Manžel vytrénovaný Módním peklem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
sandrinn
961 příspěvků 31.7.12 14:07

@modra_kocka Jojo, je to fajn. Nejde ani tak o posun v oblíkání, protože třeba manžel se vždycky oblíkal slušně a svůj styl si drží, ale jsem ráda, že si na ulici všímá věcí, které tam prostě nepatří a naopak, když je někdo nápaditý, tak to pochválí… Nevidím na tom nic špatného a rozhodně mu to na mužnosti neubírá, jak tady některé dámy naznačovaly…ano, obvykle přemýšlí o jiných a důležitějších věcech, ale taky vnímá okolí kolem sebe. Kéž by takových bylo víc a myslím, že to je jedna z věcí, o kterou se tady Ada celou dobu snaží…dělat módní osvětu pro širokou veřejnost…

Loki13
94 příspěvků 31.7.12 14:08

No já fakt nevím proč bych se styděla. :-) To, že jsem zrovna tady znamená, že momentálně nemám nic světoborně důležitého na práci nebo si chci prostě (psychicky) odpočinout a odpočinek nepovažuju za marnění času ani náhodou. :-) Kdyby mě přítel začal považovat za slípku jen se samými povrchními zájmy, protože si (mimo mnoha jiných zájmů) ráda přečtu něco o módě a čas od času se přidám do diskuze.. no tak je úplně volný, aby si našel nějakou jinou hrozně moc v pohodě slečnu. :D Jinak spolu módu neřešíme a nikomu na ulici se nehihňáme. To, že řeším módu zrovna teď na stránce, která je k tomu přímo určená neznamená, že to dělám pořád a s každým.

modra_kocka
903 příspěvků 31.7.12 14:12

@runningfox ne, děkuji, mám vlastní metodu na zvedání sebevědomí, nepotřebuji používat tvoji - i když věřím, že se ti velmi osvědčila :)
A wow, virtuální nepřátele. O tom bys mi mohla povědět víc, já jsem o jejích existenci doposud netušila. Je to něco jako fan club?

@lessie tak jasně, podle sebe soudím tebe :) Když jsi blbec ty, tak ho vidíš i ve mě :)

Zoe
316 příspěvků 31.7.12 14:18

@cibetka 1 Sledování MP je pro mne volnočasová aktivita, koníček a radost. Bohužel na něj nemám tolik času, takže přispívám jen občas. Manžel o tom ví a nediví se. Za ta léta si na mne zvykl, a pokud chce znát můj názor na své oblečení, zeptá se. Když mám pocit, že to s neformálností svého outfitu přehnal, ozvu se já. Jste-li tak militantně zaujatá proti povrchnosti tohoto blogu, co potom říkáte na lidi, co sledují sladkobolné TV seriály? Tady je to aspoň o interaktivitě, u TV je to totální pasivita!

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 14:22

@modra_kocka pro tebe platí jiné přísloví : Nekteří lidé mívají sklony myslet si, že jsou moudři, jako si opilí myslí, že jsou střizliví. CHESTERFIELD

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 14:31

@modra_kocka
Z pravidelnosti vašich výpadů zde na tomto fóru jsem dospěla k závěru, že s tím nelze nic dělat. Na to se dá jedině zvyknout.

chinin
2788 příspěvků 31.7.12 14:33

@runningfox, lessie a modra_kocka:
Runningfox přesně vystihla dojem, který mám z příspěvků modré kočky (intenzivně cca poslední dva měsíce): Jsem nejchytřejší a nejlepší a umím nejlíp usazovat všechny kolem sebe ever!

Příspěvek upraven 31.07.12 v 14:39

chinin
2788 příspěvků 31.7.12 14:38
@runningfox píše:
@modra_kocka
Z pravidelnosti vašich výpadů zde na tomto fóru jsem dospěla k závěru, že s tím nelze nic dělat. Na to se dá jedině zvyknout.

Já si bohužel stále nemohu zvyknout na tu útočnost typu: @lessie tak jasně, podle sebe soudím tebe Když jsi blbec ty, tak ho vidíš i ve mě; smajlík na konci tu útočnost příliš neotupí.
Některé příspěvky modré kočky jsou přínosné, ale mrzí mě, že dokáže i příjemnou věcnou diskuzi zvrátit v nepříjemné napadání.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 14:42

@modra_kocka Ehm…to s tou pastí jsem sice nějak nepobrala, ale těší mě, že je tak snadné vám udělat radost.

alter ego
906 příspěvků 31.7.12 14:48
@lessie píše:
@modra_kocka ale ak ten čo tu pascu nastavil je taký blbec, že do nej padol sám a ešte sa tvári že sa na tom ukrutne baví, tak netreba skratku ROFL napísať 5 krát aj s vysvetlením, to sa človek baví aj bez toho aby vedel anglicky.

Přesně tak! Modrá kočka padla do vlastní pasti. V mezilidské komunikaci zpravidla ten, kdo klade pasti, se do nich chytí sám… a často to vidí všichni kromě pokladače pasti.

alter ego
906 příspěvků 31.7.12 14:51
@chinin píše:
Já si bohužel stále nemohu zvyknout na tu útočnost typu: @lessie tak jasně, podle sebe soudím tebe Když jsi blbec ty, tak ho vidíš i ve mě; smajlík na konci tu útočnost příliš neotupí.
Některé příspěvky modré kočky jsou přínosné, ale mrzí mě, že dokáže i příjemnou věcnou diskuzi zvrátit v nepříjemné napadání.

Toho si v poslední době také všímám. Modrá kočka zbytečně útočí, poučuje,.. až zvráti věcnou diskuzi (nemám teď na mysli zrovna tuto) v něco, co snad může být příjemné jenom jí (pokud vůbec někomu).

Sekhmet
1918 příspěvků 31.7.12 15:53

Hm, zato moje maminka začala být na Peklo pekelně alergická. Přitom se o něm nikdy sama nezmiňuju, jen v odpovědích na otázky: Co to zas čteš? Asi si to vygůglila a teď prudí. V neděli jsme měly brutální hádku na téma: tříčtvrťáky. Máma zcela evidentně nepochopila sdělení a smrtelně se urazila, když si o třícvrťácích přečetla článek. Přitom ona má bílé tříčtvrťáky, které nosí s tyrkysovou blůzkou, tělovými sandálky a krásnými zlatými doplňky. Vypadá v tom jako ztělesněné léto, neskutečně jí to sluší. Ale přečetla si článek a urazila se. Nepochopila vůbec nic.

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.12 15:58

@Sekhmet
Já sama razím tuto zásadu: Dokud se zde neobjeví má fotografie, neberu si nic osobně. Mocně se mi ulevilo. Ženský jsou vztahovačný, to je známá věc.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 31.7.12 21:55

Přítel čte Módní peklo často a rád a často spolu o článcích diskutujeme. Ovšem nenavedla jsem ho já, objevil ho sám. Má dobrý vkus, takže spolu konzultujeme svoje outfity a navzájem si dokážeme (myslím) dobře poradit. Ať si říká kdo chce co chce, chlapi, kteří se o módu zajímají, mi imponují :)

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 1.8.12 11:51

Manžela Módním peklem nevychovávám. Ví, že sem občas chodím a je mu to jedno - ale protože je mu jedno i plno dalších věcí včetně oblékání, už v době našeho chození jsem musela občas zasáhnout. On je ze sportovní rodiny, kde se upřednostňuje pohodlnost nad estetikou. Takže jsem ho definitivně (obrazně!) vysvlékla z khaki šusťákovo-plátěných kapsáčů (materiál líp popsat neumím), které mu dělaly nehorázně tlusté nohy a snižovaly věk asi na 15 let - a nabídla mu místo toho rifle. Podařilo se, od té doby nakupujeme spolu, nenápadně jsem ho postrčila i ke košilím a svetrům, na podzim dokonce k černému kabátu (i když jeho milovaná, snad o dvě čísla větší zimní lyžařská bunda dostává před kabátem přednost). Ještě mi dělají starost boty, protože muž pesimisticky tvrdí, že dražší boty jsou stejné šmejdy jako od Vietnamců, takže si logicky vybere to levnější. A nenechá si to vymluvit a nenechá…

Agrafína
251 příspěvků 2.8.12 13:07

Nechápu, proč se stydět za čtení MP. Chodím sem, když si chci odpočinout, inspirovat se nebo se zasmát a to hlavně když dělám něco do školy a najednou moje hlava přestane vnímat a hrozí výbuchem - je to přesně to nenáročné ale chytře a vtipně napsané rozptýlení s vcelku zajímavými diskuzemi. To, že nejsem povrchní konzument všeho, co se kde napíše o sobě vím, ví to i moji blízcí a nemám potřebu jim to dokazovat a snažit se, aby mě nikdo neviděl u stránek, které by o mně mohly vyzradit, že mám širší záběr zájmů než čtení prokletých básníků a dokumenty na dvojce ;)

Nanynka_02
450 příspěvků 7.8.12 17:07
@chinin píše:
@runningfox, lessie a modra_kocka:
Runningfox přesně vystihla dojem, který mám z příspěvků modré kočky (intenzivně cca poslední dva měsíce): Jsem nejchytřejší a nejlepší a umím nejlíp usazovat všechny kolem sebe ever!

Ulevilo se mi, že ten dojem z Modré kočky nemám sama. Je to zvláštní dívka, která je podivně agresivní vůči ostatním, a přitom jiné ráda obviňuje z útočnosti. Od jisté doby se jí vyhýbám, debata s ní je poměrně vyčerpávající.

Pirek
7060 příspěvků 8.8.12 08:38

Můj přítel je MP vytrénovaný tak, že když zjistí, že na něm jsem, čtu či debatuju, ví, že mne od té královské zábavy nic nevytrhne.

Uživatel je onlinekilgor
329 příspěvků 24.9.13 23:50

..fakt vtipné.
teta Petunie jakožto sestra Harryho maminky je prostě typická, ale ona taková být touží, neboť cokoli, co jen trochu souvisí s magií její divné, byť už mrtvé sestry, v ní budí děs..a odpor, protože nebyla nidy středem pozornosti, jen ta její sestra :)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.13 00:09

@kilgor netvrdím, že nemáte pravdu, ale co to má společnýho s manželem pohoršeným fuskama v sandálech, to by teda Kráturu zajímalo

Uživatel je onlinekilgor
329 příspěvků 25.9.13 21:48

Milá stricc, nevím jak to chodí ale reaguju na část příspěvku modré kočky č.3, myslela jsem, že se to tam nějak zobrazí, moje neznalost. Fusek v sandálech jsem viděla letos dost, dokonce i v neděli v církvi, beru to jako folklor.Pa

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.13 21:53

@kilgor aha, už jsem to našla. Já jsem ty její příspěvky nějak nezvládla přečíst podrobně.
Zkuste případně používat tlačítko citovat, ono to pak ukáže, na co přesně reagujete, někdy se reakce objeví až bůhvíkde a to už by se v tom pak nevyznala ani Trelawneyová :-)

Uživatel je onlinekilgor
329 příspěvků 25.9.13 22:05

Ano, došlo mi, díky.

modny guru
280 příspěvků 26.9.13 17:08

Moja mama to s otcom mala vzdy tazke. Kosele by kupoval vzdy najradsej v cinaku a este z tych by vyberal najlacnejsie. Takze mama ich vzdy isla kupit potajomky a cenu mu nikdy nepovedala. Znacky na koseliach mu nic nehovorili, cize nevedel ze kosela Pietro Filipi nestala „okolo 10 eur“ ako mama tvrdila. Jedina vec na ktoru otec neda dopustit su roznofarebne ponozky v kozenych sandaloch a cierne ponozky v bielych teniskach, samozrejme ku kratasom… Ako som sa vzdy hanbila ked sa takto obliekol:) Teraz mi to neprekaza, pride mi to usmevne ale keby som mala manzela, nedovolila by som mu to.

nanjua
1153 příspěvků 26.9.13 21:36

Je samozřejmě dobře, že Váš muž získal zájem o slušné oblékání. Asi bych Vám měla závidět ale bohužel nezávidím. Já sice brouzdám po modním blogu, ráda si tu vklidu na večer počtu (taková má malá a soukromá neřest:-) )ale sotva zavřu počítač, žiju zcela normální život a na MP si za celý den nevzpomenu. Kdybych se sama chovala tak, že bych na ulici viděla nevhodně oblečenou osobu a hned to komentovala slovníkem MP, bylo by to nezdravé chování. Pokud by to udělal můj přítel, nelíbilo by se mi to už vůbec. Ano, „prohřeškům“ se sice vyhýbá ale nepotřebuje mi to sdělovat, bavíme se o jiných věcech.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek