MDŽ - 8. března

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
starykaja
69 příspěvků 8.3.14 10:50
MDŽ - 8. března

Všem ženám a slečnám k dnešnímu MDŽ přeji štěstí zdraví, lásku a snad jednou i spravedlivou společnost pro všechny KÁJA.

Reakce:
bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 11:06

1. co me napadlo, ze na modni peklo zavital bozsky Kaja ( Gott) :-)

MP Maggie
995 příspěvků 8.3.14 11:07

@bertulka :-) Bylo by to od něj hezké, ale ten nestárne!

starykaja
69 příspěvků 8.3.14 11:16

@MP Maggie Všichni Vám řeknou : bylo mi ctí, rádo se stalo, udělal jsem to rád :) já díky :)

starykaja
69 příspěvků 8.3.14 11:18

@bertulka Normálka ;)

ajujuška
422 příspěvků 8.3.14 20:08
@bertulka píše:
1. co me napadlo, ze na modni peklo zavital bozsky Kaja ( Gott) :-)

to by sa nevolal STARY!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:09

@ajujuška třeba je to Kája Gott senior :-)

ajujuška
422 příspěvků 8.3.14 20:11

@stricc možno je to Ivana Gottová, alebo Bohumil Stejskal!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:12

@ajujuška Bohumila Stejskala neznám, ale co se mě týče, klidně

ajujuška
422 příspěvků 8.3.14 20:13

@stricc bohumil Stejskal je Bohuš z filmu Ku.. hoši, hral ho Bolek Polívka a na ulici v jednej scéne sa stretol s Kájou, a pýtal sa ho, či ho Kája pozná!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:15

@ajujuška aha. Ono stát se může ledacos, ke mně se před lety hlásil jeden známý režisér, že se jako známe, sranda byla, že on mě skutečně znal, ale já neznala jeho. Teda jméno ano, ale nevěděla jsem, že to je on :-)

ajujuška
422 příspěvků 8.3.14 20:17

@stricc mne sa sa zasa stalo, že ma jedna pani ohovárala predo mnou! Povedala - a tá je taká nemožná, že až, poznáš ju? Tá nie ako my dve! No a ked som jej povedala, kto som menila farby, že až.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:21

@ajujuška no těpic. Já jsem tohle viděla jen ve virtuální realitě, kdy si jistá osoba vylévala srdce jedné identitě o tom, jak strašná je jiná identita, aniž tušila, že v reálu je to jedna a ta samá, ale ve skutečnosti to teda musela být SITUACE

ajujuška
422 příspěvků 8.3.14 20:22

Mne sa to celkom páčilo. Pani nebola „moja šálka kávy“ a ked sa dusila vo vlastnej šťave mnam! užila som si to.

starykaja
69 příspěvků 8.3.14 20:23

@stricc a proč ne třeba kája Gott junior :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:23

@ajujuška to věřím

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 20:24

@starykaja já myslela, že všichni Kájové juniorové jsou holky. Ale ty by vlastně taky klidně mohly přát k MDŽ, tak proč ne :-)

starykaja
69 příspěvků 8.3.14 20:35

@stricc holky!! jsem myslel junior jako třeba naky amatér..který zpívá sam pro sebe nebo pro vděčné publikum pro radost.. ale Pobavila jste mě :)

Oveeec
2686 příspěvků 8.3.14 23:36
@ajujuška píše:
@stricc mne sa sa zasa stalo, že ma jedna pani ohovárala predo mnou! Povedala - a tá je taká nemožná, že až, poznáš ju? Tá nie ako my dve! No a ked som jej povedala, kto som menila farby, že až.

A jak se to stane, že neví, že vy jste vy? Ona vás znala z netu nebo tak?

ajujuška
422 příspěvků 9.3.14 10:05

@Oveeec nie chodili sme spolu cvičiť a tam sa všetci poznajú skor z videnia. Raz bola vyhlásená nejaká súťaž a ja som vyhrala, ked mi dávali cenu tak to neviedela. Asi to chcela vyhrať. asi o dva dni to preberala v šatni práve som mnou a tvrdila, že som to vyhrala neprávom a že som nemožná a dodala, nie ako my dve, že my sme to mali vyhrať. no a potom sa mi pol roka vyhýbala

starykaja
69 příspěvků 8.3.15 14:53

Milé ženy, vše nejlepší k MDŽ! :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.15 15:21

@starykaja Ďakujem. :-)

Olinka
2582 příspěvků 8.3.15 22:03

Páni jo, já si říkala, že jsem asi měla popřát babičce, když jsem jí volala - a pak jsem si uvědomila, že jsem mluvila i s dědou a že ON MĚL PŘÁT MNĚ! Připadám si tak stará, že jediné, co mě utěšuje, že je myšlenka na to, že prvního června si stejně zase půjdu koupit nějaký dárek k svátku…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek