Maturitní šaty 2019

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Val3ntyna
1 příspěvek 26.10.18 17:30
Maturitní šaty 2019

Zdravíčko,
mohl by mi někdo prosím poradit švadlenu z Prahy, která by byla ochotná mi ušít šaty na maturitní ples.
Hledám a běhám po salonech už dosti dlouho a zatím jsem neviděla ani jedny šaty, jenž bych si na sobě představovala a které by byla ty pravé. Ceny na pobočkách za půjčení šatů, které si vezmu pouze jeden večer mi připadají šílené a velmi přepísknuté. Taktéž jsem si zkoušela šaty objednat přes internet z nějaké americké stránky a pouze jsem na tom prodělala a momentálně s tím mám starosti, jak šaty vrátit, aby my také vrátily zpět peníze.
Už mě to všechno unavuje, jelikož je to bez výsledků a otázku s maturitníma šatama bych chtěla vyřešit už jendou pro vždy. Proto jsem se rozhodla, že zkusím najít nějakou ochotnou osobu, která by se s radostí pustila do výroby mých vysněných šatů za přívetivou cenu.:))
Za šaty bych byla schopna dát maximálně 5500 tisíc korun.
Předem díky za jakékoliv připomínky či rady.

Reakce:

chitrá alex
218 příspěvků 26.10.18 21:55
@Val3ntyna píše:
t maximálně 5500 tisíc korun.
šaty za pět a půl milionu na maturitní ples? co že to studujete za školu?

finchomrd
5 příspěvků 27.10.18 18:16

Za sebe můžu doporučit salon Linie v Praze. Nechala jsem si tam tak před sedmi lety šít šaty do tanečních, dodnes jsou jako nové a to je nosím hodně na plesy. Sestra si nechala ušít tyto šaty na maturiťák před dvěma lety, jsou taky krásné, má je teda upravené podle sebe (jiný výstřih apod.) a mají na sobě hooodně látky a byly za cca sedm tisíc. Když si necháte ušít něco „menšího“, tak se do ceny určitě vejdete a jsou to podle mě šaty na celý život.

Uživatel je onlineLála_druhá
452 příspěvků 29.10.18 10:11
@Val3ntyna píše:
jak šaty vrátit, aby my také vrátily zpět peníze.

Doporučuju alespoň tolik času, co věnujete výběru šatů, věnovat opakování gramatiky. Taky bystem mohla mít šaty, ale maturitu ne…

Linie
2020 příspěvků 29.10.18 21:39

@finchomrd Děkuji za doporučení!

ToteVierzig
40 příspěvků 31.10.18 15:53

Ty šaty na obrázku jsou hrozné. Dcera pořídila velmi pěkné šaty za 2300 na Zootu (pravda, nejsou až na zem, ale midi), k tomu zlatoruzové lodicky taktez (Dorothy Perkins) za 560 a bozi model!!!!

Dani17
373 příspěvků 05.11.18 10:53

@ToteVierzig Ukažte ;)

Alterations
673 příspěvků 05.11.18 15:24

Dcera známé chtěla, abych jí ušila šaty na maturitní ples. Zhrozila jsem se kvality a cen jen trochu slušných látek. Nakonec si koupila hotové šaty v 5. Avenui, Praha 6, Jug. partyzánů 6. Moc hezky se jí tam věnovali.

Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek