Maminky, ladíte se svými dítky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:04

@gulietta v tom případě se fenomenem MMB vůbec nezatěžujte. Máte to vyřešené jednoduše.

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.8.12 23:05

To je pravda, sice by se mi triko s vrtackou líbilo, ale nebudu vykrádat styl svého vlastního dítěte :-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:06
@lilip píše:
@Lola te´d si uvědomuji - se starším synem na plesy jsem ladila kravatu ke svým šatům. Mám malé modré a večerní fialové, tak jsem koupila i jemu modrou a fialovou, akorát odstíny se nesešly. Tuším, že i tak je to vhodné do společnosti s partnerem

Lilip a nech ladí aj otecko. :-)

Jetthro
1130 příspěvků 24.8.12 23:08
@KateřinaFaf píše:
Tak já nevím, dělalo to na mě ten dojem… Přišla jsem, první den vložila fotku dítěte a byla jsem roznesena na kopytech. Slibuju, že o dětech už ani nepípnu :-)

To jste tu ale spatne..tleskajici smajlici a podobne obludy se chodi lovit k fotkam „loztomilouskejch mimisku“ na diskuze mimibazaru. Tady je to trochu o necem jinem..

Btw, kdyz vas nekdo zkritizuje v realnem zivote, to si bezite na matriku zmenit jmeno nebo jak? :)

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:14

A já bohužel musím říct, že máte takový nakyslý rozum: porodila jsem, je ze mě matka, teď jsem rozumnější než vy. Co je to za řeči propána? Přečetla jste si to po sobě? Já jsem vám tedy dala zelené ramínko, líbilo se mi to, ale totálně jste mě tímto znechutila. Že dostaneme rozum? Jakože všechny ženy do prvního porodu jsou nerozumné a po porodu jim blikne? :D V podstatě jste nás takto rozdělila hezky na dvě stáda.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:32

@Cuckyna Mám mlhu nebo diskuse Takové malé vyjádření zmizla?

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:33

Pardon, já vás tam, @Cuckyna, zmínila nedopatřením.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:33

@Šošana nezmizla, zlúčili ju s touto.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:34

@gulietta Ach so, díky:-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:35

A niekedy sa može ladenie vymknúť z ruky. :-) Foto z Pinterest.com.
http://media-cache-ec2.pinterest.com/…q5RyST_f.jpg

majam
271 příspěvků 24.8.12 23:37

@gulietta díky za osvětlení…taky mi přišlo že ten pc nějak blbne, nebo spíš já :-)

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 24.8.12 23:38

Diskusní téma „Takové malé vyjádření…“ jsem přesunula do této diskuse, jelikož se jí přímo týká a většina netušila, o čem je vlastně řeč.

Osobně se domnívám, že probírání otázky ohledně sladění oblečení rodičů a potomků nijak nevybočuje ze záběru Modního pekla a nevím, proč je zakladatelka směrována na jiné weby. Taktéž některé psychoanalyzujících odpovědí na původní dotaz jsou značně přehnané.

Tereza

Nyxx
512 příspěvků 24.8.12 23:39

Pokud mě neklame zrak ani rozum, tak rozdíl nejmladší a nejstarší pekelnice by mohl být klidně čtyřicet let. Některé z nás jsou možná i babičky. Měla jsem pocit, že jsem na začátku k Vaší fotce četla dost pochvalných komentářů. Spíš jsem to pochopila tak, že většina radši nechá dětem tričko s pejskem, než abychom je soukaly do zmenšenin dospělého oblečení. Proti Vaší fotce to snad namířené nebylo. Námořnické oblečky pro děti byly kdysi dokonce velmi oblíbené. Váš komentář mi připadá jak od povadlé módní pseudoikony.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:42

@Admin Módnípeklo.cz možno preto, že všetky matky si tu chceli od deti oddýchnuť.:-)

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.12 23:43

A víte co, nic proti adminům, ale nelíbí se mi, jak nás tady napomínáte. Je tu dost šťastné uskupení diskutérů, že nikdy nesklouzneme za čáru a nakonec dospějeme po tom škorpení ke konsensu. A jeden druhého dokáže usměrnit. Nejsme sprosté ani cíleně neurážíme. Pokud někdo vyloženě nepožádá o výmaz, protože ho někdo výmluvně urazil, štve mě to napomínání.

Pekelhontas
14 příspěvků 24.8.12 23:44
@Admin Módnípeklo.cz píše:
Diskusní téma „Takové malé vyjádření…“ jsem přesunula do této diskuse, jelikož se jí přímo týká a většina netušila, o čem je vlastně řeč.

Osobně se domnívám, že probírání otázky ohledně sladění oblečení rodičů a potomků nijak nevybočuje ze záběru Modního pekla a nevím, proč je zakladatelka směrována na jiné weby. Taktéž některé psychoanalyzujících odpovědí na původní dotaz jsou značně přehnané.

Tereza

Na jiný web jsem jí směřovala, protože psala, že si chtěla psát o dětech. O této diskuzi jsem neměla ani tušení - jak si sama napsala, takže tak..

Edit : Sloučením diskuze, tedy příspěvky nedávají smysl, protože ty z nás, které nečetly tuto diskuzi, reagovaly až na diskuzi novou.

Příspěvek upraven 24.08.12 v 23:51

viera666
967 příspěvků 24.8.12 23:49
Diskusní téma „Takové malé vyjádření…“ jsem přesunula do této diskuse, jelikož se jí přímo týká a většina netušila, o čem je vlastně řeč.

@Admin Módnípeklo.cz po zluceni diskusie tu ale nevidim zakladajuci prispevok druhej diskusie, teda to samotne vyjadrenie. A tak aj moj prispevok poden vyznieva tuto riadne od veci

pehot
713 příspěvků 24.8.12 23:49

Milá Káťo,
takovéto vyjádření bych čekala max. od někoho, kdo sotva dostal občanku, puberta s ním tříská a při každé poznámce/ kritice na svojí osobu div nepáchá sebevraždu. Ale od dospělý ženský - navíc vychovávající dítě - to je trochu přehnané. Opravdu nikdo se nemůže zalíbit všem a jestli se hroutíte z několika červených ramínek a nelichotivých poznámek o dětech, tak možná bude opravdu lepší požádat manžela o další zablokování přístupu sem. Ušetříte si tím nervy a taky dost času nad vysedáváním u komentářů.
Neberte se tak vážně.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 25.8.12 00:06

Tereza

přesměrování na jiné weby je rozhodně nežádoucí, platby za reklamu musí být generovány vlastníku této stránky. to je ok. ovšem hodnocení obsahu (psychoanalyzující cosi etc) není pro administrátora zrovna vhodné, Terezo. Pokud jste zaměstnankyně majitele webu, tak vám takové „osobně se domnívám“ soudy fakt nepřísluší. držte se svého kopyta - a pokud to neni košer, za ban se neurazím.

Bugatti
4086 příspěvků 25.8.12 00:16

@Nyxx Věkové rozpětí tu bude ještě větší. Chodí sem patnáctileté dívky i několikanásobné babičky (třeba já… a to tu určitě nejsem nejstarší).
Pokud jde o barevné ladění s dítětem, přijde mi to, že taková matka už opravdu nemá nic rozumnějšího na práci. Řešila bych to jedině k nějaké velmi slavnostní příležitosti, kupříkladu šatičky holčičky nebo košile chlapečka ve stejné barvě jako má maminka na sobě nějaký doplněk nebo tatínek proužky na kravatě. Zkrátka aby to celé rodině pěkně slušelo. V běžném provozu mi to připadá nemožné… a hlavně zbytečné.

Příspěvek upraven 25.08.12 v 08:45

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 07:45

No jak věk, tak i vrstvy a postavení jsou značně rozličné… když si vemu, že si tu můžu psát s někým, kdo je ředitelkou nějaké velké úspěšné firmy, co má už odrostlé děti a má ve společnosti dobré postavení s nějakým mlaďochem, co nemůže sehnat dobrou práci, protože po škole nemá žádnou praxi ani známosti a tak je zaměstnán ve fabrice za ten minimální plat na nejnižším postavením :) pak jsou názory zcela rozdílné :)

Diankenstein
1895 příspěvků 25.8.12 07:49

A já bych klidně ladila, ale ještě se nenašel overal, co by mi slušel :(

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.12 08:17

@Diankenstein By mohlo bejt zajímavé ladění s dupačkama, šátečkem na hlavu a s dudlíkem v puse :)

eveK
334 příspěvků 25.8.12 08:32

@KateřinaFaf přiznávám, že „ano, maminko“ závidím. Já se dočkám pouze vzteklého řevu a „nééé nééé“ a syn je obalen blátem, pískem, svačinou, polit pitím, vodou ze sudu…asi tak 10 minut po odchodu z domu. Takže v našem případě bych se asi uladila k smrti. Ale na té vaší fotografii se mi docela líbíte, jen bych dcerce sundala ten šátek kolem krku, přijde mi to už moc a mimochodem náš bobánek by se na něm jisto jistě někde zavěsil.

Alhambra
861 příspěvků 25.8.12 10:17

Tereza

Terezo, uvědomte si prosím, že bez nás byste tuto práci neměla a přestaňte nás napomínat jako školáky. Děkuji.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek