Maminky na MD

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Barbyl
1472 příspěvků 4.3.14 13:22

Take se pridam se svoji trochou do mlyna - mam 2 deti ve veku do 3 let a je mi teda 35, ale jelikoz jsem v podstate nemela ani den materske, tak jsem nejak nepocitila ten zlom -fotky jsem sem postovala do enkolika diskuzi.
Jelikoz provozujeme pension a jsme lidem na ocich 24/7 tak v podstate neznam, co je domaci odev ci obleceni na hriste. Proste musim zaskrtnout vsechny boxy jednim odevem - ziji u plaze, takze saty, spousta satu. na jednani jen prezuji boty, obcas natahnu sako, doplnim sperky. Jednoduche dobre strizene saty mohou splnit vsechny pozadavky. Stejne tak I sukne a tilko, dziny a kosile. Nekupujte si obleceni jakoze k detem- ty rostou tak rychle a nauci se nezamatlat vas, obcas ale muzete mit neco starsiho a jit skakat do kaluzi. Kdybych se mela prevlekat na to, kolik mam v 1 dni bezne cinnosti, asi bych nedelala nic jineho:)takze radsi doplnuji, vrstvim, atd.
Co se tyce bot, opravdu mohu doporucit dve znacky - Mel ci Mellisa (muzete skakat do kaluzi, pak oplachnout a jit do mesta), jsou krasne vonave a ty na klinku I elegantni, a zaroven blaznive. Dalsi jsou Kanna - spanelske boty na „slamovych“ klinech -elegantni, vydrzi dlouho, jsou pohodlne, kvalitni v mnoha barvach a stylech :https://www.google.com/search?…
samozrejme je pak potreba mit I veci na normalni provoz, kdy jste zena (pracovni povinnosti, zabava s prateli,…) a to ze jste matka by melo byt az druhorade, temer nerozpoznatelne zarazeni. Budete se citit lepe vy, lepe se Vam bude vracet do spolecnosti, prace, budete atraktivni pro partnera.Je super byt matkou, ale ze skupin, ktere ja okolo sebe nazyvam commited mothers mi jde obcas mraz po zadech.

iga
1470 příspěvků 4.3.14 13:32

@Barbyl
Máte s Mellisou dobré zkušenosti? Uvažuji o koupi, ale mám z nich strach, přece jen je to plast a nejsou nejlevnější.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.14 13:36
@Barbyl píše:
Nekupujte si obleceni jakoze k detem- ty rostou tak rychle a nauci se nezamatlat vas, obcas ale muzete mit neco starsiho a jit skakat do kaluzi. Kdybych se mela prevlekat na to, kolik mam v 1 dni bezne cinnosti, asi bych nedelala nic jineho:)takze radsi doplnuji, vrstvim, atd.
Budete se citit lepe vy, lepe se Vam bude vracet do spolecnosti, prace, budete atraktivni pro partnera.Je super byt matkou, ale ze skupin, ktere ja okolo sebe nazyvam commited mothers mi jde obcas mraz po zadech.

Naprosto souhlasim.

defilenaiguille
2824 příspěvků 4.3.14 14:21

@Barbyl
Nelze než souhlasit. Jednoduché, dobře střižené šaty jsou výhra. Pro mě ovšem jen na období jaro až podzim. Zimy jsou tu tak různorodé, že nemá smysl si pořizovat nějaké šaty na zimu, mám jen jednu letitou zimní sukni a tu nosím velmi málo, protože moje kůže nekamarádí se silonkami ani teplejšími punčocháčemi. Jeden den tu je +15 ve stínu a za pár dní je díky větru -15, někdy nevidíme půl zimy ani vločku a pak napadne během dvou dnů 50 cm sněhu.

Klotylka
568 příspěvků 4.3.14 14:24

@defilenaiguille Nó… to by mi moc vyhovovalo, kdybychom měli v zimě trochu teplejší klima. Letos si nestěžuji. :-)

VeronikK
1180 příspěvků 4.3.14 14:44

@Barbyl tak zrovna vy jste zdrojem inspirace, váš styl je mi blízký… Zrovna jsem o tom dnes přemýšlela, kdybych měla žít v teple, to by se to nosilo. Šaty a sukně v létě nosím i na hřiště, takže to by šlo:-) S šatníkem při návratu do práce jsem měla problém kvůli velikosti, ale jinak myslím že ani ne.

defilenaiguille
2824 příspěvků 4.3.14 14:44

@Klotylka
Až se někdy stydím (před známými z mé rodné smogové oblasti), že máme víc jak 300 slunečných dnů v roce a nás kraj patří k těm nejslunečnějším ve Francii. Takže i když to u nás občas pěkně fičí i v létě, tak je to na ty šaty je.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.14 15:42

@defilenaiguille Takove klima bych brala hned. V zime trpim (a zima mi neslusi :)

Garfie
4456 příspěvků 4.3.14 18:39
@Karin píše:
Crocs dělá i podpatky ;-)

tenisky :-)

Barbyl
1472 příspěvků 4.3.14 23:25

@VeronikK @defilenaiguille - muzu vam rici, ze se vsechno casem preji - ja se ted docela tesim, az se ted na pul roku presunu do Evropy, ze snad bude aspon obcas pocasi na 3 vrstvy:) Kdyz jsem se divala na zaznam z premiery filmu o Mandelovi a videla jeho dcery a jejich pristup ke zdobeni a pak se tady rozhledla po ulici, doslo mi, ze tady vsechny (no dobre 90%) zeny nosi spoustu cetek- korale, naramky, prsteny, peri ve vlasech, pasky… zadny minimalismus, I barvy a vzory jsou tu mnohem castejsi nez solidni tlumene pastely a moje osobni vysvetelni je, ze je to kompenzace toho, ze tady maximalni vrstveni je plavky a na to saty:)

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 5.3.14 07:05

.

VeronikK
1180 příspěvků 5.3.14 09:05

@Barbyl ale no tak jasně, vždycky se těším na podzim a na zimu a na jaro a na léto… Ale to léto bych vydržela asi nejdýl, alespon kvůli oblečení. Nejhorší je dlouhá zima, protože at si člověk vezme cokoliv, tak přesto kabát, čepici, jsem ráda, že se stihnu oblíknout…

Go-lightly
3429 příspěvků 5.3.14 09:25

Mně se v Indii po české zimě stýskalo. Mám ráda léto a teplo, ale kdybych si měla vybrat, chtěla bych pro trvalý život čtyři roční doby.

Oldyn
6227 příspěvků 5.3.14 10:16

Přiznám se, že někdy na zimu nadávám. :D Ale svařák, teplá medovina, punč a grog to skvěle kompenzuje.

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.14 16:07

@Oldyn tato kompenzace mi tu taky chybi…a vune Vanoc treba. @Go-lightly ja take, proto se snazim usadit pul napul. @iga mam 3 a super a mam I spokojene kamaradky.me treba palstove nevyhovovaly havanias, ten plast je jiny a ve velkem vedru se mi zacaly delat puchyre, u Melissa tohle nemam. Ale nevim, jak by fungovaly u cloveka trpiciho potivosti nohou. kouknete je tu zde I vlakno, at mate nazor vice lidi.

tweety1
387 příspěvků 14.7.14 14:42
:)

Byli jsme na dovolené na Vranovské přehradě a navštívili jsme hrad i zámek, takže něco z túry :)

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 14.7.14 19:10

@tweety1 Pamatam si Vase prve fotky v tom radiacom vlakne, a toto je teda super :-)

Bacteria
436 příspěvků 12.10.17 13:12
Bossygirl
619 příspěvků 12.10.17 13:49

@Deny698 Jděte do háje, Feny 666
Takhle pěkně mi ten Nick napsal slovník. Geniální.

Klaudisek
2 příspěvky 12.10.17 14:15

Zkoušela jsem to a funguje to :-) Super :-) a jaký podvod? to je jejich chyba :-) už jsem to zaplatila, tak to musí dodat :-)

megusa
431 příspěvků 12.10.17 14:29

Svatá prostoto! čeho se tu ještě nedočkáme.. :D
@Bacteria ta cena má bejt zajímavá asi pro ty maminky na mateřské.. :D

Bacteria
436 příspěvků 12.10.17 15:47

@megusa to jo, člověk potřebuje na to kojení sílu a tekutiny, pokud možno za dostupný peníz…

Bossygirl
619 příspěvků 12.10.17 15:49

@Bacteria On Klaudisek nám to doporučuje všude možně spolu s mikinami. On je tu registrovaný už od dnešního dne!

Bacteria
436 příspěvků 12.10.17 15:50

@Klaudisek ať je to chyba číkoli, stále pácháte podvod. Tedy teoreticky řečeno, @Deny698 a podobné inkarnace…

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek