Manžel vytrénovaný Módním peklem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 07:27
Manžel vytrénovaný Módním peklem

Příspěvek upraven 06.05.15 v 08:28

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 08:24

:D vidíte to toho svého ani nedokopu k tomu, aby si MP přečetl a když mu navrhuju, jestli si místo triček Adidas nechce pořídit košili, na to mi odvětí, že je nenávidí, že z nich má nějaký trauma či co. To samý se svetrem je taky naprosto totálně odmítá, jako bych ho tím chtěla mučit. S bundou vlastně taky že odmítá jít do kabátu. I když je venku 40 stupňů, tak si nikdy neveme kraťasy a sandále, ale bere si jedině kalhoty a nějaké botasky (nejsou to klasické sportovní botasky, ale… nevím, co to jsou za boty) - prý rozdíl stejně nepozná.
Považuju za úspěch, že mi jednou nechal vybrat vhodné kalhoty pro něj. Akorát se zatvrdil, že budou jeidně od vietnamců. Ale našli jsme pěkné dobře padnoucí jednoduché černé kalhoty. Nyní považuju za úspěch, že mi nechá volný výběr mikiny pro něj. Ty jeho, co nosí, jsou snad z roku raz dva a už nepůsobí vábně. Ke všemu má vztah! Bože :D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 08:33

Jsem koukám asi jediná, která se nesnaží převlékat svého muže:)

Občas se mě zeptá, jeslti takhle může jít a moje obligátní (a pravdivá) odpověd je, že se mi líbí ve všem.

Asi bych měla trochu strach, aby se to předělávání jednou neotočilo proti mě, až nebudu mít náladu se nějak šňořit, aby mi nevynadal, že vypadám jak hastroš:D

magenta
22 příspěvků 31.7.12 08:35

@sandrinn čekáte gratulace ke škodolibému manželovi nebo obdiv nad tím, jak je super, že kromě kamarádek můžete teď drbat kolemjdoucí i s manželem?

Z nadpisu jsem měla dojem, že manžel začal samostatně přemýšlet o vhodném oblečení, a on je zatím „vytrénovaný“ k hnidopišským poznámkám o cizích lidech. Nenacházím důvod k chlubení.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 08:38

Nezlobte se, ale představa, že můj muž se zajímá o blogy tohoto typu je naprosto šílená a neumím si představit, že bych s takový člověkem vůbec mohla žít. Vzala jsem si ho totiž mimo jiné také proto, že je natolik inteligentní, že žádné přednášky o oblékání nepotřebuje a hlavně své myšlenky ubírá k daleko důležitějším věcem, než je krafání o módě. Já bych mu dokonce ani nepřiznala, že občas tady zabíjím čas. Myslím, že by dospěl k názoru, že mne už stíhá stařecká demence. Dle mého názoru muž by se sice měl oblékat adekvátně, ale úzkostlivě sledovat módu a řešit oblečení jiných?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 08:43

@LadyPapajka Ne já se ho nesnažím změnit v oblékání to sem byl asi blbě pochopená :) já sem ráda, že nosí jednoduše střižené věci, že pak nevypadá jak podivín a líbí se mi i to, že nosí jen kalhoty a tričko, ale ty mikiny jsou fakt strašný a dále vím, že mu košile tak strašně sluší a přijde mi škoda, že je nenosí. Spíš se jen tak mimoděk zmíním, že by to šlo i jinak…

sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 08:45

@magenta Ajaj, asi jsme se úplně nepochopily… Myslím si, že pokud si víc lidí začne na ulici všímat, že podprsenky lezoucí odevšad, ponožky v sandálech a podobné úkazy nejsou to pravé ořechové…jen dobře. A pokud to nějak okomentuje…proč ne? Pak se divím, že čtete Módní peklo, když vás „hnidopišské poznámky“ pohoršují ;-)Je to přesně o tom, že si začal lidí kolem víc všímat…toho, jak jsou oblečení…upravení, jaké jsou v téhle oblasti rozdíly u nás a ve světě a podobně.

@LadyPapajka Já se ho nesnažím převlíkat, snad to tak nevyznělo :-) Když jsme se poznali měl svůj styl, který si drží a nikdy bych mu nenutila nic, co by se jemu samotnému nelíbilo nebo se v tom necítil dobře ;-)

sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 08:49

@cibetka 1 Dvě hlášky o oblečení jiných, podle mě, není úzkostlivé sledování módy…a to, že já se o módu zajímám (nijak úzkostlivě)mi taky nepřijde jako věc, za kterou bych se měla stydět… Pořád se tady řeší, jaké hrůzy vidíme na ulicích…ale pak tady jednou někdo napíše, že dal manželovi přečíst pár článků a už je z toho oheň na střeše, že chlap má být chlap, mít ušlechtilejší myšlenky a ne se zajímat o módu… Víme co vlastně chceme, dámy? ;-)

Loki13
94 příspěvků 31.7.12 08:57

Docela mě překvapil komentář od cibetky 1. Je mi jasné, že muž zajímající se o módu (a co teprve o módní blogy) je považovaný za divného, tohle uvažování vidím všude kolem, ale přiznám se, že právě tady na Módním pekle mě vždycky překvapí. Zájem o módu beru jako jeden z koníčků (nevím proč bych se za to styděla) a je jasné, že většinou se stejně jako všichni ostatní tady zaobírám důležitějšími věcmi. Můj přítel má jiné koníčky, trénovat ani předělávat ho rozhodně netoužím, ale kdyby přede mnou okomentoval nějaký módní přešlap, asi by mě to stejně jako zakladatelku pobavilo (v pozitivním slova smyslu) a i kdyby se začal o módu víc zajímat, nevím, proč by mi to mělo vadit.

sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 09:04

@Loki13 Díky za komentář…přesně tak, jak jste to napsala to bylo myšleno!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:08

@cibetka 1 Vy se stydíte před svým mužem za to, že čtete MP? Proč?

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:09

@cibetka 1 Uklidním Tě, já ho dlouho četla natajno a s nelibostí jsem pak odpověděla popravdě na otázku, na co tam furt koukám. Taky se za to trochu stydím.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:09

@seznam.mih No…já vlastně taky. Že tak blbě zabíjím čas!

sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 09:10

@Pavučinec plyšový Tak rychle běžte dělat něco smysluplného…ať se nemusíte sama za sebe stydět ;-)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:12

@sandrinn Však už běžím!!! :)

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:13

Můj muž MP nečte a já jsem tomu ráda. Vychovávat ho nehodlám a opravdu oceňuju, že se dokáže zabavit sám natolik, aby musel číst tyhle stránky.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 09:19
@Loki13 píše:
Docela mě překvapil komentář od cibetky 1. Je mi jasné, že muž zajímající se o módu (a co teprve o módní blogy) je považovaný za divného, tohle uvažování vidím všude kolem, ale přiznám se, že právě tady na Módním pekle mě vždycky překvapí. Zájem o módu beru jako jeden z koníčků (nevím proč bych se za to styděla) a je jasné, že většinou se stejně jako všichni ostatní tady zaobírám důležitějšími věcmi. Můj přítel má jiné koníčky, trénovat ani předělávat ho rozhodně netoužím, ale kdyby přede mnou okomentoval nějaký módní přešlap, asi by mě to stejně jako zakladatelku pobavilo (v pozitivním slova smyslu) a i kdyby se začal o módu víc zajímat, nevím, proč by mi to mělo vadit.

Já se nestydím, že se zajímám o módu, ale že tady krafu a to i sama před sebou. Muž mi samozřejmě nezakazuje jakýkoli můj zájem, ale určitě bych ho do některých svých „přízemních“ nezatahovala a v rámci svého věku to radím ostatním, nebude tak o vás nikdy smýštet jako o slípce. Muž zřejmě sleduje co se v módě děje, protože se obléká velmi dobře a obleky a jiné oblečení mění každý rok, nicméně rozhodně odmítá řešit tyto věci ústně, rady nepotřebuje a jako velmi dobře vychovaný muž nekomentuje oblečení jiných, ať je jakkoli špatné. Ne že by si nevšiml, poznám třeba jeho údivný pohled, ale to je vše. A ani nečeká komentáře ode mne, domnívám se, že s ženou, která se hihňá lidem na ulici by nežil.
Proto ani já tady nehodnotím oblečení jiných. Budiž mi odpuštěno, že sem vůbec chodím.

kacenka.smile
428 příspěvků 31.7.12 09:47

Můj přítel se v módě tak nějak posunuje sám od sebe. Od doby, co jsme spolu, jsme se oba hodně v oblékání posunuli směrem k elegantnosti. Přítel si vybírá místo triček s obrázkem košile, místo mikin svetry, místo bundy má sako a kabát. Ke všemu dospěl tak nějak sám. Sama ho k ničemu nepřesvědčuji, maximálně poznamenám, že taková věc je slušivá a že by se mi na něm líbila. Všímá si tedy i pekelností okolo sebe, hlavně vykukujícího prádla, které mu připadá odpudivé a nevhodného oblečení na danou akci. Nevadí mi, že se zajímá o módu, jak někdo výše psal. Podle mě je to alespoň v malé míře jistý základ péče o sebe sama. Nějak nemám pocit, že by to muži ubíralo na atraktivitě, spíše naopak.

Jetthro
1130 příspěvků 31.7.12 11:40

Pritel se o to, co ma na sobe, aspon trochu zajimal vzdycky, takze ve vorvanovi, trekovkach a vytahanym triku jsem ho nikdy nevidela a ani neuvidim :)) A tak nejak nenasilne se v tom oblekani porad posunuje, ted smerem k takove te lezerni eleganci, proste casual styl..nakupovat chodi rad ale vzdycky se mnou :) jednak je rad ze ma radce a jednak se kolikrat stane ze mu do kabinky donesu neco, co by sam nevzal a pak zjisitime ze mu to slusi..pred pul rokem se treba naprosto desil vyraznejsich barev byt na tricku, ale pak jsem ho jednou premluvila aby si zkusil zelene polo a svete div se, zalibily se mu uz ma ve skrini i zlutou, cervenou, dokonce tyrkysovou :) Nedavno dokonce rekl ze by mu nevadily ani barevnejsi kalhoty (vinova, cihlova) :) Navzajem se v tom oblekani ovlivnujeme a posouvame a podle me je to idealni situace :) A kdyz spolu na ulici vidime nejaky pekelnosti typu pradlo prosvitajici pres leginy ke kterym ma slecna kratke tricko, tak se nad tim sam pozastavi vetsinou s poznamkou typu ze ty lidi asi nemaj soudnost a ze je to minimalne nevhodny.

Mylady2
12413 příspěvků 31.7.12 13:07

Můj muž ani neví co je to módní peklo:-D pochybuji, že by se tu něco rozumného dozvěděl…
Oblečení řeší se mnou:-)

modra_kocka
903 příspěvků 31.7.12 13:43

Zajímavé, že dámy, které se za své návštěvy MP stydí, jsou tady pečené vařené :)

No plyne z toho několik věcí:

  1. už vím, proč se prodává tolik bulvárních novin a proč TV Nova má nejvyšší sledovat, i když bulvár údajně nikoho nezajimá, a všichni sledují dokumenty na dvojce a ve volném čase chodí sportovat nebo vést s příteli debaty o aktuálním dění ve světě.
  2. příspěvky některých dam budu brát s větší rezervou, než doposud.
  3. až potkám jednu kamarádku, musím se s ní opět pobavit o Harrym Potterovi, který se ji zdal být místy přitažený na vlasy. Ovšem scéna, kdy teta Petunie nahlas odsuzuje bulvární zprávy jako „nechutné“ a „odporné“, přičemž sama potaji sleduje každý detail nějaké rozvodové aféry, o které byla řeč, je evidentně psaná podle skutečných postav.

@sandrinn taky u některých lidí ze svého okolí vidím jistý posun. Je to příjemný pocit, že? :)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 13:48

@modra_kocka Inu, to je ale rozdíl. Nepovažuji MP za nechutné a odporné, je to tu fajn, ale stydím se, že tady marním čas tlacháním, když mám na práci tolik jiných věcí. No…ale jakmile dopiju kafe, zase zmizím, fakt!

modra_kocka
903 příspěvků 31.7.12 13:57

@Pavučinec plyšový nebýt v práci, tak se začnu smát nahlas. Takhle si bohužel musím vystačit s pouhým ROFL. Ty jsi tímhle naběhla do pasti, kterou jsem ani nezamýšlela udělat, tak mocně a rázně, až se divím, že sis nepřerazila hřbet. Když ta potrefená husa se nejen ozve, ale ještě si přinese lopatičku, vykope pastičku, dá do ní naostřené kůly, sama do ní vběhne a ještě se omluví, tak je to ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL.

PS: ROFL = Rolling on the floor laughing, v překladu „válím se smíchy po podlaze“.

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 14:02

@modra_kocka
Tak třeba by vám úplně stačilo každé ráno si před zrcadlem zopakovat: Jsem nejchytřejší a nejlepší a umím nejlíp usazovat všechny kolem sebe ever!
Třeba byste pak měla míň nepřátel, těch virtuálních myslím. Jsem si naprosto jistá, že v reálu jste v kolektivu oblíbená, pochopitelně.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 14:03

@modra_kocka ale ak ten čo tu pascu nastavil je taký blbec, že do nej padol sám a ešte sa tvári že sa na tom ukrutne baví, tak netreba skratku ROFL napísať 5 krát aj s vysvetlením, to sa človek baví aj bez toho aby vedel anglicky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek