Metal/Gothic/Rock a vše kolem

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Metal

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mofu
1129 příspěvků 13.12.15 19:00

@razorblade_reloaded chápu, já je nemohla slyšet za Tarji, na muj vkus je moc ukníkaná :D takže chápu, že kdo miloval Tarju tak Floor neskousne

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.15 21:09

@betty198 me se novy album libi, spis mi nesedla ta nova chladna profesionalita. stejnej „nepocit“ jsem mela i koncertu slayer na BA - naprosto spickove a profesionalne odehrano, ale bez spetky emoce, a to ja nerada
@Mofu ja milovala anette. s tarjou jsem je taky videla a nebylo to spatne (me tarja na zivo prisla silene teatralni a jeji hlas se mi nazivo moc nelibi), ale na koncertech jsem si nejvic uzivala energii, kterou do toho davala anette, byt obcas zazpivala falesnej ton, to mi nevadilo. floor je vynikajici profesionalka, ale je mi tak hrozne nesympaticka, ze jsem to proste nezkousla (ale treba na novym albu me bavi). hrozne mi vadi i to, ze je takova muzska - ma muzske rysy a nelibi se mi ani ty drsnacky gesta, ktery dela. drsnacky gesta me naopak hrozne bavily i zpevacky arch enemy, ktery jsem videla nazivo poprve. ta holka byl takovej srandovni skakajici skritek. uz se tesim na letosni BA, kde budou:)

Morrighan
1335 příspěvků 13.12.15 21:30

Pardon, že se míchám…jsem ráda, že jsou tu fanoušci i pozdějších zpěvaček Nightwish…znám fanynku Tarji, která byla tvrdě proti Anette, ale po hlase je ani nerozeznala (což je podle mě docela výkon).

razorblade_reloaded
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 21:38

@Morrighan nerozeznat po hlase tarju a anette je jako nerozeznat cinana od africana:D:D:D anette bohuzel doplatila na to, ze prisla po zboznovane tarje a proste ji bylo predurceno, ze ji fanousci (ti debilni) budou nenavidet

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.15 22:10
@Morrighan píše:
Jsem ráda, že je tu takové vlákno…když jsem něco podobného zkusila na Omlazení, byla jsem dost ošklivě umlčena s argumenty jako „monstrum“ a „fuj“.Nicméně, je to tak i v zahraničí nebo jen u nás jsou ty gothic shopy tak strašně předražený za nic moc materiál a provedení? Zrovna sháním peněženku a nechci klasiku, ale něco „originálního“ (chápejte trochu řízlé gothic stylem), ale v takovém Nosferatu to střelí za 1000 Kč ani nemrknou.

rozdíl v ceně až do tisícovky není nic divnýho. Koupila jsem třeba na chicstar kalhoty asi za 15 stovek, v 4Real je mají za hodně přes dva tisíce a ještě jen velikost S, M, přitom zrovna tyhle oblečky se dělají od XS až do XXXL

Morrighan
1335 příspěvků 15.12.15 00:59

@stricc To je další věc, když se podívám na velikosti, tak je mi to většinou velký i S. Netvrdím, že mám úplně normální postavu, ale i blbé konfekci mají normální XS či 32,34.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.15 07:05

@Morrighan já jsem už strašně dlouho nekoupila nic v takovém tom německém gotickém stylu, jednak mě to trochu přestalo bavit a druhak ty věci, co mám, se tvářej strašně kvalitně, když jsou nové, ale rychle ztrácejí barvu. Už jsem takhle pár původně hodobóžových kousků přesunula k určení na pískoviště a podobné kratochvíle.
Ta paní z 4Real je strašně ochotná a vstřícná, jenže hrozně drahá a taky to značení je trochu divoké. Nosferatu je po rekonstrukci jeden velkej bordel a Redraven mě štve tak nějak celkově, ale musím mu uznat zásluhu v tom, že když mě přestalo bavit čekat půl roku na nějakou prkotinu, aniž by se namáhali vůbec dát najevo, že tušej, že ještě žiju, zjistila jsem, že totéž si můžu koupit i bez nich a velmi rychle.
Mám něco z restyle.pl (jejich vlastní věci jsou polská kvalita, tenčí mačkavá bavlna, ale hezky ušité a barva drží, ceny jsou přijatelné, obchod funguje bleskově a ta paní je taky velmi vstřícná), Violent Delights, ale tam je to teď děsně probrané a nabídka nic moc, a Fantasmagoria (mají krásné steampunkové a lolitkovské halenky od RQBL a obecně menší velikosti, já mám normálně L nebo XL a od nich potřebuju XXL), z anglického Gothic Shop (ten je dražší, mají třeba nádherné šaty od Sinister, ale to jsou příšerné pálky, jiné značky jsou v normálu a u nás jsou některé ty věci k sehnání taky a zas o tisícovku dražší, navíc dají vždycky slevu 10% na další nákup). V českém eshopu už jsem nic nekoupila asi rok a půl.

Morrighan
1335 příspěvků 15.12.15 11:07

@stricc Děkuju za tipy. Já znám jen Nosferatu, Red Raven a SugarBat, ale tam jsem ještě nic nekupovala. Hrozně se mi tam líbily legíny, ale podle rozměrů jsou moc velké T. T Ten redraven má většinou to samý jako Nosferatu, akorát menší výběr, ale ceny jsou stejný. V Nosferatu se dá něco sehnat, ale některé kousky už jsou spíš tmavě šedé, látka je víc plast než látka nebo je to zvláštně ušité.

KRAKATICE73
24 příspěvků 16.12.15 12:41
SugarBat

V SugarBat jsem nakupovala. Nejdřív přes internet, zboží došlo v pořádku, ale potřebovala jsem ho vyměnit za menší a to už jsem šla přímo do obchodu v Praze (po domluvě). Paní (slečna)prodavačka byla ochotná a úplně v pohodě mi šatičky vyměnila. (Někdo s tím má problém, např. Metalshop,– když koupíte na netu, vyměnit taky můžete jen přes net, nikoli v obchodě. Tak v SugaBat to jde. A mají tam parádní kousky.

Morrighan
1335 příspěvků 16.12.15 13:12

@KRAKATICE73 a je možné si něco objednat a nejdřív si to v obchodě vyzkoušet?

KRAKATICE73
24 příspěvků 16.12.15 15:13

Technicky samozřejmě ano, ale když už tam v tom obchodě budete, tak si to budete chtít koupit hnedka a nečekat až večer zasednete k internetu! Podívejte se na jejich stránky, běžně tam mají otevřeno myslím až od 12 hodin nevím do kdy a jak o svátcích, to netuším vůbec. Byla jsem tam jednou nebo dvakrát a byla jsem nadšená. Vidět ty věci v reálu je něco jiného, než si je prohlížet na monitoru.

Morrighan
1335 příspěvků 16.12.15 18:57

@KRAKATICE73 Já to myslela tak, že z těch stránek si občas nejsem jistá, jestli mi to padne…tedy si to objednám s tím, že si to chci nejdřív vyzkoušet a když mi to nesedne, tak si to nevezmu. V Nosferatu to jde, tak se ptám, jestli to jde i tady. Nebo tam mají všechno, co je v e-shopu?

KRAKATICE73
24 příspěvků 16.12.15 21:05

Jo ták, to mě nenapadlo, promiňte. Já myslím, že vše, co je na jejich stránkách, má slečna i přímo v obchodě. Ale klidně se jí zeptejte, má na těch stránkách svůj mail. Nakonec bych ho i mohla najít někde u sebe, protože kvůli té výměně jsem jí taky nejdříve napsala.

KRAKATICE73
24 příspěvků 16.12.15 21:10
SugarBat

Koupila jsem si tam tyhle dvoje šatičky a jsem s nimi velmi spokojená. Materiál pěkný, pevný, barvy krásné, nikde netrčí nitě. Hlavně ty zelené jsou velmi úzké v pase. Co na to říkáte?

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.15 21:36

@KRAKATICE73 zrovna tyhle barvy bych si nevybrala, ale střih je opravdu moc hezký. Koukala jsem do toho obchodu a ceny tam nejsou špatné. Momentálně tam nemají nic, bez čeho bych nedokázala žít, ale házím ho do záložek :-)

Morrighan
1335 příspěvků 16.12.15 21:39

@KRAKATICE73 v pohodě, mail si najdu, děkuji :)

KRAKATICE73
24 příspěvků 18.12.15 12:29

Ještě jsem v nich nikde nebyla, jsem spíš riflový typ, ale je potřeba se občas odvázat. Možná budu chvíli hledat odvahu.

Mofu
1129 příspěvků 28.1.16 14:25

Tak kdo byl na Slipknot? Jaký máte pocity? Já mam ještě teď husí kůži. Zážitek nepopsatelnej :) dostala jsem několikrát loktem do hlavy, nemůžu hejbat krkem, skoro nemluvim…jsem totálně nadšená!

dadlína
40 příspěvků 28.1.16 21:23

@Mofu Skvělej koncert, z tý energie budu žít ještě aspoň týden :-) I když jsem se trochu bála, že se s námi ta tribuna propadne.

Mofu
1129 příspěvků 28.1.16 23:34

@dadlína já jsem chvílema myslela, že to se mnou sekne jak intenzivní to bylo :D

Morrighan
1335 příspěvků 3.4.16 14:36

@Dynamis To by se vám mohlo líbit tohle: http://www.drakkaria.cz/ občas tam slintám nad šperky xD

Morrighan
1335 příspěvků 3.4.16 14:56

@Dynamis Máte s nimi zkušenosti? Já tam ještě nic nekupovala, protože všechna bižuterie se mi za chvíli oloupe (i když to opatlám průhledným lakem) a prstýnky mi obarví kůži.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek