Malý obvod - výběr podprsenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
PythonRegius
286 příspěvků 17.12.12 21:42

@i-vana Sehnat se jiste da, ale ja jsem momentalne nucena pohybovat se v takove cenove kategorii, kde abeceda konci Deckem a nic dalsiho uz neexistuje :-)

continuity
5853 příspěvků 17.12.12 22:06

@PythonRegius Ecko evropske nebo britske?

protoze DD maji v 70 obvodu treba v lindexu a i u Marka a Spencera - tam mi je dokonce 70 tesna. taky Etam, blbe je, ze mam malo tuku nad prsama a tudiz mi malo podrpsenek poradne sedi a neni to o cene, Freya nesedla jedina, z tech co jsem zkousela, ale zato jeden strih v Etamu sedl krasne a dnes jeden kus v Lindexu rekneme tolerovatelne - zustala zatim tam.

bestia
2300 příspěvků 18.12.12 00:28

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:51

kackat
15 příspěvků 18.12.12 08:12

@bestia Mají E, i větší, ale nevím přesně, jaké největší(včera jsem viděla snad i G). Obvod 30 vedou běžně, ale právě k němu většinou dělají maximálně DD. :-( A ta 30 mi zas tak těsná nepřišla, možná bych snesla i 28, tu asi nemají…

continuity
5853 příspěvků 18.12.12 10:53

@kackat zkousela jsem 70 i 65 - to by snad melo byt tech 30 a 28? oboji v DD, dokonce nevim jestli ne tu 28 v E (britskem). v Praze na Zlicine

kackat
15 příspěvků 18.12.12 14:47

@continuity Podle převodní tabulky http://www.spravnapodprsenka.cz/…ky-velikosti 70 odpovídá 32 a 65 odpovídá 30, pokud si teda Spencer to číslování nikam neposunul :-). Já jsem byla v MS v Palladiu a i s tímhle obvodem se tam dalo něco najít.

Marlies
1 příspěvek 24.5.13 13:08

Píšete o prodejně Angel, Moravské nám. 4, Brno. Také o Braexpertu z Prahy. Braexpert má svého prodejního partnera prodejnu SARA ve Skandinávské ul. v Brně (Tesco vedle Ikea) a novou prodejnu také v Brně Quell's Brno, Třída Kpt. Jaroše 1921/2a. Braexpert, Sara, Quell´s nabízí prádlo značky zejména Freya, Fantasie, Elomi, možná i Huit. Obvod 65 a méně řeším poslední 3-4 roky. Braexpert Praha - velmi ochotná prodavačka Ruslana, poradí. To samé i Sara Brno. Je možné zde prádlo objednat, vyzkoušet. Quell´s nevím. V Angelu na Moravském náměstí jsem byla za 3-4 roky několikrát. Sice paní inzeruje, že nabízí modely s obvodem 60, 65 cm. Ale za 3-4 roky má stále stejné zboží v jedné krabici. Nelze u ní zkusit jiné modely. Nelze snad ani objednat a zkusit a mám dojem, že kdyby prádlo nesedělo a tedy si jej nekoupíte, že pak není člověk vítaným zákazníkem. Malé obvody má i např. fr. značka Aubade - u Konarovské v Praze, mívá velký výběr různých značek s obvodem 60,65. Z poslední návštěvy Angelu v Brně jsem odešla zklamaná. Oxalis Olympia Brno - ve značce Chantelle mívají obvody 65. Je pravda že tento výrobce mívá takový obvod jen u některých vzorů z kolekce. Tady lze prádlo objednat, vyzkoušet a v případě, že nesedí, nevadí, nemusíte kupovat. To je asi takový můj malý průzkum. Snad někomu pomůže.

Barbuchaa
219 příspěvků 24.5.13 16:15

Mám velikost 65D/E a objednávám přes internet. Je to levnější a pohodlnější, protože podprsenky doma můžu vyzkoušet „v provozu“, takže během pár minut vím, jestli něco netlačí nebo neleze.

Už jsem to někde psala, že dobrou zkušenost mám s Leontýnou . E-shop mají poněkud nepřehledný, ale prádlo za rozumnou cenu a i v malých obvodech je velký výběr. Sehnala jsem tam ve výprodeji podprsenku i za 150, což je zlaté :) Dělám to tak, že objednám třeba 10 kusů a nechám si 1-2, co mi sednou; zbytek vracím. S navrácením zboží nikdy nebyl problém, k balíku automaticky přikládají formulář, který stačí vyplnit + napsat číslo účtu. Peníze mi vždy vrátili do cca 2 týdnů a mám dojem, že vrací i poměrnou část poštovného. A pro poštovné gratis stačí mít objednávku nad 2000 (zpětně to nestrhávají), což není u podprsenek problém :)

Jedná se sice o polské laciné prádlo, ale co mám, tak drží hezky tvar i barvu, obvod se vytáhl standardně dle očekávání, takže kupovat o číslo menší (jo, peru v pračce). Jen nevím, jak je to s číslováním u větších velikostí, i u těch malých je někdy dost rozptyl. Každopádně za mě spokojenost, ráda doporučím dál.

That70sGirl
24 příspěvků 31.5.13 16:55

Nedávno v Brně otevřeli nový obchod se spodním prádlem, ještě jsem neměla čas tam zajít, ale vypadá to slušně - www.madampodprsenka.cz . Máte s ním některá už nějaké zkušenosti?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek