Místo nového článku reklama?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 10:56

Mne vobec nevadí, že Ada peklo predala. Mne skor vadí, že ho predala aj so sebou. Keby po predaji odišla do „niekam preč“, tak by Webdio najalo nových ľudí na písanie článkov a bolo by to tu zábavnejšie. Škoda, že to kúpili aj s ňou. Mali sa jej včas zbaviť.

Curlygirl
1901 příspěvků 19.11.12 11:04

@lessie přesně tak, vadí mi pokrytectví. A ona tomu teď dělá medvědí službu…

Sharene
25 příspěvků 19.11.12 11:55
@Curlygirl píše:
@Sharene hlavně klid, to přejde! :-)Jste Adina matka? Nebo proč se jí tak zastáváte? Nebojte, ona si to nijak nebere.

ne nejsem Adina matka, jsem inteligentní čtenář, který umí číst. Zastávám se jí, protože pod tím článkem nebyla podepsaná, tudíž nebyl její. Vše co Ada napíše tak si i podepíše. Tak proč ji očerňovat za reklamu, o které ani nemusela vědět?
Kritizovat a nadávat umí každý, ale zastat se někoho, to se dnes trestá…

zuzaroza
729 příspěvků 19.11.12 12:04

@seznam.mih Článek tu byl už kolem půlnoci!

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.12 12:09

@zuzaroza Tou dobou už jsem měla půlnoc.

zuzaroza
729 příspěvků 19.11.12 12:16

@lindiste Nezlobte se, ale toto je strašně naivní přístup, myslet si, že plkáním v diskusi si vybojujeme iluzorní web nedotčený komercí. Žijete pořád ještě ve svobodné zemi, nikdo vás nenutí navštěvovat jakýkoli blog. Pokud se vám princip s reklamami nelíbí, založte si blog svůj nebo navštěvujte nějaký jiný bez reklam. Vyčítat zakladatelce tohoto blogu, že ho prodala, je podle mě tak šílené, jako spílat sousedovi, že prodal svoje auto. Tento přístup mi připadá jako takový postkomunistický lynč. Jinak pokud domnělý článek byl ve skutečnosti reklamou a měl být v této sekci umístěn, jen kvůli technické chybě skončil na špatném místě, nevidím v celé záležitosti problém. Admini se za chybu omluvili. Tečka.

Grete
800 příspěvků 19.11.12 12:21

@zuzaroza
Amen to that.

indyka
625 příspěvků 19.11.12 15:58

Ani mně se to nezamlouvá a i mě mrzí, jakým se peklo vydalo směrem, nicméně - stále je to soukromý web a jeho majitel si sem může dávat, co uzná za vhodné. Pokud se to někomu nelíbí, není nic jednoduššího, než sem přestat chodit. Nevím, co si místní diskutérky představují, že jim bude dvakrát týdně naservírován dokonalý článek na stříbrném podnose, majitel či Ada (nevím, komu to patří a je mi to jedno) bude trávit webem spoustu času, platit doménu ze svého a nic z toho nemít…I já nemohla uvěřit svým očím, když jsem mezi články viděla takto podanou reklamu, ale nezlobte se, ty diskuze mi připomínají ufňukaný mimibazar.

mescaline
238 příspěvků 19.11.12 18:03
Lyta
10 příspěvků 20.11.12 21:49

Ale je tam napsáno inzerce, hlavně, věřil by někdo tomu, že by Ada udělala takovou děsnou hrubku už v nadpisu?

yanulienka
382 příspěvků 20.11.12 21:58

@Lyta Inzerce je tam až teď ;-) Původně to bylo mezi normálními články, nijak neoznačené. Jakou hrubku? Jsem slepá, nebo blbá, nebo už tam není? :-)

Barnaby
72 příspěvků 20.11.12 22:18

…pro to…

yanulienka
382 příspěvků 20.11.12 22:22

@Barnaby No jo, máte pravdu! To jsem si vůbec nevšimla.

Sibyla
2646 příspěvků 21.11.12 07:35

Vida, vida, už je to komentováno napříč internetem
http://pooh.cz/pooh/a.asp?…

Lyta
10 příspěvků 21.11.12 11:17

No, já se o tom také dozvěděla u Franty Fuky na G+, když si z toho dělal legraci.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 12:14

Pooh to vystihnul velmi dobře.

Já klidně beru vysvětlení zdejšího admina, že šlo o omyl v umístění článku, ale děsí mě, že ten reklamní textař věděl moc dobře, co dělá.

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.12 12:56

Ať už to byl omyl nebo ne, takhle idiotskou reklamu/píár článek jsem už dlouho neviděla. Alespoň už opravili tu hrubku v nadpisu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek