Miss 2013

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
real.blond
6688 příspěvků 2.4.13 13:36
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 13:37

@vashtie Taky mi připadá, že koukala na své kuří oko :) :).

Mylady2
12413 příspěvků 2.4.13 13:40

@vashtie myslíte že malakajka je bývalá paní gumová? :-D

jituliiik
294 příspěvků 2.4.13 13:47

@malakaja Mně se nejvíc zhnusila tím, jak na nějaké akci měla narážky na postavu dcery pana Šlégra. Shazovat holku v pubertě kvůli postavě mi přijde dost hloupé. Nehledě na to, že ta slečna je krasobruslařka, takže sice asi nemá modelkovskou postavu, ale je vysportovaná a něco umí, narozdíl od Králové.

malakaja
349 příspěvků 2.4.13 14:00

No, to snad není žádný rébus, ze je člověk na zlatokopky imunni, nez se vam jedna zacne tahat s manzelem, nebo vasim otcem, pripadne manzelem kamaradky,..)A protoze krasky za nic nemuzou, je jich cim dal vic. Mit potom ve ctyriceti uspesneho verneho manzela se mi jevi jako nerealne.Ja mam ale kuri voko jako pest, ja prisla o manzela (spolecny podnik a uspory na dum) jeste behem druheho tehotenstvi. Slecne bylo 21, studentka. (Snad to nespustil muj pohled na Beatinu tvorbu 10 let nazpet…) Vztek uz mnou. neclouma, ale cubicky co tahnou za zenatymi opravdu nemusim.( stejne jako neverne slabosske muze, ale o tech clanek neni uz vubec)

KlaudieS
1765 příspěvků 2.4.13 14:02

@malakaja Nic takového se mi nestalo, ale pohled na to mám naprosto stejný.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 14:15

@malakaja Hm, tak takhle je tomu více rozumět a chápu Vás i ten postoj.

Mylady2
12413 příspěvků 2.4.13 14:20

Já teda nikdy žádného ženáče neměla… Ale co ten manža, ten se držel zuby nehty a zlá čubička ho očarovala kouzlem? Jsem myslela že na to vždy musi byt dva :-)

continuity
5853 příspěvků 2.4.13 14:22

@malakaja hlavne klid, ted jsem cirou nahodou zjistila, ze bozi mlyny melou v nekterych pripadech prekvapive rychle.
jak rikam ja: kazdy si zas.ra svoji karmu po svem.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 14:23

@Mylady2 Vždycky čekám, jak takovou situaci „zaříznete“ :)

Mylady2
12413 příspěvků 2.4.13 14:27

@GalianosjednimL :-D njn… Nemám ráda rozvraceče žádného pohlaví ;-) ale tak nějak si furt myslím že na to jsou třeba dva.

real.blond
6688 příspěvků 2.4.13 14:30

@Mylady2 zase na druhou stranu.. nic neni cernobile! nicmene rozvracece jakekoholiv pohlavi taky nemam rada - pro me jsou zenati/zadani muzi tabu - taky si myslim, ze na to vzdycky musi byt dva!

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 14:35
@jituliiik píše:
@malakaja Mně se nejvíc zhnusila tím, jak na nějaké akci měla narážky na postavu dcery pana Šlégra. Shazovat holku v pubertě kvůli postavě mi přijde dost hloupé. Nehledě na to, že ta slečna je krasobruslařka, takže sice asi nemá modelkovskou postavu, ale je vysportovaná a něco umí, narozdíl od Králové.

Já bych tyhle informace nebrala tak vážně, bůhví co řekla a co missis Gumová řekla, že řekla ( rozumíme mi?:-))…matka s dcerou se rády politujou jak jsem si všimla…

KlaudieS
1765 příspěvků 2.4.13 14:37

@vashtie Missis Gumová :D to je hodně trefné

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 14:38

@Mylady2To asi ano. No my u nás měli finalistku Miss Alenu Bohdálkovou a tam to neunesl exák a pustil na net její soukromá erotická fota. „Čistili“ ten net asi dlouho, ale myslím, že ji to proslavilo víc, než úřadující miss. Pokud vím, tak tu slávu asi s původním partnerem žádná nezvládla (možná Žídková) a většinou si hledaly starší partnery, takže zákonitě rozbíjely manželství.

Příspěvek upraven 02.04.13 v 14:39

jituliiik
294 příspěvků 2.4.13 14:38

@vashtie Tak smaozřejmě, že to člověk musí brát s rezervou :) Ale do Králové bych to řekla…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek