Malý problém s velkou nohou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HannahJulia
1 příspěvek 04.04.17 13:35
Malý problém s velkou nohou

Ahoj lidi,
mám takový malý problém s velkou nohou. :D Moje noha je velikosti 42 a měřím 180 cm. Mám velký problém pro sebe sehnat boty. Takže se chci zeptat majitelek stejně velké nebo větší nohy, kde shánějí boty. Protože já už vážně nevím co dělat. Chci nosit krásné boty s vysokým podpatkem, ale kdykoliv jsem prodavačkám řekla ať mi ukážou jaké boty mají ve vel. 42, vytáhly naprosté příšernosti. Dovedete si představit nohu 42 v balerínách? No s takovou vekou přece nevyjdu ven mezi lidi.
Občas nějaké boty seženu, ale připadá mi to někdy jako nadlidský výkon a co teprve ženy s větší nohou než je 42. Ty snad mají vlastního ševce. Samozřejmě je tu možnost e-shopů, ale vážně se mi nechce nakupovat přes internet a botu si ani nevyzkoušet. Myslím že v jednadvacátém století nesehnat na sebe boty je trochu smutné.
Takže budu ráda za tipy a názory klidně si i postěžujte.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jordaan
7235 příspěvků 04.04.17 14:28

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 15:25

Gorilka
766 příspěvků 04.04.17 19:38

Ano, máme vlastního ševce.

EmilyG.
1053 příspěvků 04.04.17 20:59

Co jste nosila dosud? Velké holky kolem mě nosí baleríny v pohodě.

paviocko
57 příspěvků 05.04.17 13:38

Těch diskuzí tady bude už víc… Osobně mám vel. 43 a nosím podpatky :-) Ale dá to prostě víc práce. Naštěstí se situace už zlepšuje a velkých bot se prodává víc, ale 20 let zpátky jsem nosila boty, co mě tlačily, protože fakt jiné nebyly… V Praze je několik obchodů (Žižkov, Vinohrady, Pavlák, Háje), kde mají „nadměrnou“ obuv. V Brně je prý skvělý obchod, ale tam jsem nebyla. Ara shop má také pár velkých, v Nextu se dají objednat, Humanic na Pankráci něco má, CCC začalo na podzim s vel. 43… Nejvíc jsem kupovala boty u Deichmanna, který ale v ČR s velkými čísly končí. Pro mě je pořád nejlepší sjet do Německa, kde mají ve spoustě běžných obchodů regál s většími velikostmi. Firma Siemes Schuhcenter má outletové obchody, kde mají fakt velký výběr „nadměrek“, tam jsme nechala hodně peněz :-) A za zlomkové ceny co u nás.

arwenn
453 příspěvků 05.04.17 13:55

Já mám sice něco mezi 40 a 41, což je asi ještě konfekční, ale zato mám nohu širší.
Baleríny se dají, ale musí mít aspoň maličký podpatek, pak ta noha nevypadá jako „loď“. Jinak jsem si všimla velikosti 42 v ARA a myslím i v Eccu.

Mofu
1129 příspěvků 05.04.17 14:49

Sorry ale 42 maj v každym druhym krámě. Vejš už je to průser.

Oveeec
1569 příspěvků 05.04.17 20:29

Deichmann s velkýma velikostma končí? Proč? Ať mi nikdo neříká, že to nikdo nekupoval. Sice mě moc nemrzí, že zrovna Deichmann, protože kvalita, ale každopádně tomu, kdo rozhodnul, že se přestanou (nebo nikdy nezačnou) vyrábět/prodávat velký velikosti, přeju doživotní puchejře a kuří oka na obou nohách.

Z kamenných obchodů doporučuju Cliché Shoes, jsou i na internetu, leccos objednají, a boty mají celkem moderní a šmrncovní, ne ve všech těch nadměrných obuvích.

kočka Míťa
220 příspěvků 06.04.17 09:15

Mám 42, měřím 176 cm a stále nemůžu mít každou botu, na kterou si ukážu, ale bosá chodit nemusím…například maxam.cx (opravdu X)s obchodem v Brně - jsem se 42 jako popelka, pro ženy mají rozpětí 42-45, na eobuv.cz se taky 42 najdou, humanic.cz taky 42 vede, nebo cliche-shoes.cz klidně i 45, navíc různé šířky a poměrně detailní popis rozměrů, materiálů…značky Pikolinos, Tamaris, Baťa, Ara, Gobor, Hogl, Marc, Gerry Weber, nakonec i Lasocki dělá 42 nebo 41 XL a tu obuju

kočka Míťa
220 příspěvků 06.04.17 09:18

Jojo, do Daichmana jsem chodila před lety, 42 třeba i kožené nebyly problém…na podzim 2015 už se kožené kozačky 42 nedaly sehnat, i eshop v poslední době nabízí asi jen 4 páry bot ve vel. 42 a 3 páry z toho jsou tetkovské možná až babkovské pantofle

Jordaan
7235 příspěvků 06.04.17 09:52

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 15:13

paviocko
57 příspěvků 06.04.17 09:57

V úterý jsem šla kolem Deichmanna, tak jsem tam zašla jen tak se zeptat, tzv. proprudit, co mají ;-) a paní prodavačka říkala, že s velkými velikostmi končí, tak nevím, je fakt, že e-shop je katastrofální, mají tam pár tenisek… přitom mi několik prodavaček řeklo, že jakmile se tam 43 a 44 objeví, jsou okamžitě pryč. Nicméně v Německu mají 3 plné stránky slušných bot - https://www. deichmann. com/DE/de/sho­p/damen/damen-schuhe. cat? filter-size=212@43 A jak jsem psala, za mě prostě Německo… jinak ještě tip, na neměckém Amazonu mají spoustu velkých bot, třeba Gaborky tam vychází o dost levněji než v ČR v „nadměrkách“…

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama