Míchání barev na vlasy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
bluuudicka
1037 příspěvků 3.7.17 21:37

@krťouch S nazrzlostí je vždycky potíž :-) Jako své štěstí v neštěstí beru fakt, že se s ohledem na šediny barvím po cca 4-5 týdnech, což je sice opruz, ale zase se ta barva nestačí tolik vymýt :-)

Morrighan
1335 příspěvků 4.7.17 14:05

Tak já to mám spíš naopak. Hned po smytí barvy to bylo spíše hnědé. Tak jsem to po několika dnech umyla a je to zrzavější. Ovšem, tam kde jsou ty vlasy zesvětlené je to více do zlata než do zrz.

Edit: tedy ale teď jsem si všimla, že po vymytí mi to odkrylo i sem tam šedivý vlas. Takže možná budu muset hledat trochu přiléhavější barvy.

Edit 2: Tak barva barví dobře, jen jsem pidlooká a zapomněla jsem kus obarvit xD

Morrighan
1335 příspěvků 22.8.17 18:02

Ehm, já hádám, že už je to tu trochu mrtvé, ale zkusím se vás zeptat na názor. Líbí se mi Natural & Easy od schwarzkopfu, odstín 546. Udělal mi docela přirozenou zrz, určitě to není oranžová jako ostatní značky. Jenže bych ji ráda ještě trochu zjemnila a malý výběr této značky to trochu ztěžuje. Nejblíž 546 je 550 Tmavě plavý satén. Je to studená tmavá blond a trochu se bojím, že by si spolu ty dvě barvy nerozumněly. Další nejbližší je až 560, která se sice vydává za světle hnědou ale je to velký rozdíl a údajně u schwarzkopfu jde všechno do černa. Bohužel odstín 555, který se mi líbí nejvíc u nás neprodávají. Co myslíte, mám risknout to blond?

krťouch
236 příspěvků 24.8.17 15:44

@Morrighan Já bych to zkusila.

Já teď posledně smíchala tu Color Expert, 7.7 a 8.0 skoro 1:1 a zatím spokojenost, hlavně teď po nějaké době, kdy se to trochu vymylo (a asi i vyšisovalo u moře), je to světlejší a hlavně se odmyl načervenalý nádech u kořínků (hned po nabarvení bylo prostě prvních cca 5cm zrzavějších než zbytek vlasů). Téhle kombinaci dám určitě ještě šanci a možná u ní nějakou dobu zůstanu. Ale strašně by mě zajímalo, proč se k nám vůbec nedováží ty nazlátlé odstíny? Všechno buď šedomyší, nebo naopak echt zrzavý do červena. Přitom by to tu podle mě mělo úspěch. Nechápu.

Mimochodem, dneska jsem potkala tak nádherně zrzavé vlasy! A celkově byly prostě krásné, dlouhé, vlnité, zdravé, lesklé… Barva asi od přírody, protože mi přijde, že ty zrz barvy jsou prostě „jinak“ zrz než když je to přírodní, navíc bývají vidět odrosty nebo nestejnoměrné nabarvení (zdá se mi to, nebo je to na zrz a červených odstínech vidět fakt nejvíc?), tohle byla nádherná jednolitá barva.

Morrighan
1335 příspěvků 24.8.17 20:50

@krťouch Jo, najít normálně vypadající zrz je dost těžké. Co se týká zlatých, tak se mi líbila jedna od Wellaton, ale potřebovala bych se na ní mrknout „naživo“, což je asi nemožné, protože se dá sehnat snad jen na internetu. Odstín to byl 7/3, taková oříšková tmavá blond.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek