Materiál na kravaty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ponozkymax
11 příspěvků 16.11.16 22:20
materiál na kravaty?

AHOJ
Poradí mi tu někdo, kde koupit materiál a jaký je vhodný na výrobu kravat? potřebujeme rozšířit sortiment.
děkuji Klement

Reakce:
DanielaS
5274 příspěvků 17.11.16 09:55

Jste vyrobce kravat? A ptate se tady?

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 11:52

Já sem nikde nepsal, že jsem výrobce… bereme kravaty od českého výrobce, který není spolehlivý… A tak nás donutil poohlédnout se po materiálu, že si to vyzkoušíme sami.

Dony Rafin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.16 19:30

Tak na formální kravaty pouze hedvábí, kde koupit Vám neporadím. Na volnočasové, neboli pletené kravaty, může být vlna, bavlna. hlavně ne žádný polyester a jiné uměliny. To jinak rovnou můžete objednat z Číny za 60 kč/ks a ušetřit čas a peníze za výrobu:-)

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 19:41

To vše vím… Čínu rozhodně nechci… prodáváme jen České zboží. jen nevím kde sehnat materiál. Proto jsem to tu napsal…Ale dík

Linie
2020 příspěvků 17.11.16 19:45

@ponozkymax Obraťte se na Hedvu, ti kravatové hedvábí vyráběli a šili z něj i kravaty. Jestli stále vyrábí, nevím. Můžete také zkusit nějakého výrobce v Itálii.
Pokud byste chtěli sortiment rozšířit i o pánské vesty, vím o látce v mnoha vzorech.

Dony Rafin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.16 19:46

Tak pak nechápu, proč jste se ptal jaký materiál na kravaty, když to víte:-). nebo jste možná myslel výrobce, ale pak jste to špatně podal. Každopádně Vás, co se materálů týče, odkážu na stylforum.cz, kde je pan Tichý a ten má velký přehled a jistě poradí.

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 20:05

Omlouvám se.. přesně tak… hledám výrobce materiálu… nebo dovozce… rád si vše osobně prohlédnu…

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 20:07

Můj problém, že ovládám jen němčinu… italštinu či anglický jazyk nikoli… proto hledám v našich vodách

Linie
2020 příspěvků 17.11.16 20:08

@ponozkymax Vyjeďte na nějaký zahraniční veletrh textilu - Paříž, Milano a najděte si výrobce tam.

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 20:24

Budu muset…

EmilyG.
2149 příspěvků 17.11.16 20:40

@ponozkymax nejste vy, když jste z Rápotic, důchodce Mrázek z ústředny Frekvence 1?
Na veletrhu v Düsseldorfu se německy domluvíte, Kolomík vám poradí :-)

ponozkymax
11 příspěvků 17.11.16 20:42

Jo… oni to ještě vysílají?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek