Maturitní šaty, mohla bych je mít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evickamicka
2 příspěvky 13.10.18 19:09
Maturitní šaty, mohla bych je mít?

Dobrý den, tápu nad těmito maturitními šaty. Tento střih mi sedl nejlépe. Ale nepřijde Vám, že šaty už vyšli z módy?

Reakce:

Mouška
4 příspěvky 13.10.18 20:08

Sedí vám hezky, ale zdají se mi trochu přezdobené. Kdyby neměli pásek a šněrování, byly by lepší. Volila bych spíš „méně dortové“. Užijte si ples.

giuliettka
2254 příspěvků 13.10.18 20:13

@Evickamicka Módnosť neriešim, ale to viazanie toho šnurovania vzadu, má byť uviazané tak, aby sa mašľa spojila. Tá šeda stuha čo máte v páse, má byť vzadu jednoliatá a šnúry majú byť voľné až od jej vrchu.

MP blanka
1457 příspěvků 13.10.18 21:35

@Evickamicka -pokiaľ som nevidela šaty zozadu , nenamietala by som.Ale ešte že sta dala aj ten zadný pohľad : NIE !

Evickamicka
2 příspěvky 13.10.18 21:38

Prosím, jak to vzadu udělat jinak? Pásek se dá odendat.

MP blanka
1457 příspěvků 13.10.18 21:43

Šaty sú vám malé. Rozdiel v šírke šiat a vašou postavou sa síce vyrovnal povolením pásku a šnurovania, ale je to na úkor vzhľadu. Odpáraním, opasku nič nevyriešite .

misionářka
291 příspěvků 13.10.18 22:21

A ještě si raději před maturitou zopakujte shodu podmětu s přísudkem.

Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek