Maturitní ples a korunka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TerryBlack
3 příspěvky 05.09.19 17:26
Maturitní ples a korunka

Dobrý den, v únoru mě čeká maturitní ples. Vybrala jsem si své vysněné šaty. Nechci si brát náušnice, řetízek ani jiné „klasické“ šperky. Protože chci pozornost udržet na šatech. Ale chtěla bych si vzít decentní korunku. Myslíte si, že se na maturitní ples hodí? Když jsem je navštívila, nikoho jsem v ní neviděla.

Reakce:
pavka_l
941 příspěvků 06.09.19 09:59

@TerryBlack Co si představujete pod „korunkou“? Korunka jako princezna z pohádky? 

Nebo štrasová čelenka jako toto:

Nějaká jemná čelenka by určitě šla.

kobylkalucni
217 příspěvků 06.09.19 10:44

@pavka_l já tipuju, že je korunkou myšlena tiára. A za mě proč ne. Maturák je pro většinu lidí poslední příležitost, kdy to s oblékáním přešvihnout a zároveň je ještě mnohé omluvitelné mládím ( to, až se za dvacet let budete na třídnim srazu fotkám z maturáku hromadně smát).

TerryBlack
3 příspěvky 06.09.19 16:09

Myslela jsem tiáru/štrasovou čelenku. Jen abych něco dodala celému dojmu vzhledem k tomu, že jiné šperky mít nebudu.

TerryBlack
3 příspěvky 06.09.19 16:09

Jinak děkuji za odpovědi.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek