Malá postava s výraznými křivkami

Fotoalbum tématu (39) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 08:48

@kocoureksuggy Z čeho přesně soudíte, že dotyčný je nezadaný?

kocoureksuggy
499 příspěvků 23.12.16 08:54

@KoraKora
Přesně soudím z jeho informace, kterou sem dal.

Jordaan
8747 příspěvků 23.12.16 09:57

@Pinot Noir

Ja myslim, ze primitivni utok tu predvedl @Dony Rafin a jak se do lesa vola…

Ghost B.C.
3819 příspěvků 23.12.16 10:13

@Pinot Noir Tak jako je, ale jak sám Dony napsal, tohle je veřejné fórum a musí počítat s různými komentáři. Když napíše, co napsal a pak na kritiku začne vymýšlet, že já nic, však to bylo strašně slušné a kdo ty si, že si vůbec dovoluješ mi něco psát, tak se těm „různým komentářům“ taky nemůže moc divit. Tím neříkám, že je to nějak super, ale jak už napsala @Jordaan…

blue0015
294 příspěvků 23.12.16 10:23

A mně to přijde tak trochu jako krmení trollů…

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 11:10

Tak dokud nepadlo „s touhle postavou je uplne jedno co mate na sobe“ je to na mistni pomery pekna vanocni debatka, no nemam pravdu! :-)

Giuli
2931 příspěvků 23.12.16 11:14
@Pinot Noir píše:
OMG, tyhle výkřiky, aby si @Dony Rafin našel babu, jsou ovšem peklo největší. No tak řekl svůj názor. Sice s ním taky nesouhlasím, ale proč hned takové primitivní útoky?

A posielanie na liečenie a psychologický rozbor osobnosti, po tom, čo niekto skritizuje vaše oblečenie a účes je na vašom rebríčku pekla najväčšieho kde? Tiež je to len vyjadrenie názoru. :-D
@blue0015 Sú Vianoce, nechajte nás krmiť troly. :-D

Giuli
2931 příspěvků 23.12.16 11:15

@Amigdala Že jo. Pritvrdíme? Keď si už tu, tak všetkých s BMI 16+ budeme strieľať špuntom od šampusu. :-D

Anka F.
215 příspěvků 23.12.16 12:22

@Dony Rafin
Doporučuju kurs „jak porozumět psanému textu pro začátečníky“

blue 0015 se svěří, že má postavu typu hruška, se kterou není spokojená, i když se snaží zdravě jíst a cvičit a vy jí sdělíte, že by udělala lépe, kdyby cvičila

blue 0015 požádá o RADU s oblečením, protože se jí nelíbí, co nosí a neví, jak se oblékat pěkněji a moderněji a vy jí „PORADÍTE“ konstatováním, že má zcela nevkusné, „důchodcovské“ oblečení a nemá vkus na modernější kousky

Ještě byste mohl přidat, že dělá velkou chybu, že nevyrostla a má výšku jen 154 cm :-)

Zkuste nějakou konstruktivní radu, pošlete inspirativní fotku, konstruktivní mužský pohled na tenhle problém může být zajímavý.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 12:28

@Giuli Na léčení jsem vás poslala ne kvůli kritice mé vizáže, ale proto, že jste napsala, že se k jakési otázce vyjadřuju jen proto, abych na sebe upozornila, protože se můj hnusný outfit (popsán vámi jinak, ale zhruba tohoto vyznění) nikomu nelíbí. Takže psychologický rozbor přišel z vaší strany. Bylo to mimochodem v den, kdy jste se tu ošklivě navážela do dalších uživatelek a moje tolerance sprostoty a lží má své hranice.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 12:29

Porozumění psanému textu tady chybělo (oči v sloup)

blue0015
294 příspěvků 23.12.16 12:59

@Giuli Tak jo, dejte jim nějaké cukroví :D Já se vrátím, až zase vyzkouším nějakou jinou kombinaci oblečení. Hezké Vánoce!

Giuli
2931 příspěvků 23.12.16 14:04

@blue0015 Zavedieme nový Vánoční zvyk. Krmení zvířatek nahradíme krmením trolov. :-D

Giuli
2931 příspěvků 23.12.16 14:13
@Pinot Noir píše:
@Giuli Na léčení jsem vás poslala ne kvůli kritice mé vizáže, ale proto, že jste napsala, že se k jakési otázce vyjadřuju jen proto, abych na sebe upozornila, protože se můj hnusný outfit (popsán vámi jinak, ale zhruba tohoto vyznění) nikomu nelíbí. Takže psychologický rozbor přišel z vaší strany. Bylo to mimochodem v den, kdy jste se tu ošklivě navážela do dalších uživatelek a moje tolerance sprostoty a lží má své hranice.

Pointa bola inde. Prečo hádžete kameňom, keď nie ste bez viny? Vaša hranica bola prekročená vtedy, moja teraz, tak čo tu mentorujete? Až budete mocť hodiť kameňom bez viny, tak OMGujte do aleluja. :-D

Linie
2020 příspěvků 23.12.16 14:37

@Giuli Vítám opici v ikonce!

kocoureksuggy
499 příspěvků 23.12.16 15:10

@Pinot Noir
Já se řídím heslem, na hrubý pytel hrubá záplata. Víc k tomu, myslím, netřeba.

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.16 17:36
@kocoureksuggy píše:
@KoraKora
Přesně soudím z jeho informace, kterou sem dal.

Ach tak, tak to máte samozřejmě omluvu pro své primitivní poznámky.

Lakerol
124 příspěvků 27.12.16 18:03

@blue0015 Až se vydáte po slevách, zkuste se podívat do Promodu, mají tam úpletovou sukni těsně nad kolena, mírně rozšířenou, nahoře hladkou, dole plisovanou. Černou. Podle velikosti je buď mírně do A (větší) nebo přes boky přiléhavá a od boků rovně dolů (menší). Dělá s postavou zázraky.

lela75
516 příspěvků 28.12.16 20:55

Take jsem oro Vas neco nasla…

http://www.lindex.com/…novaci-saty/?…

GorgonaM
705 příspěvků 29.12.16 14:39

@blue0015 - jsem taky hruška :?, i když o něco užší a o něco vyšší (164), zase na rozdíl od Vás nevlastním prsa. Každopádně nějaké připomínky bych měla.
1. se mi nelíbí rukávy, které nosíte. Nesvědčí Vám ani krátká „křidélka“, která zdůrazňují mohutnost paží (bohužel o tom taky něco vím), ani dlouhé rukávy, které se všude hrnou a ve výsledku ruce zkracují. Krátké rukávy byste podle mého měla nosit takové, které sahají až někam nad loket, a místo dlouhých naopak rukávy tříčtvrteční. Mně to tedy pomáhá dost, rozdíl mezi dlouhým a tříčtvrtečním rukávem je opravdu významný.
2. S tímto typem postavy není dobré brát si sukni, která sahá nad kolena, a být bez punčoch/mít tělové punčochy. Opticky to nohy zkracuje a ztlušťuje (interně si to na sobě nazývám „vepřové kolínko“, mám to odjakživa, měla jsem to i v dobách, kdy jsem vážila padesát kilo). Takže buď sukni po kolena/těsně pod kolena, anebo tmavé punčochy a tmavé boty. Že by všechny svršky na spodní část těla měly být pokud možno taky tmavé, bez vzorů, asi psát nemusím. Pouzdrových sukní se nebojte, zkoušejte a foťte. Já jsem takhle zjistila, že pouzdrovky na mně vypadají úplně nejlíp ze všeho, byla jsem z toho velice překvapená.
A ty boty na podpatku/klínku by to opravdu chtělo. Osobně si můžu dovolit placaté boty leda tak k dlouhé sukni, čehož tedy dost využívám.
3. Chybí mi na Vašich fotkách jakákoli bižuterie, hlavně v okolí obličeje. Možná ji nosíte, jen jste to nevyfotila, ale myslím si, že pro celkový dojem to udělá hrozně moc a zejména to přitáhne pozornost nahoru, čímž se opticky odlehčí ta spodní část těla. Když se tu zmiňovala Tanesha - tak u ní je podle mě velice podstatné, že má (kromě krásného obličeje) vlasy, jaké má. S pěti chlupy na hlavě už by to taková paráda nebyla.
No, držím Vám palce a co se týče shánění kalhot, tak to s Vámi velice soucítím. V práci si myslí, že jsem prostě takový parádivý sukňový typ, ve skutečnosti sukně nosím vysloveně z donucení. Někdy mám pocit, že jsem jediná, kdo si není schopen koupit kalhoty. I když celkem dobře mi sedí aspoň letní lněné kalhoty z MS, jsou do gumy a nevypadám v nich jak buřt.

blue0015
294 příspěvků 29.12.16 16:51

@Lakerol @lela75 Děkuji za tipy!
@GorgonaM Děkuju za rady, souhlasím s rukávy i s délkou sukně. Co se týče bižuterie, tak ji opravdu téměř nenosím, i když se mi líbí a chtěla bych ji nosit, ale nějak jsem se to ještě nenaučila. Budu na tom muset zkusit zapracovat!

blue0015
294 příspěvků 10.01.17 13:39
černé kalhoty - co k nim?

Koupila jsme si černé rovné kalhoty, myslím, že mi sedí dobře. Ale jsem nešťastná z toho, že k nim nedokážu najít vršek. V obchodě jsem zkoušela spoustu halenek a košil, ale nic nesedělo. Myslíte, že něco tohoto střihu, jako je na fotce, by k tomu bylo dobré? (Ten svetřík není průhledný, měla jsem pod ním tělovou podprsenku, nevím, proč to na fotce vypadá tak blbě). Ráda bych k těmto kalhotám nosila i nějaké sáčko, aby to vypadalo upraveně a bylo to vhodné do práce. Jenže když se v mém případě řekne košile a sako, je to fakt problém. Měli byste nějaký nápad, co s tím? Nebo si myslíte, že mám kalhotové kombinace úplně vzdát a zkoušet jen šaty a sukně? Ráda bych někdy nosila i kalhoty…

DRW
2039 příspěvků 10.01.17 13:47

@blue0015
neni to spatne, ale volila bych tricko/halenku s vystrihem a bez lesklych ozdob (tento typ vidam casto na mnohem starsich zenach). A myslim si ze by vam k tomu sla lepe halenka/svetrik sezavinovacim efektem. Kouknete ted napr. do Orsay, dneska to na me vykouklo v mailu. Svetrik vypadal zajimave. (tento http://www.orsay.com/…0134497.html ).

blue0015
294 příspěvků 10.01.17 13:50

@DRW To vypadá moc pěkně, já jsem v obchodech nic se zavinovacím efektem neobjevila, půjdu to omrknout. Akorát se bojím, že budu mít ten svetr až pod zadek, ale třeba by to šlo zkrátit.

ming_xing
1324 příspěvků 10.01.17 14:24

@blue0015 podobny svetrik neni spatny (jenom mam pocit, ze se ho nenapadne snazite na bocich popotahovat smerem dolu :) ) sako by pro Vas urcite bylo fajn. pri vyberu dejte pozor na delku, tj. nemelo by koncit v nejsirsim miste boku. neni povinne nosit jej s kosili, pokud zadnou nemuzete sehnat, klidne to jde i s trickem

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek