Mastné vlasy - moje prekliatie

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
VandaRybna
3713 příspěvků 27.2.17 08:57

@Sheba Suché šampony Batiste jsou podle mě otřesné. Krom hezkého obalu jsou ještě o stupeň horší, než ten klasický se sypátkem za 40 Kč.

Peťka_smutna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.18 20:14

Mně s mastnýma vlasama pomohly až v Clinical hair and health. Doporučili mi přípravky přesně na moje vlasy. Po měsíci užívání už sem viděla opravdu rozdíl.

Luela
125 příspěvků 17.1.18 21:28

Mně na mastné vlasy pomohlo až těhotenství. To byla paráda mýt si vlasy po 4 dnech, moct kdykoliv někam jít bez strachu, jak budu vypadat..
No, dva měsíce po porodu se to vrátilo do starých kolejí. Vlasy si musím mýt co druhý den a obličej už opět zdobí pupínky…

Miu.Midori
20 příspěvků 18.1.18 10:27

Ja mam jemne a mastne vlasy a umyvat si ich musim kazde rano. Obvykle ich uz vecer mam nepouzitelne. Ziadnymi pripravkami da mi este nepodarilo predlzit ich „zivotnost“ tak, ze by som si vlasy umyvala napr. obden (niektorymi sa mi ju skor podarilo skratit). Vlastne by mi stacilo, keby este vecer tie vlasy vyzerali k svetu, ale ani to sa mi az tak nedari. Inak v podstate nic nejako extra nefunguje, akurat kratsi strih vlasov. Zarucene pre mna nefunguje snazit sa predlzit interval medzi umytiami. Vzdy ked mi niekto zasvatene dava takuto radu, tak sa musim smiat. Najma na jemnych vlasoch je mastnota hned vidiet, s cim som sa uz zmierila. Zo suchych samponov mi prisiel naozaj dobry kevin murphy, je to sampon v spreji, ostatne co som skusala (syoss, amica, a este nieco z dm coho nazov si nepamatam) sa nan vyslednym efektom nechytali. Nevyhoda je dost vysoka cena, a to, ze uplne dobre nevonia, ale vlasy po jeho aplikacii vyzeraju super (teda najma ak porovname so stavom pred).

Lauris6
4 příspěvky 15.8.19 21:22

Holky já vyzkoušela na mastné vlasy konopný šampon a super, máte s tím zkušenosti?

Chany
928 příspěvků 19.8.19 20:46

Mastné vlasy jsou na celý život, přátelé, podobně jako barva očí, typ a barva pleti… :? Při hormonálních turbulencích se to může chvíli tvářit, že se blýská na lepší časy, ale kdepak… 8-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek