Materiál na kravaty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ponozkymax
9 příspěvků 16.11.16 22:20
materiál na kravaty?

AHOJ
Poradí mi tu někdo, kde koupit materiál a jaký je vhodný na výrobu kravat? potřebujeme rozšířit sortiment.
děkuji Klement

Reklama

Reklama

Reakce:

DanielaS
4710 příspěvků 17.11.16 09:55

Jste vyrobce kravat? A ptate se tady?

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 11:52

Já sem nikde nepsal, že jsem výrobce… bereme kravaty od českého výrobce, který není spolehlivý… A tak nás donutil poohlédnout se po materiálu, že si to vyzkoušíme sami.

Dony Rafin  17.11.16 19:30

Tak na formální kravaty pouze hedvábí, kde koupit Vám neporadím. Na volnočasové, neboli pletené kravaty, může být vlna, bavlna. hlavně ne žádný polyester a jiné uměliny. To jinak rovnou můžete objednat z Číny za 60 kč/ks a ušetřit čas a peníze za výrobu:-)

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 19:41

To vše vím… Čínu rozhodně nechci… prodáváme jen České zboží. jen nevím kde sehnat materiál. Proto jsem to tu napsal…Ale dík

Linie
1837 příspěvků 17.11.16 19:45

@ponozkymax Obraťte se na Hedvu, ti kravatové hedvábí vyráběli a šili z něj i kravaty. Jestli stále vyrábí, nevím. Můžete také zkusit nějakého výrobce v Itálii.
Pokud byste chtěli sortiment rozšířit i o pánské vesty, vím o látce v mnoha vzorech.

Dony Rafin  17.11.16 19:46

Tak pak nechápu, proč jste se ptal jaký materiál na kravaty, když to víte:-). nebo jste možná myslel výrobce, ale pak jste to špatně podal. Každopádně Vás, co se materálů týče, odkážu na stylforum.cz, kde je pan Tichý a ten má velký přehled a jistě poradí.

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 20:05

Omlouvám se.. přesně tak… hledám výrobce materiálu… nebo dovozce… rád si vše osobně prohlédnu…

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 20:07

Můj problém, že ovládám jen němčinu… italštinu či anglický jazyk nikoli… proto hledám v našich vodách

Linie
1837 příspěvků 17.11.16 20:08

@ponozkymax Vyjeďte na nějaký zahraniční veletrh textilu - Paříž, Milano a najděte si výrobce tam.

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 20:24

Budu muset…

EmilyG.
1053 příspěvků 17.11.16 20:40

@ponozkymax nejste vy, když jste z Rápotic, důchodce Mrázek z ústředny Frekvence 1?
Na veletrhu v Düsseldorfu se německy domluvíte, Kolomík vám poradí :-)

ponozkymax
9 příspěvků 17.11.16 20:42

Jo… oni to ještě vysílají?

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek