Maminka kreslila, dcéra už len kliká

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Amonute
360 příspěvků 23.11.12 11:48

Ešte jedna vec mi chodí po rozume. Moja známa má šatníky vlastne dva. Jeden o veľkosti 38-40 a druhý 44-46. Nosí ich podľa toho či je vo fáze života „cvičím a som vo forme“ alebo vo fáze „som vo forme… gulatej, teda s nadváhou“.
V tom programe co používam sa dá mať šatnikov viac a zároveň selektovať veci v ňom podľa veľkosti. Takže ste za uchovávanie vecí alebo radikálne sa oblečenia zbavujete v momente kedy ste schudli či pribrali?

notrends
514 příspěvků 23.11.12 12:04
někdy mi pomůže

Někdy mi pomůže najít nový dobrý outfit to, že nemohu najít ve skříně volné ramínko tak třeba svetr nebo sako co mám zrovna v ruce dám na první volné kde už visí třeba na poutkách sukně a najednou vidím že to co bych napřed sama nevymyslela jde náramně dobře k sobě a když k tomu dám ještě tenhle šátek a tamty boty bude to super. Vznikají tak neobvyklé barevné kombinace.

notrends
514 příspěvků 23.11.12 12:05
outfit

Jak jsem dříve nazývali outfit dokud tu outfit ještě nebyl? Model?

Amonute
360 příspěvků 25.11.12 19:25

@notrends už dva dni nad tým uvažujem. Zatiaľ som sa prieskumom dostala k tomu, že neexistuje dokonalé synonymum. Možno tak označenie ako ceľkový vzhľad/vizáž/komplet… Zdá sa, že slovenčina v tomto prípade musí byť ukecaná, aby opísala to čo angličan povie jedným slovom. :)))

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek