Malá prsa - Ještě menší než malá

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Moir
2303 příspěvků 22.10.13 12:33

@Lady Apathy měřit se zásadně ve výdechu a počítat s elasticitou obvodu podprsenky, takže obvod 60 podprsenky na vašich naměřených 67 je naprosto v pořádku
@Muschi měření viz výše
a naštěstí nemáte pravdu 65C/D mají naprosto běžně v Marks and Spencer

Lady Apathy
512 příspěvků 22.10.13 12:36

@catherinne @Zebra33 MS říkte? Ten nemám tak daleko, zkusím tam zase zajít - když jsem tam jednou byla taky právě na doporučení, tak měli jen dvě podprsenky 65 a obě ošklivé. Ale je pravda, že se od té doby mohli polepšit, už je to nějaký ten pátek, co jsem tam byla. Díky připomenutí :)

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 12:37

@Moir Tak jo možná v MS, tam chodim jen pro jídlo. Narazila jsem na pár menších obvodů v Debenhams ale i tam je prý mají jen občas.

Mylady2
12413 příspěvků 22.10.13 12:38

@Muschi jídlo tam mají lepší jak podprsenky :-D

Lady Apathy
512 příspěvků 22.10.13 12:40

@Moir Přesně na ten odkaz jsem pak taky narazila, ale moc děkuju :)

pilotDodo
718 příspěvků 22.10.13 12:40

@Moir nojo, ale někde není běžný ten Marks and Spencer :-D Naštěstí se dá přes net celkem dobře zazásobit :-)

catherinne
13500 příspěvků 22.10.13 12:47

Tak hyper-super krajkovanou přenádhernou podprdu tam asi nečekejte. To musíte ke Konarovské, ta má pohádkové kousky, ale na 2.500 tak začíná a za skvosty dáte se spoďárama i 5.000.
Ale sedí a vydrží, to zase jo.

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 12:49

@catherinne Ke Konarovský pro pohádkový kousky? To fakt ne.

catherinne
13500 příspěvků 22.10.13 12:50

@Muschi já jeden měla :-)
ale asi nevím, jak to myslíte. Nelíbí nebo nejsou prašule?

Příspěvek upraven 22.10.13 v 12:51

Moir
2303 příspěvků 22.10.13 12:51

@catherinne Konarovská má velmi drahé francouzské značky, u nádherné značky Fauve by Fantasie se dostanete v ČR pod 2000, ve výprodejích z Británie i pod 500.
http://media.eveden.com/…ONG-0097.jpg
http://www.fauve.com/…cup_bra.aspx?…
http://media.eveden.com/…DER-0338.jpg
http://media.eveden.com/…ORT-0336.jpg

Muschi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 12:54

@catherinne Jo jeden! Ten jste vykoupila a na ostatní tam zbyla nabídka hodná důchodkyň! :-)) Možná jsem tam byla v blbej čas, navíc jako doprovod tak se mi tam nikdo nevěnoval. Možná by mi jinak něco holky vyhrabaly.

catherinne
13500 příspěvků 22.10.13 12:59

@Moir tak tyhle berevné kreace jsem na mysli neměla. Já, když už, tak bych vyhodila prachy za hříšnou, černou krajku.

Moir
2303 příspěvků 22.10.13 13:08

@catherinne to je jen namátkou, každopádně, já barvičky moc ráda a mít na to, tak si jejich nabídku koupím zprava doleva, už jen proto, že jejich střih halfcup padded je jediný, co mi kromě bezešvých „moulded“ u podprsenek sedí

Goku
411 příspěvků 22.10.13 13:32

Prosímvás, malý prsa jsou požehnání! Co bych já se svýma Fkama někdy za malý prsa dala. Hnedle žádná starost s podprdama, plavkama a tričkama. Můžete nosit větší výstřihy a nevypadáte vulgárně, můžete si klidně vyjít bez podprsenky. Navíc ty velký prsa nevypadají vždycky hezky a pokud si oblíknete něcom jenom trochu na tělo, tak hned mají lidi buď blbý kecy nebo blbě čumí. „Když nechceš, aby ti lidi koukali na prsa, tak si obleč něco, co je schová.“ Super, takže musím nosit pytle a vypadat jak almara. A pokud vám někdo řekne: „Ty nemáš vůbec žádný prsa!“ tak mu odpovězte: „A ty nemáš vůbec žádnej mozek.“

MP Janka
434 příspěvků 22.10.13 18:37

V Mark and Spencer na Chodově mají výběr 60 a 65 obvodů na košíčky DD a menší, nedávno jsme tam byly koukat se sestrou. Obyčejné hladké lehce vyztužené podprsenky asi za 700.

La Belette
271 příspěvků 22.10.13 20:19
@Lady Apathy píše:
@Muschi To věřím, mě byla prodavačka schopná tvrdit, že se takové obvody ani nevyrábí, a to jsem na ní šla s pouhou 65 :D A kalkulátor na mě vyplivuje 60DD. Zatím nosím 70C z HM, což by teoreticky možná i odpovídalo, protože když jsem ten obvodu přeměřovala metrem, tak na mě vykouklo 62 cm. A jedna má dokonce 58. Takže i košíček asi bude tak nějak úměrně k tomu a předpokládám, že těm, kterým 70C vyjde jako výsledná, by 70C z HM neseděly, protože jsou evidentně o dost menší. Někdy bych chtěla zkusit tu svou „pravou“ velikost, ale objednávat si netroufám.edit k tomu měření: Dočetla jsem se natěsno a při výdechu, ale s tím lehkým dýcháním to až takový rozdíl není, u mě konkrétně asi 1 cm.
Příspěvek upraven 22.10.13 v 12:31

jsem na tom úplně stejně jako vy (obvod pod prsy 66, velikost 60 DD) a nemusíte se bát, v reálu to fakt sedí. já si podprsenky kupuji na Palmovce ve Správné podprsence a většina těch, co tam v téhle velikosti mají, mi padne, a to jsou od různých značek. jen jednu mám tuším 65D, protože ty obvody šijí trochu menší.
zezačátku byste totiž svoji správnou velikost měla dopnout ideálně jen na ten nejvolnější háček, až postupným nošením a vytaháním se se dostanete k tomu, že ji budete nosit na těsnější zapínání. (takhle mi to alespoň bylo řečeno prodavačkou, za jejíž asistence jsem si tam zkoušela a vybírala, plus mi dokonce řekla, že bych u některých značek klidně snesla i obvod 55, ale to už se asi vážně nevyrábí vůbec)
ale je pravda, že pokud zatím žádnou podprsenku v téhle velikosti nemáte, to objednávání po netu bych asi také neriskovala, ono je fajn si v reálu zkusit různé střihy a zjistit, jaký padne nejlíp.

svoby
31 příspěvků 23.10.13 17:01
@Goku píše:
Prosímvás, malý prsa jsou požehnání! Co bych já se svýma Fkama někdy za malý prsa dala. Hnedle žádná starost s podprdama, plavkama a tričkama. Můžete nosit větší výstřihy a nevypadáte vulgárně, můžete si klidně vyjít bez podprsenky. Navíc ty velký prsa nevypadají vždycky hezky a pokud si oblíknete něcom jenom trochu na tělo, tak hned mají lidi buď blbý kecy nebo blbě čumí. „Když nechceš, aby ti lidi koukali na prsa, tak si obleč něco, co je schová.“ Super, takže musím nosit pytle a vypadat jak almara. A pokud vám někdo řekne: „Ty nemáš vůbec žádný prsa!“ tak mu odpovězte: „A ty nemáš vůbec žádnej mozek.“

Já osobně zbožňuju malý prsa. Uvědomte si ovšem, že žena nemusí být absolutně dokonalá! Ale i tak může být sexy.

Evženie
201 příspěvků 23.10.13 21:35
A pokud vám někdo řekne: „Ty nemáš vůbec žádný prsa!“ tak mu odpovězte: „A ty nemáš vůbec žádnej mozek.“

No, mě takhle zhodnotila moje 85letá babička. Tak prd. :-)
(A neměla pravdu, prsa mám v téměř ideální velikosti, to jen ona má úplně jiná měřítka.)

Goku
411 příspěvků 25.10.13 11:48

@svoby Však právě. Velký prsa rozhodně neznamenají dokonalost. Vemte si velký výstřihy. Já bych si třeba výstřihy, co nosí moje švagrová, dovolit nemohla. Ona má snad dvojky a vypadá to na ní elegantně. Na mně by to vypadalo akorát vulgárně. Což o to, někomu se třeba může líbit, ale mně teda ne. S menším poprsím to prostě vypadá líp, přes to nejede vlak. Taky záleží na postavě, na chlapecké postavě by větší prsa vypadaly blbě, na mé postavě by zase vypadaly blbě prsa malý. A myslím, že pokud to umíte oblíknout a nosit, tak můžou být sexy jak velký, tak i malý prsa.

Goku
411 příspěvků 25.10.13 11:50

@Evženie Aha, tak to je asi třeba zvolit jinou taktiku. Nejspíš ignorovat to :-).

svoby
31 příspěvků 25.10.13 12:53
@Goku
@Goku píše:
@svoby Však právě. Velký prsa rozhodně neznamenají dokonalost. Vemte si velký výstřihy. Já bych si třeba výstřihy, co nosí moje švagrová, dovolit nemohla. Ona má snad dvojky a vypadá to na ní elegantně. Na mně by to vypadalo akorát vulgárně. Což o to, někomu se třeba může líbit, ale mně teda ne. S menším poprsím to prostě vypadá líp, přes to nejede vlak. Taky záleží na postavě, na chlapecké postavě by větší prsa vypadaly blbě, na mé postavě by zase vypadaly blbě prsa malý. A myslím, že pokud to umíte oblíknout a nosit, tak můžou být sexy jak velký, tak i malý prsa.

Souhlasím stebou že prsa vypadaj hezky skrz pekne oblékání do dámského prádla. Podle me, malá prsa mají oproti velkým jednu dobrou výhodu: jsou pevná a krásně drží tvar.

Goku
411 příspěvků 26.10.13 16:55

@svoby Jo, velký prsa drží tvar jenom když jsou silikonový :-D.

svoby
31 příspěvků 26.10.13 20:39

@Goku Ach jo… Věk silikonů :))

laislabonita
152 příspěvků 31.5.15 14:20

Konečně jsem po dlouhé době, kdy jsem se nechodila koupat kvůli mindráku z příliš hubené postavy a malých prsou, našla značku plavek (Seafolly), ve kterých i velmi malá, skoro žádná prsa vypadají dobře. Jsou sice trochu dražší, ale podle příspěvků v diskuzích hodně vydrží. Zatím jsem je ve vodě neměla, avšak vypadají kvalitně…

panvi
250 příspěvků 31.5.15 18:47
@laislabonita píše:
Konečně jsem po dlouhé době, kdy jsem se nechodila koupat kvůli mindráku z příliš hubené postavy a malých prsou, našla značku plavek (Seafolly), ve kterých i velmi malá, skoro žádná prsa vypadají dobře. Jsou sice trochu dražší, ale podle příspěvků v diskuzích hodně vydrží. Zatím jsem je ve vodě neměla, avšak vypadají kvalitně…

Jsou krásné. A žádné midráky, se svými většími neforemnými prsy bych takový typ vršku obléci nemohla, protože bych na něm zřejmě oběsila (a vypadalo by to asi dost vtipně) :D Takže závidím!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek