Malá ňadra

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 03.04.15 16:23

@arpa

No chci :) Ale na tom, že chce bejt člověk pro určitý chlapy, a nejenom, ta nejkrásnější ženská na světě, není nic, co by vyžadovalo diagnózu a léčbu. Proto bych se musela nejdřív na Giuliettina manžela podívat, abych viděla, jestli patří mezi ty chlapy, pro který bych chtěla bejt nejkrásnější na světě, a pak bych se rozhodla, jestli mě štve, že se mu ona líbí víc než já :)

arpa
1250 příspěvků 03.04.15 16:33

@Oveeec No snad máte pravdu. I já chci být přitažlivá pro chlapy, kteří se mi líbí a chci s nimi navázat vztah. Takových nicméně na světě mnoho nepochoduje a nikdy nepochodovalo, navíc je to v současné době bezpředmětné. Navíc ani ten chlap, kterého bych tak moc chtěla a on chtěl mě, mě přece nemusí považovat za NEJkrásnější… může mě považovat třeba za velmi krásnou, a do toho milou, zajímavou, chytrou, vtipnou, vzdělanou, šikovnou,… a v takto poskládané mozaice prostě za tu NEJlepší. Nechci Vám cokoli podsouvat, ale působí to na mě, jako byste si ze všeho, co dělá člověka člověkem, vzala jen tu krásu (personifikovanou navíc velkými ňadry) a teď se pořád porovnáváte se svým okolím a snažíte se trumfovat (ačkoli každý z nás potřebuje své místo na slunci). Doporučuju vám, abyste to nedělala. Mám ve svém okolí jednu takovou slečnu a hrozně si tím škodí.

Když to otočím… Znám jednoho chlapa. Je neskutečně sexy. Ale subjektivně i objektivně rozhodně není NEJ- ve více směrech. Objektivně nemá zrovna největší svaly, není nijak extra vysoký, není bohatý, dost možná nemá ani NEJvětší penis :-)… plus subjektivně vzato se mi na něm pár věcí taky nelíbí a znám jedince, na kterých je to či ono mnohem hezčí… Ale přesto z něj něco vyzařuje, co způsobuje, že se ženským líbí a leckterá by ho chtěla za partnera. To NĚCO je uvnitř. Je to kombinace více faktorů, ale nedá se to redukovat na cokoli z toho, co jsem zmínila.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 16:36

@Oveeec Podoba sa na Dannny Trejo. Tak čo? Mám sa báť? :-D

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 03.04.15 16:43
@Giulietta píše:
@Oveeec Podoba sa na Dannny Trejo. Tak čo? Mám sa báť? :-D

Ne. Toho se bojím já :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 16:44

@Oveeec Aj ja, ale nikomu to nehovorte. :-D

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 03.04.15 16:49
@arpa píše:
@Oveeec Navíc ani ten chlap, kterého bych tak moc chtěla a on chtěl mě, mě přece nemusí považovat za NEJkrásnější… může mě považovat třeba za velmi krásnou, a do toho milou, zajímavou, chytrou, vtipnou, vzdělanou, šikovnou,… a v takto poskládané mozaice prostě za tu NEJlepší.

To je výborný, to mě nenapadlo :) Nebo teda možná napadlo, ale spíš mě napadá, že co když ta složka „krása“ nebude dostatečná, aby to dohromady dalo tu nejlepší? Protože všechno to ostatní mám, tak to neřeším :) Maximálně to vzdělání, který mám taky, ale chci ještě a ještě, ale to ne kvůli chlapům, ale kvůli sobě. A taky je to jedna z mála věcí, s kterou se dá pořád něco dělat, narozdíl od těch prsou :D Zvláštní je, že si myslím, že i ten vzhled mám, a stejně o něm pochybuju, přičemž o tom ostatním, co taky mám, nepochybuju. Ale to bude asi nějakej Freud :) Čímž odpovídám na ten další komentář, že:

„Nechci Vám cokoli podsouvat, ale působí to na mě, jako byste si ze všeho, co dělá člověka člověkem, vzala jen tu krásu (personifikovanou navíc velkými ňadry) a teď se pořád porovnáváte se svým okolím a snažíte se trumfovat (ačkoli každý z nás potřebuje své místo na slunci). Doporučuju vám, abyste to nedělala. Mám ve svém okolí jednu takovou slečnu a hrozně si tím škodí.“ To nedělám, možná vnitřně u sebe, ale ani tak ne, říkám, že svoji hodnotu znám a fakt se cením vysoko.

„Když to otočím… Znám jednoho chlapa. Je neskutečně sexy. Ale subjektivně i objektivně rozhodně není NEJ- ve více směrech. Objektivně nemá zrovna největší svaly, není nijak extra vysoký, není bohatý, dost možná nemá ani NEJvětší penis :-)… plus subjektivně vzato se mi na něm pár věcí taky nelíbí a znám jedince, na kterých je to či ono mnohem hezčí… Ale přesto z něj něco vyzařuje, co způsobuje, že se ženským líbí a leckterá by ho chtěla za partnera. To NĚCO je uvnitř. Je to kombinace více faktorů, ale nedá se to redukovat na cokoli z toho, co jsem zmínila.“ Já vím, taky to tak ve vztahu k chlapům mám, hezouni mě neberou. Ale chlapi jsou zaměřený víc vizuálně. Ale taky je pravda, že jsou takový ty „nehezký“, ale charismatický ženský, který prostě vedou.
Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 03.04.15 16:50

Ježiš, to jsem nějak divně naformátovala. A mě už to neba :)

arpa
1250 příspěvků 03.04.15 17:05

@Oveeec Po pravdě řečeno, mě taky moc ne… mám obavu, že jste mě příliš nepochopila. Ty úvahy nad „dostatečností složky krásy“ se mi opět scvrkávají ve společný jmenovatel = přehnanou soutěživost, která obecně lidi spíš štve než fascinuje. Prostě se smiřte s tím, že v něčem nejste nejlepší (vzhledem k tomu, že se jedná o krásu, pak vás bohužel musím upozornit, že i kdybyste byla, tohle prvenství nikomu moc dlouho nevydrží). Možná se vnitřně v tom či onom ceníte vysoko nebo naopak nízko, ale vaše okolí to může vidět jinak… a vidí-li to ve váš neprospěch, je IMHO lepší to s pokorou akceptovat (ale netrápit se tím), protože plastika všechno nevyřeší.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 17:14

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:07

Demode
1948 příspěvků 03.04.15 17:14

@Giulietta Drsňák s něžnou duší?

Ghost B.C.
3798 příspěvků 03.04.15 17:20
@arpa píše:
@Ghost B.C. Jako to, že je hezká, ale že je hrozná plošina.

Jsem si tak vzpomněla, že mi kdysi partner taky řekl, že jsem plošina :) Ale nemyslete si o něm, že je to hulvát, protože hned za tím dodal, že se mu to vždycky líbilo. Tak prostě nemám důvod mu to nevěřit. Kdyby chtěl, mohl si místo mě nabalit nějakou jinou. Neudělal to, tak z toho odvozuju, že se mu to asi fakt líbí. Ale věřím, že kdybych s ním začala polemizovat o tom, že se mu jiný ženský, s většíma prsama, musí líbit víc, než já, protože je to prostě příroda, tak věřím tomu, že mu tak polezu na nevy, až mě jednoho krásného dne šoupne za dveře s tím, ať jdu na psychárnu.
Ono totiž když chlapovi budete (ne vy, obecně) pořád předhazovat nedostatky, tak mu vlastně říkáte, že si vybral blbě a že si má jít najít nějakou lepší.

raskolnikov
173 příspěvků 03.04.15 17:26
@arpa píše:
@Oveeec .....Ne, že bych dělala seriózní statistiku, ale odhaduju, že chlapů, kterým se líbí větší prsa, je víc než těch, kterým se líbí prsa menší (aniž bych teda chtěla aspirovat na definici prvních nebo druhých). Ale je otázka, nakolik je taková „preference“ pro konkrétního chlapa zásadní.....

Co když se muži v průběhu života změní preference stran velikosti ňader partnerky (osobní zkušenost)?

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 17:29

Můj osobní zájem stran vlastních ňader spočívá ve starosti, aby dobře vyživila potomky (splněno) a aby mne nezabila (zatím splněno). Na vše ostatní je MasterCard, který mi koupí pořádnou podprsenku (splněno cca 1× za kvartál)

arpa
1250 příspěvků 03.04.15 17:29

@raskolnikov Co na to říct??? Asi že má ta ženská buď pech, nebo štěstí :-), podle situace.

Spíš já bych se měla zeptat vás, jak se obrat větru projevil ve Vašem životě.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 17:30
@raskolnikov píše:
Co když se muži v průběhu života změní preference stran velikosti ňader partnerky (osobní zkušenost)?

No to musíte trochu rozvést, na takto vágní formulaci nelze reagovat jinak, než v žertu.

raskolnikov
173 příspěvků 03.04.15 17:52
@arpa píše:
@raskolnikov Co na to říct??? Asi že má ta ženská buď pech, nebo štěstí :-), podle situace.Spíš já bych se měla zeptat vás, jak se obrat větru projevil ve Vašem životě.

Good point.

Obrat se neprojevil nijak radikálně, prostě se mi líbí jiná velikost ňader než před řekněme deseti lety

@Brunhilde píše:
No to musíte trochu rozvést, na takto vágní formulaci nelze reagovat jinak, než v žertu.

celý odstavec od arpa byl tento:
Ne, že bych dělala seriózní statistiku, ale odhaduju, že chlapů, kterým se líbí větší prsa, je víc než těch, kterým se líbí prsa menší (aniž bych teda chtěla aspirovat na definici prvních nebo druhých). Ale je otázka, nakolik je taková „preference“ pro konkrétního chlapa zásadní; jestli je to něco, z čeho nemůže bez duševní újmy slevit, anebo jestli je to jen o tom, že se mu něco líbí, ale klidně se bez toho obejde, protože je tu x dalších věcí, které se mu líbí srovnatelně stejně (například pěkné nohy). Pokud je to první případ, tak ať jde dotyčný o dům dál. Možná s ním odejde i lukrativní nabídka sňatku, dovolená v Jugoslávii a další sociální jistoty, ale já přece nikoho nebudu nutit(prosit se), aby se se mnou intimně sbližoval, neřkuli se se mnou toužil trvale žít a rozmnožovat se, a pak trpěl. Pokud si mě ale vybral a být se mnou chce, tak očekávám, že se zdrží projevů nespokojenosti. A pokud si nemůže pomoct, tak nazdar bazar, hledej si krasavicu jinde.

Zajímalo mě, jestli si tedy má takový muž najít novou partnerku, nebo být zticha.

Ghost B.C.
3798 příspěvků 03.04.15 17:53
@Oveeec píše:
@arpaNo chci :) Ale na tom, že chce bejt člověk pro určitý chlapy, a nejenom, ta nejkrásnější ženská na světě, není nic, co by vyžadovalo diagnózu a léčbu.

To právě záleží na tom, jak moc to prožíváte, řešíte a činíte. Problém je v tom, že nikdy nebudete nejkrásnější ani jen pro ten konkrétní okruh mužů, pro který byste ráda. Můžete se líbit třeba 10 mužům najednou, ale ani jeden už vás nutně nemusí považovat za tu nejkrásnější.
Být pro všechny nejkrásnější je podle mě stejné sci-fi, jako chtít namalovat ten nejhezčí obraz na světě. Bude jen hrstka lidí, kteří se kvůli němu porvou v aukční síni, protože to bude to nejnádhernější, co kdy viděli. Pak bude spousta lidí, kteří obraz budou považovat za krásný a chtěli by ho mít doma. Pak hromada lidí, kterým se bude líbit, ale domů by ho nechtěli. Další hromadě lidí bude ten obraz úplně putna. A té poslední hromadě se ten obraz líbit nebude ba to pro ně dokonce bude mazanice.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.15 18:03
@raskolnikov píše: …Zajímalo mě, jestli si tedy má takový muž najít novou partnerku, nebo být zticha.

Ja by som si na jeho mieste našla inú partnerku. Nie preto, že sa mi páčia aj iné prsia, ženy, kone, auta… ako jej, ale preto, že ak tej ženskej nemožem povedať ani svoj názor na niečo, aby sa náhodou chudera necitíla dotknutá, tak mi ta ženská za to nestojí.

arpa
1250 příspěvků 03.04.15 18:11

@raskolnikov Já si myslím, že má být zticha A najít si novou partnerku :-), jestliže k tomu cítí nějaké nutkavé puzení, v důsledku změny preferencí.

Ale váš dotaz mi připadá malinko nesmyslný. To, co muž v takové situaci cítí jako správné nebo jediné možné řešení (nebo klidně i žena, když například najednou zjistí, že jí je 15 cm málo a potřebuje 30 cm), je přece na něm. To má každý indivindy. Neexistuje obecně správné a špatné řešení. Každý si to musí nakonec srovnat v sobě sám, vzít v úvahu x dalších hledisek. To je hrozně moc hypotetických proměnných, které neznám, a proto můžu odpovídat zase jen takhle hrozně nekonkrétně a obecně.

Co vím ale určitě, je to, že kdyby mi můj chlap, kterýžto nějak extrémně velká ňadra neprožívá, náhle oznámil, že se mu změnil vkus a chce nějakou bujněji obdařenou, musela bych mu asi odpovědět něco jako „s tím ti hochu nepomůžu, to je tvůj boj, dělej, jak umíš“. Jestli potřebuješ konzultace odborníka, vyhledej ho, ale u mě nečekej, že ti s tím budu pomáhat. Pokud by po mě snad chtěl, abych s tím něco dělala (typu nechala si prsa zvětšit), tak bych se asi v první fázi zamyslela, zda je pro mě taková úprava přijatelná (pro některé ženy může být´). Pokud by nebyla, pak bych se ho asi zeptala, nakolik tato změna brání dalšímu trvání našeho vztahu. Pokud by mi odpověděl, že brání (nebo by i mlčky bylo jasné, že už se na mě nemůže ani podívat nebo že venku vidí samé krásné exempláře, o které se teď cítí ochuzen), asi by to byl (minimálně z materiálního hlediska) konec našeho vztahu. Samozřejmě by mě to mrzelo, ale to je asi tak vše, co bych s tím mohla dělat.

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 03.04.15 19:21

@arpa

Máte pravdu, a já to vím, takže to navenek najevo nedávám (aspoň si myslím), protože to o člověku nic dobrýho nevypovídá. Jinak kdyby mě tím deptal partner, nenechala bych se. Sama sebe nechám, ale jenom v duchu a tady :)

@Ghost B.C.

Nejhezčí obraz na světě je geniální příměr! :)

Ghost B.C.
3798 příspěvků 03.04.15 20:01

@Oveeec Já mám ještě jeden příklad, aby to nevypadalo, že vás furt jen kritizuju :) Abyste tomu rozuměla, já vás chápu, ale na jednu stranu je mi trochu líto, že to tak moc řešíte, protože to prostě nikam nevede a akorát se zbytečně trápíte namísto toho, abyste si užívala.
Měla jsem krásné dlouhé vlasy. Ještě delší, než Jordana z minulé strany. Ale furt jsem s nima byla nespokojená. Chtěla jsem ještě o kus delší, ještě o kus hustší a ještě o kus blonďatější. S každou ženou nebo dívkou, která měla dlouhé vlasy jsem se srovnávala a pokaždé jsem si říkala, že to ona se musí všem líbit víc, protože i když její vlasy třeba nejsou delší, tak jsou lesklejší, když nejsou objemnější, tak mají hezčí barvu/vlny/cokoliv.
A tak jsem byla pořád tak nespokojená a blbá, až jsem svojí krásnou přírodně popelavou blond odbarvila. Chvíli to vypadalo dobře, než jsem tu barvu přestřelila na peroxidovou žluť. A začal ten následný nový kolotoč nespokojenosti. Zhoršila se mi kvalita. S každým centimetrem odrostu to do očí bilo víc a víc. Začaly mi padat. A to tak, že hodně. Já začala vymýšlet nemožné, abych ty vlasy zachránila, ale chtě-nechtě jsem musela začít zkracovat. Teprve tehdy mi došlo, co jsem měla. Že všechno to trápení bylo zbytečné, protože ty vlasy byly krásné.
Roky jsem na nich hledala zbytečné chyby místo toho, abych si užívala, že mám vlasy (a mohla jsem mít doteď), které jen tak nějaká žena nemá. Teď mám prd. Ale naučilo mě to jedno - přestala jsem na nich lpět, protože mi došlo, že jenom na tom ta krása a výjimečnost nestojí a vždycky se najde někdo, kdo bude mít ty vlasy v něčem lepší a hezčí, že nemá cenu se tím takhle deptat. Je mi tak akorát líto, jak jsem byla blbá.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek