Mám si píchnout uši doma?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzanakosov
2 příspěvky 18.01.18 19:07
Mám si píchnout uši doma?

Zatím nemám dírky v uších a tak jsem se rozhodla, že si nechám uši píchnout. Budu to nejspíš dělat doma s pomocí jehly, pár tamponů a desinfekce a chci se zeptat, je to dobrý nápad?

Reakce:
vlm
4630 příspěvků 18.01.18 19:10

@zuzanakosov úplně ten nejlepší

Josefínaa
429 příspěvků 18.01.18 19:35

@zuzanakosov
Není.

Bossygirl
619 příspěvků 18.01.18 19:56

@Josefínaa Bez obav, brzy jí tu někdo poradí a vřele doporučį piercing salón v blahé naději, že se tam odsud všichni poženeme.

levandule.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 20:24

Nj je třeba voživit diskuzi, protože od té doby, co klesla kvalita článků, klesl počet čtenářek, a tudíž klesl počet příspěvků v diskuzi.

Už jen chybí jen diskuze, chci si nechat udělat tetování, ale do salónu nechci. Poraďte jaký zvolit inkoust a jehlu??

Uvažuji o přejmenování a přemýšlím nad tradičním německým jménem, co říkáte na Kunigunde nebo je lepší Brunhilde?

Kamarádka plánuje doplnit šatník a chce nakupovat v New Yorkeru, jak ji přemluvit, aby šla do Pimkie?

Mám životní trable a potřebuji kvalifikovanou radu? Znáte prima kartářku nebo věštkyni?

Josefínaa
429 příspěvků 18.01.18 20:42

@Bossygirl @levandule.K
No, já to tentokrát beru z jiného úhlu. Moje maminka se kdysi (asi před 12 lety) rozhodla, že původní dírku na náušnice jí zdr. sestra těsně po porodu píchla (cca před 71lety) nehezky a rozhodla se, že si to vylepší. S jehlou vydezinfikovanou nad plamenem svíčky, vyráběla kýženou dírku. Krve jak z vola, (z hlavy je vždycky dost krve), se první pokus úplně ke spokojenosti nevydařil, ani druhý, třetí pokus - testovala, jestli bych jí to neproděravěla já, až ten čtvrtý vyšel. Zážitek na celý život. Proto nedoporučuji.

Osuška
101 příspěvků 18.01.18 20:50

Píchla jsem si sama uši v 16 letech a dobrý. Měla jsem obyčejnou jehlu vydesinfikovanou voňavkou. Píchla jsem si to ve škole. Krev mi netekla. Já píchla, protáhla jehlu skrz ucho a kámoška mi následně protáhla náušnici. Nebyly žádné komplikace, měla jsem štěstí.

Demode
1951 příspěvků 18.01.18 21:10

@zuzanakosov
Můžete. Chce to jen kladívko, hřebíček a kuchyňskou stoličku (takovou, co měla vaše prababička vedle sporáku). Před tím ovšem doporučuju shlédnout na nejmenovaném oblíbeném webu komedii Lalůček :-) :-)

levandule.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.18 21:22

@Josefínaa doufám, že @zuzanakosov dá na Vaše rady a doufám, že pochopila ironii @vlm a @Demode. Jestli ne, tak je to budoucí adeptka na Darwinovu cenu…

vlm
4630 příspěvků 18.01.18 21:44

@levandule.K buďte v klidu, @zuzanakosov si nehodlá píchat sama uši a její rodiče ji nenechají stříhat do hola

levandule.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 08:33

@vlm kdyby ty vlasy místo charity prodala, tak by mohla mít aspoň na náušnice :-)

vlm
4630 příspěvků 19.01.18 18:15

@levandule.K a hezky by vynikly

paviocko
70 příspěvků 24.01.18 11:16

Můžete si je píchnout doma, v tom vám nikdo nezabrání (v tom případě doporučuju sehnat si sterilní jehlu a ucho si předtím „zmrazit“ třeba pytlíkem s mraženou zeleninou), ale z vlastní zkušenosti doporučuji to nedělat. Mám dvě dírky v jednom uchu píchlé doma a mám to křivé. Toť za mě vše.

terka.hlavackova
6 příspěvků 30.01.18 11:24

Nedělala bych to, v dnešní době už to nestojí moc a máš jistotu, že to bude dobře a nic se ti nestane…

Karin
3948 příspěvků 06.02.18 01:28

Já jsem to udělala, resp. nechala jsem si uši propíchnout od kámoše a ségry (bylo mi sedmnáct, divoké devadesátky, zlatá doba piercingu), a je to relativně v pohodě. Uši mi neupadly. Akorát mám každou dírku trošku jinak vysoko :D Prostě to byla spíš party než seriózní procedura.
Dceři jsem nechala uši „prostřelit.“ Sice to bylo o pár stovek dražší než koupit pár jehel a flašku, a nebyla to taková jízda, ale výsledek má přece jen určitou záruku. Dírky jsou stejnoměrné, nechodila x měsíců se zarudlými boltci…

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 09.02.18 06:01

Já bych se toho nebál. Nejlépe by asi posloužily nýtovací kleště.

sinderella
90 příspěvků 05.04.18 17:52

Asi v sedmi letech mi píchl uši doma strejc (ale je to lékař, takže sterilní jehly, desinfekce atd). Uši mi neupadly, nehnisaly, umístění dírek mě ale dlouho štvalo, nebylo ideální, tak jsem si nedávno nechala prostřelit druhé dírky u dětské lékařky svého syna, 250 Kč i s náušnicema ;-)

Jindrason
288 příspěvků 16.04.18 10:09

Já jak to vidím, tak lidstvo brzo vymře…

isko
1445 příspěvků 16.04.18 12:56
@Jindrason píše:
Já jak to vidím, tak lidstvo brzo vymře…

Pročpak? Myslíte, že se moc zdobíme? ;-)

Lucy Liu
37 příspěvků 16.04.18 16:56

Znám spoustu holek, co si uši píchaly doma. Vetšinou to dopadlo dobře, přesto ale nevidím důvod do toho jít. Když už, tak aspoň najít nějakou zdravotní sestru - určitě nějakou v okolí znáte. Při nesprávném provedení může dírka zahnisat a to fakt nechcete…

Kindlerova
30 příspěvků 29.08.19 16:53

@zuzanakosov raději bych si zašla do nějakého salónu. Mně takhle kamarád propichoval uši - propíchnutí se dalo, ale potom ta bolest a hnisání už ne… Tak jsem to stejně tak po 4 dnech vytáhla :slight_smile:

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek