot Noir @Ghost B.C. Naozaj sú takí chlapi. Pre mňa je to tiež nepochopiteľné - sami si niekoho vyberú, snažia sa ju zbaliť a keď ju majú, tak začne rýpanie. Je to ale ozaj zástupný problém alebo možno ešte skôr forma manipulácie a podkopávania sebavedomia. Poznám len pár prípadov a zdá sa mi, že tí muži sú tak trochu zakomplexovaní. V jednom prípade je partnerka profesne o dosť vyššie, v inom zase bola žena tak akosi zjavne príťažlivejšia ako jej partner.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:37

Tak můj muž je naprosto dokonalej a proto s ním všude chodím, abych to trochu vykompenzovala a nebylo to pro okolí tak nesnesitelné.
A bez vytáček říkám, že to já si vybrala jeho, jako ostatně tak učinila většina z nás a kdo tvrdí, že ne, tak… se mýlí.

Oveeec
3037 příspěvků 3.4.15 13:47
@Giulietta píše:
Ale ak sa upravíte tak, aby ste sa páčila Ferovi, tak sa nebudete páčiť Jožovi, napriek tomu, že by ste sa chcela páčiť obidvom. Ak sa budete páčiť sama sebe, tak Vám bude šum a fuk ktorému z nich sa páčite. A to podľa mňa znamená vysvetlenie Vašej filozofickej otázky. Chcem, aby sa to páčilo mne a či sa to páči ostatným je druhoradé.

Tak jasně že se člověk nemůže líbit každýmu, hlavně úpravou se někdy nedosáhne vůbec ničeho, prostě jste něčí typ, nebo nejste a nic s tím neuděláte. Ale pozor! I když se líbím sama sobě, neznamená to, že mě nebude mrzet, když se nebudu líbit chlapovi, o kterýho sama stojím, přece! A moji filozofickou otázku to stejně nevysvětluje, protože si myslím, že naše vnímání toho, co se nám líbí, se stejně nějakým způsobem formuje vnějšíma vlivama (na druhou stranu je fakt, že mi můžou časopisy stokrát podstrkovat nějakou modelku/modela a mně se líbit ne a ne a nebude). Znova - líbím se sobě proč? Protože jsem hezká/mi to sluší? Co to znamená? Mám něco, co SE považuje za hezký (ale jak říkám, můžu bejt klidně pyšná na svůj orlí nos, i když ho nikde v časopise nebo televizi neuvidím, kromě Terezy Maxový teda). Jak já vím, že zrovna tohle je hezký? Protože se mi prostě o tom na základě něčeho utvořil názor. Myslím si, že to od vnímání ostatníma prostě úplně oddělit nejde. Jinak co se mě týče, fakt si nemyslím, že bych pak kromě prsou na sobě něco upravovala. Jako ne že bych nezměnila pár věcí, kdybych měla kouzelnou hůlku, ale vůbec ne nezbytně.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:49

@Brunhilde Ja som sedela na polici a čakala kedy a kto si ma vyberie. :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.4.15 13:52
@Oveeec píše:
Znova - líbím se sobě proč? Protože jsem hezká/mi to sluší? Co to znamená? Mám něco, co SE považuje za hezký .

Ale to je s prepáčením sprostosť. Sama sebe sa možem páčiť aj keď ma všetci budú považovať za škratu a ošklivku a nebudem mať ani zbla toho, čo sa považuje za pekné.

Oveeec
3037 příspěvků 3.4.15 13:53

A ještě mě k tomu napadají dvě věci (vlastně víc):

1. Že se chlapům líbí klidně menší prsa, ale pevný - jak to pozná, když má ženská dobrou podprsenku? :) Stejně jako u velkých v dobrý podprsence nepozná, jestli jsou vytahaný, takže ve výsledku zase soudí podle velikosti, ne?
  1. Padla tady otázka, jestli by dotyčná byla jiná, kdyby měla ty větší prsa a tím pádem víc příležitostí. Já bych asi taky jiná nebyla, ale zase si říkám, co kdybych se prostě chovala trochu jinak, protože bych neměla absolutně pochybnosti, kdežto teď se prostě podvědomě bojím, že kdybych někoho balila, on si bude myslet, že hm, dobrý, ale dyť nemá žádný kozy. Nemusel by bejt debil, to je prostě příroda. A vědomí dobrýho vzhledu s chováním člověka udělá divy, přece!
  1. Ta modelka z Maxima - neznám ji, tak nevím, jestli je miláček mužů, ale neusuzovala bych na to jenom z toho, že je vyfocená v časáku. Těm žebříčkům 100 nejkrásnějších žen planety nevěřím, bůhví, kdo a jak to skládá :) A stoprocentně, kdyby tam vyfotili nějakou obdařenější, líbila by se asi tak milionkrát víc. Já vím, že v partnerství to nehraje roli, ale ve vnímání toho, jak je kdo přitažlivej, už mnohem větší (byť vím, že jsou ne nijak pohledný holky, který jsou všeobecně považovaný za hrozně sexy), si myslím.
Ghost B.C.
4120 příspěvků 3.4.15 13:56
@jjj777 píše:
Je to ale ozaj zástupný problém alebo možno ešte skôr forma manipulácie a podkopávania sebavedomia.

Mně vlastně tak došlo, že jsem něco podobného zažila. Myslím, že tomu člověku vlastně nejvíc vadilo to, že si dovoluju říkat ne. Ale navenek šlo o číslo na váze. Já sama se sice hýbu a tvaruju, ale odmítám to dělat proto, abych někomu seděla do šablony. I ve svém „nejtlustším“ období jsem i jen do nadváhy měla ještě pořád hodně daleko, ale stejně byl strašnej problém, že moje váha začíná šestkou (asi 63 kilo). Pak byl problém, že je to přes 58. Pak to není 56. Pak 52. A to prosím měřím cca 175 cm.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek