Místo nového článku reklama?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 08:32

Na mě to teďka působí jakoby se nám tím Ada chtěla vysmát, že chceme nové články. ty ženský tam na diskuzi pořád držkují, že chtějí nový článek. No tak jim tam hodíme jeden reklamní, aby se na diskuzi rozjela diskuze a my se budem smát… Tohle chování opravdu není OK…

Saphira
22 příspěvků 19.11.12 08:37

No hlavně jsem zvědavá jestli se k tomu Ada nějak vyjádří…

viera666
967 příspěvků 19.11.12 08:44
fuuu,

To je riadny trapas toto! „Diky“…

vespinka
149 příspěvků 19.11.12 08:44

Tak to je totální trapárna! Zírala jsem na ten „článek“ jek tele na nové vrata. To snad nemůžou myslet vážně?! Peklo začíná být Peklem?!

ajuna
106 příspěvků 19.11.12 08:46

Kdyby to aspoň bylo vtipný…jenže není

jasminova
18 příspěvků 19.11.12 08:47

Jojo, peklo :)

JarkaJar
432 příspěvků 19.11.12 08:49

Ano, Peklo. To máme z toho, že jsme zlobily. Asi.

Alys
2 příspěvky 19.11.12 08:53
Ajaj...

Já se vám tak těšila na nový článek, kafíčko jsem si udělala, pohodlně se uvelebila a pak už jen vytahovala zaseklou čelist z podlahy.. Fuj, velebnosti, pro mě jednoznačné zklamání:(.

yanulienka
382 příspěvků 19.11.12 08:53

Teda, jsem na pekle celkem nová, ale články už jsem projela myslím všechny, a když jsem se prohrabávala diskusemi, narazila jsem na debatu o tom, jak Ada prodala peklo a jak půjde všechno do kytek. Říkala jsem si, že co blázníte, vždyť jsou ty články pořád stejného rázu. A najednou dneska tohle…Už chápu vaše obavy…Taky mě to docela naštvalo, obzvlášť když jsem tehdy v té diskusi četla i příspěvek od Ady, že ona žádné reklamní články psát nehodlá, a kdyby se tu náhodou nějaké objevily, tak rozhodně budou jako reklama viditelně označené. Tak sakra proč to jako reklama označené není?!? Vždyť se to tváří jako normální článek!

hrisni lide
182 příspěvků 19.11.12 08:55

Moje prvni myslenka byla: „co to, sakra, je?“. A nemusi byt nahodou komercni sdeleni viditelne oznacene jako reklama ci neco podobneho? Aspon na konci clanku? Tak to jen muj formalni poznatek. Na druhou stranu rikam sbohem clankum. Neminim se prohrabavat v reklamach a hledat, jestli najdu nejaky zajimavy text.

jasminova
18 příspěvků 19.11.12 08:56

Tak schválně, kolik vás po upřímné zpovědi vytížené Natálie přestalo číst dál? :D

MPSkrolew
1850 příspěvků 19.11.12 08:59

Ado? Trapný.

Ziné
82 příspěvků 19.11.12 09:00

Mě přišel podezřelý už ten nadpis toho „článku“. Pak jsem si ale řekla, že to bude asi nějaká ironie, tak jsem to rozklikla… Tohle už je fakt úpadek.

MUDr.Lant
389 příspěvků 19.11.12 09:01

Četla jsem si jej asi 3×, protože jsem nechtěla věřit svým vlastním očím…

Sibyla
2646 příspěvků 19.11.12 09:01

Já to zatím ani neotevřela, ale skoro mě pokoušíte, ať se juknu.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.11.12 09:04

Prolítla jsem ten „článek“ už podruhé a musím konstatovat, že takový šílený tupý canc se jen tak nevidí. I reklamy se dají lépe podat, je-li snaha…

ĺenkabruck
11 příspěvků 19.11.12 09:06

AŤ ŽIJE INZERCE!!! Pokud to má být agitační článek, tak se povedl. Prvně jsem si myslela, že nám Ada dá příděl hnusodárků a přitom jsou to kecykecy…reklama…kecykecy!!!

Lina-jiná
349 příspěvků 19.11.12 09:07

A já bych se chtěla paní Natálie zeptat, jestli penzijní připojištění umí i mýt okna a rozkrajovat jablíčka, když už stojí za těmi klidnými Vánoci. Navrhuji, aby se tu zřídil chat s osobností.
No nic, půjdu radši vydělávat na živobytí, když už mě nikdo za kecy nic nezaplatí (:závist:).

Sharene
25 příspěvků 19.11.12 09:11

Také jsem zklamaná. Článků je málo, Channach, která má také přispívat napsala jen dva články, které stěží dosahují laťky nastavené od Ady. A místo nového článku reklama. A ještě pěkně trapná… No co jsme mohli čekat jiného. Ada Peklo prodala a teď se nový majitel snaží na nás, jako na velkém počtu návštěvníků prodávat reklamu. Nevadí mi reklama vedle ve sloupečku, vezmu na milost reklamu formou soutěže a nějakou výhru, ale tohle je moc… Asi dobře věděli, proč pod článek nedali diskuzi… Plátci reklamy by se reakce určitě nelíbily.

Saphira
22 příspěvků 19.11.12 09:14

Mě to připadá docela pokrytecké…Ada tu kritizuje českou společnost ve svých článcích…kýčovitost a stereotyp. A pak sama udělá to co je myslím si běžným českým zlozvykem…snaží se ze svého úspěchu vytřískat i poslední korunu. Nevím za kolik web prodala ani v jaké je situaci, ale toto mi připadá ubohé. Taky bych pochopila, že když už má úspěšný web tak sem dá google ads nebo nějaké reklamní odkazy, aby se na tom třeba něco vydělalo. Ale prodat web, tvrdit že se nic nezmění a pak tu hodit takovou reklamu…k tomu si myslím není co dodat…

coralline
840 příspěvků 19.11.12 09:17

To sem se hned poránu nas.ala…
WTF?
A ne, není to označené jako reklama, je to sprostě podstrčené jako článek.
Fakt má tohle Peklo zapotřebí?

Karin
3948 příspěvků 19.11.12 09:20

Skrytá reklama je porušením zákona č. 40/1995 Sb. (článek I, § 2, odst. 1, písm. d, a také odst. 5).

eliza93
84 příspěvků 19.11.12 09:23

Já se nejvíc těšim, na Ady reakci, pokud nějaká bude.. Protože to bude něco typu: „Věci se mění, reklama být MUSÍ, všechny jste trubky, že to nejste schopný pochopit.“ Nebo líp: „O tom, že na webu se neobjeví reklamní články a, že se po prodání web ani trochu nepromění, jsem neřekla ani slovo a nenapsala ani řádku.“ No, já samozřejmě nemám takové vyjadřovací schopnosti a fantazii jako ona, takže předpokládám, že by to bylo zaobalené tak, že pár z nás by se opravdu chytlo za nos a řeklo: „No jo, má pravdu, jsme to ale husičky.“
A zajímalo by mě, do jaké míry teď může Ada chod webu ovlivňovat, když se tak dušovala.
EDIT: Pokud to teda není ten hacker, pořád tajně doufám :D

Betty J.
2031 příspěvků 19.11.12 09:24

Není ten literární skvost dílem šíleného trolla? Jiný tvor by snad takový blábol nebyl schopen stvořit…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 09:37
@seznam.mih píše:
Na mě to teďka působí jakoby se nám tím Ada chtěla vysmát, že chceme nové články. ty ženský tam na diskuzi pořád držkují, že chtějí nový článek. No tak jim tam hodíme jeden reklamní, aby se na diskuzi rozjela diskuze a my se budem smát… Tohle chování opravdu není OK…

Jste chytrá holka a přesně jste to vystihla!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek