Místo nového článku reklama?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Saphira
22 příspěvků 19.11.12 09:46
@Betty J. píše:
Není ten literární skvost dílem šíleného trolla? Jiný tvor by snad takový blábol nebyl schopen stvořit…

No vlastně tam už chyběly jen fotografie Natalie před a po pořízení pojištění jak to u obdobně stupidních reklam bývá…něco jako
Před pojištěním: 

Po pojištění:

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 09:46

@eliza93 Ne dočkáme se odpovědi ve stylu Ady:
Jasně strčila jsem tam reklamu, abych vám zacpala pusu, protože už mě nebaví, jak tu pořád slepičíte v diskuzi, že všechno je špatně. Taky se vám tím chci vysmát, protože Peklo jde stejně do kytek. Jdu skočit z mostu.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 09:48

Dámy ta reklama zmizela.

Grossularia
3204 příspěvků 19.11.12 09:58

Jaký článek? Nic se mi nezobrazuje, ale mám zapnutý Adblock, třeba to mám blokované?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 09:58

@Grossularia Protože už tu ten článek není.

eliza93
84 příspěvků 19.11.12 09:59

Fakt by mě zajímalo, co to bylo za mystifikaci, co to vůbec mělo znamenat :D protože to vážně stačilo nasrat dost lidí

opona
147 příspěvků 19.11.12 10:01

Napadá mě hláška z pohádky S čerty nejsou žerty: „Je to rebel!!!“ :-)

Alhambra
861 příspěvků 19.11.12 10:01

Ono to fakt zmizelo! Jestli teď Admini přijdou s vysvětlením, že se někdo naboural do MP a že článek nebyl jejich, bude to ještě větší trapas, než ten článek samotný :-)

LorelaiH.
3255 příspěvků 19.11.12 10:02

Nejdřív jsem si myslela, že Ada bude parodovat nějaký ženský časopis, který nesnáší (Žena a život a spo.), ale pak mi došlo, že je vážně není vtip!:( Fuj, hnus fialový!
Naštěstí už to dali pryč, jak koukám!

Grossularia
3204 příspěvků 19.11.12 10:03
@seznam.mih píše:
@Grossularia Protože už tu ten článek není.

Aha, to by mě nenapadlo, to muselo zmizet těsně teď.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.11.12 10:04

@Grossularia ano, před chvilkou tu ještě byl.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 10:04

@Grossularia No ono to tu bylo jen chvíli. Ten článek byl tady od osmi hodin a zmizel před chvíli.

opona
147 příspěvků 19.11.12 10:05

@Alhambra Já myslím, že s žádným vysvětlením nepříjdou, nechají nás ať si „my slepice máme o čem klofat“…

lindiste
348 příspěvků 19.11.12 10:07

Ha, že by tohle byl první web, ze kterého jeho návštěvníci vykopali všechny reklamy? :D
To by bylo super…

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 10:09

@seznam.mih ale keď kliknem na odkaz na vašom blogu tak sa mi zobrazuje, objavila som MP len minulý mesiac, škoda že tak neskoro, myslím že už má tie staré zlaté časy za sebou :-(, škoda

Saphira
22 příspěvků 19.11.12 10:11

Zmizelo to :D Tak toto je vtipné ovšem…

Admin Módnípeklo.cz
1137 příspěvků 19.11.12 10:11

Je na místě omluva všem pohoršeným za zobrazení neznačeného PR článku mezi články Pekla – jednalo se opravdu o chybu v nastavení zveřejnění.

Díky za pochopení,
adminka Tereza

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 10:26

Tak sme sa dočkali ospravedlnenia, myslím že ho tu mali pre nás pekne nachystaný, ale keď videli reakcie odrazu je to omyl?

Admin Módnípeklo.cz
1137 příspěvků 19.11.12 10:34

@levandula Tento článek samozřejmě připravený byl - ovšem měl se zobrazovat na jiném místě.

adminka Tereza

yanulienka
382 příspěvků 19.11.12 10:39

@ levandula Tak omluva byla přece za to, že se tu objevila neoznačená reklama. Ne za to, že ta tu reklama vůbec byla. A sice reklamu ráda nemám, ale když na první pohled vidím, že to je reklama, tak si ji prostě nebudu všímat a ani mi zas tak nevadí. Takže - chyba se může stát, ale dočkali jsme se celkem rychlé nápravy a omluvy, tudíž, myslím, není potřeba se nad tím zase tolik pohoršovat…

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 10:41

@yanulienka a čo iného tu chcete preberať? :-D

yanulienka
382 příspěvků 19.11.12 10:48

@lessie No právě že už celkem nic :-) Taky to téma bylo chvíli zamklé…

Alhambra
861 příspěvků 19.11.12 10:48

Tak pro všechny, kterým článek po ránu hnul žlučí něco na vyvážení :-) http://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 19.11.12 v 11:04

Sharene
25 příspěvků 19.11.12 10:49

CITACE:
novy članek od Ady,
Na mě to teďka působí jakoby se nám tím Ada chtěla vysmát
A pak sama udělá to co je myslím si běžným českým zlozvykem…snaží se ze svého úspěchu vytřískat i poslední korunu, „Věci se mění, reklama být MUSÍ, všechny jste trubky, že to nejste schopný pochopit.“
Na mě to teďka působí jakoby se nám tím Ada chtěla vysmát, že chceme nové články.
Ne dočkáme se odpovědi ve stylu Ady:
Jasně strčila jsem tam reklamu, abych vám zacpala pusu, protože už mě nebaví, jak tu pořád slepičíte v diskuzi, že všechno je špatně.

Nelíbí se mi, jak se někteří naváží do Ady. Pod tím článkem podepsaná vůbec nebyla! a Vzhledem k tomu, že Peklo už není její, těžko reklamě zabrání. Prosím Adu vynechte.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.11.12 10:51

@Sharene hlavně klid, to přejde! :-)

Jste Adina matka? Nebo proč se jí tak zastáváte? Nebojte, ona si to nijak nebere.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek