Malá postava s výraznými křivkami

Fotoalbum tématu (31) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ghost B.C.
3886 příspěvků 5.2.20 08:19

@blue0015 Ty hnědé vypadají lépe, než khaki, ale přesto bych je (za sebe) vrátila, pokud to jde. Materiál je příliš tenký a při nošení nebude dělat dobrotu. Navíc tuším rychlé oprání.
Rifle z toho vycházejí nejlépe, ale stejně by to bylo lepší bez té neplechy u kolen. Je to takový jednooký.. Chápu, že s nabídkou z běžných obchodů je to těžké, ale než se vrhat do nových kalhot, které stejně nesedí, vydržte u „starých“ a kupujte až když to bude stát za to. Asi to bude chvíli trvat, ale ušetří vám to jak peníze, tak zklamání.
Jinak bych ke kalhotám doporučila svršky spíš lehce volnějšího halenkového střihu, než ta obyčejná trička. (Nebo alespoň u triček delší rukávy, ať opticky přidáte nahoře.) A světlé barvy nebo decentní vzory.

DanielaS
5057 příspěvků 5.2.20 09:49

Odjakziva jsem se vyhybala zvyrazneni ramen - asi trauma z osmdesatych let - ale zkuste si nekde halenku, co ma poradny objem v ramenou.

květušína
365 příspěvků 5.2.20 10:26
@giuliettka píše:
@blue0015 Ježiš, reagovala som na príspevok @Ghost B.C., z ktorého som pri citácii schválne odobrala váš nick, aby ste si to nevzala osobne a aby ste nereagovala. Pýtala ste sa ma prečo to dávam, tak odpovedám, že lesk u vás nie je problém. Nie nemám s vami problém, po poznámke čo tu niekde zaznela, že si niekto prečítal celú diskusiu, som sa vrátila na začiatok aj ja. A odvtedy sa výborne bavím. Od roku 2016 ste sa nikam neposunula, myslím že sa neposuniete ani teraz. A o ďalšie 4 roky bude ten zadok väčší zase o 20 čísel. A ak ste chcela súkromnú správu na tému, či mám s vami problém, tak ste mala začať, súkromnou správou s tou ozázkou, sama.

Souhlasím s Vámi. Podívala jsem se zpět do starších příspěvků z roku 2016 a zjistila jsem, že jsem v podstatě radila to samé, aniž bych starší příspěvky četla: zkusit padnoucí pouzdrovou sukni/šaty nebo alespoň sukni, která není tak bohatá a netrčí tolik do stran, podpatky eventuálně boty na klínku, hlavně ne kotníkové, které opticky zkracují nohy. Vše je pro @blue0015 problém. Košilové halenky, co radí @Ghost B.C. jsem radila pár stran zpět. Taky problém. A skutečně od toho roku 2016 není vidět žádný posun. Takže nějak mi uniká smysl obnovení diskuse po 4 letech.

blue0015
358 příspěvků 5.2.20 12:42

@MyšákFerda Děkuji.

@Ghost B.C.
@Ghost B.C. píše:
„Chápu, že s nabídkou z běžných obchodů je to těžké, ale než se vrhat do nových kalhot, které stejně nesedí, vydržte u "starých“ a kupujte až když to bude stát za to. Asi to bude chvíli trvat, ale ušetří vám to jak peníze, tak zklamání.

V tomhle s Vámi naprosto souhlasím. Budu ke kalhotám víc kritická a opravdu se víc zaměřím na sukně a šaty. U těch košilových halenek jen nevím, jestli by se mi v nich neztratil pas. Vyzkouším to.

@květušína Já souhlasím, že jsem se neposunula. Snad jen v tom, že jsem si koupila nějaké šaty, které celkem sedí. Taky jsem si zkoušela nechat šaty ušít, ale to se bohužel nepovedlo.
Myslím, že ten největší důvod, proč jsem se neposunula je to, že se pořád pokouším nosit kalhoty a trička, ale to pro mě prostě asi nikdy fungovat nebude. Možná jsem zněla až příliš negativně, ale já se nebráním zkoušení a určitě zkoušet budu, i tu pouzdrovou sukni. až na nějakou narazím.

blue0015
358 příspěvků 5.2.20 13:04

Úplně jsem zapomněla ještě na tyhle šaty, které mám doma, dnes jsem je měla na sobě. Do toho počasí to asi nebyl nejlepší nápad, látka sukně je hodně tenká.

Připadá mi teď nejrozumnější se zaměřit na šaty, tak už jen sehnat nějakou další vrstvu na zateplení. Bohužel mám doma jen krátké cardigany. Budu se snažit držet této rady a najít nějaký delší svetřík, který by k tomu vypadal dobře:

@Tyana píše:
@blue0015 V zimním období bych vámi postované šaty nosila s punčochami, cardiganem a páskem (buď na šatech, nebo opásaným na cardiganu, obrázek 1 a třetí outfit na obrázku 2), s botami na nižším podpatku, nebo klínovém podpatku a kabátem.
Ghost B.C.
3886 příspěvků 5.2.20 13:29
blue0015 píše:
U těch košilových halenek jen nevím, jestli by se mi v nich neztratil pas. Vyzkouším to.

Samozřejmě to nesmí být pytel. Pokud najdete nějakou jemnou a splývavou, s hlubším výstřihem ideálně, tak se vám tam ten pas při pohybu proznačí. Ne tolik samozřejmě, ale díky tomu, že taky nebudete mít tak výrazný přechod na boky, bude postava působit souměrněji. Navíc k upnutějšímu spodku se volnější vršek myslím i doporučuje, a naopak.
Zdůraznění pasu využijte u šatů. Na většinu modelů s širší sukní bych si u vás snadno představila výraznější pásek, ať je ten rozdíl pěkně vidět. :) Tam bych to viděla jako žádoucí.

blue0015
358 příspěvků 5.2.20 13:43

@Ghost B.C. Určitě si nějaký pásek musím pořídit, žádný vhodný doma bohužel nemám, jen jeden k letním šatům.

Pocit chladu
165 příspěvků 5.2.20 15:24

No uz mi dosla trpezlivost

placas sa tu roky jak ryba v plytkej vode a vysledok ziaden

ak niekto v jednom prispevku napise, ze nerad skusa a nakupuje, ze na nete nakupovat tiez nebude, tak si len poviem dobre ti tak!

vysledok odpoveda vynalozenej namahe.:-)

takisto chyba bude aj nedostatok vkusu..navesas na seba kde co bez akehokolvek konceptu..zas az tak zle nevyzeras aby si musela kupit prvu blbost do ktorej nasukas zadok.
na 99% fotiek mas na sebe lacne nekvalitne handry

neviem, preco ti tu radia kupit skinny alebo slim nohavice jedine, ze by ta nemali rady a boli to skodoradostne bestie.

tie prve nohavice /rovne/ na zaciatku temy su ovela lepsie ako tie strasidelnosti co nosis teraz a vytvaraju akurat tak siluetu vestonickej venuse.

a ty rozhodne nemas gule na to urobit zo svojho velkeho zadku svoje poznavacie znamenie - inac by tu tato tema neexistovala.

furt si tak nejako myslim, ze oblecenie by malo ludi skraslovat a nie im ublizovat.
Ale ty si zjavne masochistka.

ak ti vadi velka rit, tak nos saty a sukne a dake sik topanky..vyzeras v tom dobre. a nie skusat nezmyselne nohavice, ktore na teba nebudu vyzerat dobre aj keby si sa rozkrajala.

Ale zjavne mas v hlave svoje predsudky, cez ktore vlak nepojde tak naco sa tu snazit.

no mozno motyka vystreli.

blue0015
358 příspěvků 5.2.20 16:57

@Pocit chladu Vím, že jsem se za ty čtyři roky nepohla. Ale znamená to, že to tedy musím vzdát, smazat diskuzi a na vše se vykašlat?
Já bych se opravdu ráda pohla a oblékala se líp. Psala jsem, že sice nerada zkouším v obchodech, ale že vím, že je to třeba a že to udělám, a stejně tak jsem psala, že jsem nikdy nenakupovala přes Internet, ale teď to taky chci začít zkoušet. Dnes mi zrovna přijde zásilka, zkusila jsem objednat dvě sukně, jak jsem už předtím psala.

Vkládala jsem sem hlavně fotky věcí na posouzení, jestli to nosit mám nebo ne. Věcí, ve kterých se sama moc necítím. Nevkládala jsem sem věci, abych se chlubila super outfity. Třeba jsem si i zastrčila tričko do riflí, aby bylo vidět, jak rifle sedí v pase, ale to neznamená, že to tak nosím.

Já si fakt vážím rad, které mi sem lidé psali. A chci se podle nich řídit a zkoušet to. Když nenaběhnu do obchoďáku hned teď, neznamená to, že nejsem ochotná to udělat nikdy. Fakt nemám pocit, že bych všechny rady negovala. Psala jsem třeba, že si neumím představit, že by na mě vypadala dobře pouzdrová sukně, ale nenapsala jsem, že to nikdy nevyzkouším. Ohradila jsem se akorát proti těm těhotenským kalhotám.

Ráda bych pokračovala ve své snaze a pokoušela se aplikovat rady, které jsem dostala. Zkoušet sukně a k nim vršky, zkoušet vytvořit nějaké pěkné outfity ze šatů, které mám, případně hledat nějaké ještě lépe padnoucí. Bohužel nemám v okolí žádnou kamarádku, která by se mnou běhala po obchodech a radila, proto jsem začala psát sem. Ale jestli se shodnete, že to se mnou nemá smysl a že vás jen obtěžuji, tak diskuzi smažu a pokusím se to nějak zvládnout sama.

giuliettka
5604 příspěvků 5.2.20 18:31
@Pocit chladu píše:
navesas na seba kde co bez akehokolvek konceptu..zas az tak zle nevyzeras aby si musela kupit prvu blbost do ktorej nasukas zadok.
@blue0015 píše:
Ale jestli se shodnete, že to se mnou nemá smysl a že vás jen obtěžuji, tak diskuzi smažu a pokusím se to nějak zvládnout sama.

Moj názor je, že by ste sa na to nemala vykašlať. Ako píše henta múmia, zas až tak zle nevyzeráte, aby ste musela brať čokoľvek do čoho ste vošla. Kedykoľvek pojdete okolo obchodu a budete mať čas, tak tam vlezte a zoberte si do kabínky 5 kusov oblečenia, ale nech je každé iné a skúšajte, skúšajte a fotte sa. Nič nekupujte a doma sa pozrite na fotky na druhý deň, alebo ich plácnite tu. A ak sa vám to na fotke bude páčiť aj o 4 dni, alebo to tu schytá nadšenú reakciu, tak si po to dojdite a kupte. Ale hlavne skúšajte všetko možné, nie len jeden druh nohavíc vo viac menej podobných farbách a jeden typ halenky. Pozrite si aspon jeden diel reality show s Trinny Woodall, ako ich tam presviedča aby si kúpili niečo úplné iné, ako to čo ich zaujalo na prvý pohľad a k čomu automaticky namieria, lebo niečo podobné majú na sebe. A skúšajte a skúšajte.

blue0015
358 příspěvků 5.2.20 19:40

@giuliettka Děkuju. Ano, mám to tak v plánu.

květušína
365 příspěvků 5.2.20 19:50

@blue0015 ano, zkoušejte a zkoušejte, ale hlavně nedělejte ze sebe ublíženou.

blue0015
358 příspěvků 6.2.20 13:44

Včera mi dorazily dvě sukně a boty, dnes jsem to vyzkoušela a vyfotila se. Boty se mi líbí, sedí mi dobře a připadá mi, že by mohly být pohodlné.
Sukně jsou hodně podobné, ale řekla bych, že první sedí o něco líp, než ta druhá. U druhé sukně se mi hlavně nelíbí, jak se krabatí nad zadkem. Neberte prosím moc ohled na to tričko, neplánuju to nosit v této kombinaci, jen jsem vzala to nejvíc použitelné tričko, které zrovna mám. A omlouvám se za kvalitu fotek, se samospouští a v těhle světelných podmínkách to líp nedám. Sukně jsou obě v námořnické modré, i když na fotkách vypadají černé.

P. S. Khaki a hnědé kalhoty jsem vrátila do obchodu.

Ivana32
230 příspěvků 6.2.20 16:48

@blue0015
Zkuste to vyfotit s nějakým vrškem, který byste k tomu reálně nosila- takhle to vypadá strašně usedle, celý ten černý monolit, tak na ženu 50+.

blue0015
358 příspěvků 6.2.20 16:58

@Ivana32 To chápu, ale bohužel nemám doma nic lepšího, protože teď jsem prakticky pořád nosila kalhoty ke kterým potřebuju volnější vršky, ale k té sukni to chce něco víc na tělo, jinak se to bude krčit, dělat boule… Určitě bych si k tomu pak pokusila pořídit světlý vršek. Teď mi šlo jen o to, jestli je některá z těch sukní použitelná.

giuliettka
5604 příspěvků 6.2.20 17:00

@blue0015 Podľa mňa nie. Ani jedna. Hľadajte niečo čo sa nebude rozširovať priamo od pásca.

Příspěvek upraven 06.02.20 v 17:04

blue0015
358 příspěvků 6.2.20 17:04

@giuliettka A můžu se zeptat proč? Co konkrétně je na nich špatně?

giuliettka
5604 příspěvků 6.2.20 17:06

@blue0015 Tie sklady začínajú moc vysoko, potom sa vám to na bokoch nepekne poskladá.

blue0015
358 příspěvků 6.2.20 17:09

@giuliettka Rozumím, děkuju. Je pravda, že ty sklady na tom se mi úplně nelíbí.
A co ty boty? Ty by šly?

giuliettka
5604 příspěvků 6.2.20 17:18

@blue0015 Asi by som dala hladnké, bez šnúrok. Chelsea s opatkom aký je vám príjemný. Ale to čistě neobjektívne. K botám sa ťažko vyjadriť.

xSx
783 příspěvků 6.2.20 23:28

@blue0015 mne osobne se ty boty moc nelibi, nemyslim, ze Vam delaji dobrou sluzbu.

blue0015
358 příspěvků 7.2.20 18:47

Dnes jsem měla konečně čas jít do obchodů a zkoušet. Zkusila jsem pouzdrové sukně. Tahle první mi v menším čísle nešla zapnout, ve větším mi pořád hodně pla přes boky, ale přitom odstávala v pase.

blue0015
358 příspěvků 7.2.20 18:48

V téhle jsem si připadala hodně upnutá a nemohla jsem skoro chodit. Omlouvám se, že nemám boty. A košili prosím omluvte, prodavačka mi nějakou podala do kabinky, ale vím, že vůbec nesedí.

madlusa
56 příspěvků 7.2.20 19:25

@blue0015 Na těchto sukních je přesně vidět rozdíl mezi rovnou a zužující se ke kolenům. To první bude super, jen najít správnou velikost, nebo zmenšit v pase, nebo si nechat ušít na míru. To druhé nebude dobře vypadat nikdy. A tedy bych si nebrala kotníčkové boty, vím že na fotce máte ponožky, ale takhle vysoké boty budou vypadat stejně - zkrátí vám nohy.

kilgor
332 příspěvků 7.2.20 23:38

@blue0015 nechápu, proč jste to smazala.

Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek