Mango - Jaké máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
ArlenQueen
12 příspěvků 4.9.12 20:42

Já Mango ve Fashion areně musím doporučit. Koupila jsem si tam rolák s podílem vlny za 150 Kč. Předtím stál asi 800. Stejně tak i nějaká lepší trička a halenku.

kacenka.smile
428 příspěvků 4.9.12 21:30

Já koupila v Mangu kalhoty zlevněné asi ze 2000 na 800 a jsou to jedny z mých nejoblíbenějších kalhot a jsou netknuté. Obecně mám odtamtud jen pár věcí, ale všechno drží, jen svetřík se po pěti letech odporoučel. Zrovna dnes jsem tam koupila kalhoty za 499 a myslím, že za tu cenu jinde kvalitnější nenajdu. Nejvíc mě tedy potěšilo, že to je jediný obchod, kde mi dnes kalhoty byly dost dlouhé. Jakoby jinde na délce šetřili.

Verrinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.12 21:13

Ja mam Mango moc rada. Zatim mi vsechno drzi :)

Narcisa
100 příspěvků 28.11.12 11:08

Mango mám ráda, nakupuji tam docela často a s kvalitou jsem hodně spokojená. Co se týče kalhot, mé nejoblíbenější džíny vydržely tři roky velmi častého nošení :)

real.blond
6688 příspěvků 28.11.12 11:35

S mangem mam jen dobre zkusenosti. Pomer cena/vykon je slusny. Urcite patri mezi lepsi retezce. Navic plusove body maji za kampane s Kate Moss, na ni vypada vse tak uzasne! No na mne je to casto horsi:) ovsem saty za tisice bych si nekupovala v novych kolekcich, ale pockala na slevy:)

Čierny Jantár
25 příspěvků 29.11.12 07:39

Ja som si vždy myslela, že v Mango nebude nič v mojej veľkosti (neviem odkiaľ som tento predsudok vzala). Ale kamoška ma presvedčila aby som sa šla pozrieť a bola som prekvapená. Mali šaty, ktoré sa mi páčili, v mojej veľkosti, takže som bola spokojná. A zatiaľ stále vyzerajú dobre.

MPSkrolew
1850 příspěvků 29.11.12 09:03

Myslím, že na Mango není spoleh - kvalita hodně kolísá. Mám od nich už asi 6 let vlněný svetřík a jarní kabátek, obojí je naprosto v pořádku a vypadá pořád krásně. Kalhoty jsem si tam nikdy nedokázala vybrat, vždy divně seděly. Mám od nich jedny jediné, koupené náhodou a po sezoně, a ty sedí, ale v pase se jim pořád utrhává knoflík (zdůrazňuji, že břichem to nebude). Vždy mě tam zaujmou šaty, ale taky mi při zkoušení nakonec nesedí, to samé halenky a svetry. Oblečení v Mangu zkrátka obvykle vypadá dobře a zajímavě, ale po vyzkoušení si ho dost často nakonec nekoupím. Svého času mě tam vždy zaujaly kabelky, několik od nich mám a jsou poměrně kvalitní.

nigge
93 příspěvků 29.11.12 09:25

Ja jsem tam ted zase po dlouhe dobe byla a byla jsem prijemne prekvapena. Koupila jsem si tyto saty http://shop.mango.com/…ecked-dress/?…
Jsou opravdu dost teplé a na zimu podle mě ideální. Nosím totiž ráda šaty a sukne po celý rok, tak sem mela radost, kdyz sem je objevila :)

Jackie Daniels
156 příspěvků 1.5.13 20:12

Jsem naprosto uchvácená těmito šaty z manga…
http://shop.mango.com/…ulder-dress/?…

Ale nemám vůbec přehled, co mají v kamenných obchodech, bude kolekce stejná jako na internetu?

CallMeFrankie
261 příspěvků 8.5.13 11:24

Inde ako v Mangu ani už nenakupujem, som sklamaná z ostatných obchodov, a najmä nohavice sú tam skvelé. Nosím aj tie, čo som kúpila dosť dávno, pred pár rokmi a to ich periem riadne často :)

kákule
6 příspěvků 6.9.13 08:01
způsob doručení

Máte některá zkušenost, se způsobém doručení při objednávce z internetového obchodu? Myslím tím, jestli zboží doručí česká pošta, nebo nějaká „ppleka“? Podařilo se mi při objednávání zadat špatný email, takže mi potvrzovací, ani další email nemá kam přijít..díky za odpověď

Barbyl
1472 příspěvků 6.9.13 08:12

Mam pocit, ze veci z Manga drive vydrzely vice, ale I Ted tam obcas nakoupim k spokojenosti a ve slusnem pomeru vykon/ cena. A plus s nimi spolupracuje / covala Penelope Cruz, coz je pro me sympaticky marketing. @real.blond Musim rict, ze ve vecech z Manga ona vypadala I lip nez Moss, mela Ty vystrihy cim naplnit:) moss je super na lezerni veci-btw dziny a Manga sice nenosim uplne casto, ale I tak uz drzi 5let…

Bender1
135 příspěvků 24.11.13 12:01

Nechtělo se mi zakládat další téma :)

Jaký máte názor na řadu H. E. Mango? Cena se mi zdá vyšší naproti jiným řetězcům, ale na fotkách vypadají doopravdy dobře…
Nevíte, jestli u nich ještě funguje doručení na prodejnu (třeba Na Příkopech) a tam se rozhodnout, jestli ten daný kousek chci nebo mohu vrátit zpět? Četl jsem to tady v nějakém příspěvku a zdá se mi to docela zajímavý způsob. Díky :)

Mylady2
12413 příspěvků 24.11.13 12:03

@Bender1 není to špatné, ale myslím že hezčí a lepší věci má ZARA MAN…a ta je hned naproti :-)

Bender1
135 příspěvků 24.11.13 15:11

@Mylady2 Bohužel mě ty věci od Zary nijak nezaujaly :) Hlavně materiálově.

Mylady2
12413 příspěvků 24.11.13 17:41

@Bender1 materiálově je ZARA úplně stejná jako Mango :-) jen občas v průměru dražší.
A s tím objednáváním nevím, ale zavolejte si na Příkopy…jsou tam milé dámy a poradí!

Cornero
415 příspěvků 24.11.13 20:52

Mam z Manga perfektni netypickou kosili ale je z nakyho posahanyho materialu ve kterym se v lete ponekud neesteticky clovek poti vic nez je zdravo.

Katy_S
65 příspěvků 24.11.13 22:43

Kdyžtak jde obejdnat domů a pak vrátit na prodejně (ne u outletu).

Dixie Sunday
418 příspěvků 25.11.13 05:55

Občas zabrdnem a nakúpim, vo väčšine prípadov som spokojná. Musím ale podotknúť, že nakupujem dosť cielene a už pri kúpe uvažujem, ktorý materiál má tendenciu sa rýchlo párať alebo žmolkovať po dvoch vypraniach. Niektoré veci vyzerajú skutočne dosť handroidne, ale tie, čo mám, nosím často a rada.

ilnyia
57 příspěvků 29.4.14 12:43

V Mangu nakupuji často, ale poté co jsem celou kolekci, která je v Praze za plné ceny našla v jejich outletu, tak si tam ty věci dojdu maximálně vyzkoušet.

AngelikaMull
84 příspěvků 29.4.14 13:49

S Mangem mám dobré zkušenosti. Nakupovala jsem jen přes e-shop. Kvalita oblečení odpovídá ceně. Věci jsou pěkné, docela dobře ušité (žádné vytahané nitě atd.) a hezky sedí. Mám od nich džíny, sukni, několik topů a svetříků. Co se týče kolekce H. E. by Mango, kupovali jsme partnerovi zatím dvě trika a jsou opravdu povedená, pěkný a příjemný materiál. Btw dnes mi Mango poslalo e-mail, že otevírá obchod v Brně na České…

verusinda
15 příspěvků 28.5.14 22:00
Mango - Violeta

Můžete mi, prosím, poradit, zda je v Praze v Mangu k dostání i kolekce nadměrných velikostí Violeta? Nechce se mi objednávat přes e-shop, raději bych si to před nákupem vyzkoušela a osahala.

Katy_S
65 příspěvků 28.5.14 22:09

@verusinda v mangoshopu si můžete zkusit u každého kousku vyhledat dostupnost na prodejně (pod čudlíkem add to bag je čudlík search in store), ale trochu se bojím, že u nás Violeta není. Zkuste kdyžtak objednat s vyzvednutím na prodejně a pokud nebude vyhovovat, rovnou jim to tam nechat..

verusinda
15 příspěvků 28.5.14 22:25

Díky za radu - zírám na hadry a nějak jsem se nerozhlédla po možnostech e-shopu :D Inu pozdní hodina :D

Meow
189 příspěvků 20.6.15 17:55

.

Příspěvek upraven 10.09.16 v 13:35

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek