Mizející oční stíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
AnoNe
884 příspěvků 20.12.14 16:46

Já používám bázi ArtDeco. Jinou bázi jsem teda zatím nezkoušela (ono člověk té báze spotřebuje strašně malinko, takže ten mini kelímek vydrží dlouho přes rok). Bez ní mi stíny nedržely nikdy, do hodiny byly pryč nebo z nich byla čárka v záhybu víčka. S bází si můžu napatlat ty nejlevnější stíny typu Miss Sporty a všechno drží, dokud to neodlíčím - i ve větru, při cvičení apod.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.14 18:09

Já používám levnou bázi Essence z DM asi za 60 korun. Jinou jsem nezkoušela, ale tahle mi přijde fajn, stíny drží, jsou sytější a stačí menší množství.
Jinak pokud se tvoří záhyb i s bází, pak bych více zapudrovala fixačním pudrem. Pak už by se to nemělo ani hnout.

Harmonika
244 příspěvků 20.12.14 21:00

Mám ještě radu ohledně báze pod oční stíny. Já to dělám tak, že nanesu bázi, pak si jdu domalovat obočí a teprve poté na víčka dávám oční stíny. Musíte zkrátka počkat, až ten primer trošku zaschne. Mastná víčka jsou můj věčný problém, zkoušela jsem různé báze a nejvíc mi vyhovuje Nars primer a pak ArtDeco (ta ale není bezbarvá).
Zjistila jsem, že dost záleží i na kvalitě stínů samotných. Dobré zkušenosti mám s Color tattoo - bronzový (jde nosit samostatně nebo ho právě využívám jako bázi pod stíny). Pak si nemůžu vynachválit stíny Loreal Infallible, které ještě na závěr na víčku uhladím prstem. To jsou fakt držáky.

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.15 13:09

Milé dámy, pořídila jsem si nakonec bázi od Avonu a můžu doporučit, ale pouze na krátkodobé akce (např. do divadla, na vínko a hurá domů). Na celodenní nošení to není. Já jsem jí měla asi 4 hodiny a než jsem se šla odlíčit, už mi stíny trochu mizely v záhybu víčka. Ale pro mě za 60,– dostačující.

Fatabuna
152 příspěvků 30.1.15 16:47

Přidám svůj tip, třeba někomu pomůže. Zkoušela jsem na víčka podkladový krém (makeup), pak stíny, přepudrovat a na to znova stíny, ale stejně byly odpoledne vždycky pryč. To samé, když jsem místo makeupu dala bázi. Pak jsem v jednom videu Lisy Eldridge viděla, jak používá krémové oční stíny. Moc šancí jsem jim nedávala, protože mi připadalo, že krémové „potečou“ ještě víc, než suché, ale překvapivě drží jako židovská víra. Na víčka teď dávám podkladový krém, NEPUDRUJU, na to pak ty krémové stíny. Konkrétně jsou to Maybelline Color Tattoo 24hour. Když se večer vrátím z práce, jsou pořád skoro stejně intenzívní jako ráno. Tak kdo chcete, vyzkoušejte…

BarcaAri
631 příspěvků 30.1.15 19:12

Ja se pridavam ke spokojenym uzivatelkam baze od Artdeca.

Dulcinela
197 příspěvků 2.2.15 22:08
UD Naked

Můžete mi prosím poradit, kde koupit tu Naked paletu (velkou) od Urban Decay? Preferuji kamenný obchod, ale když nebude zbytí, objednám i z eshopu (ověřeného - nechci se dočkat toho, že mi přijde „fake“.

Díky!

Martini90
159 příspěvků 3.2.15 13:28

@Dulcinela Co je mi známo, tak u nás UD neprodává nikdo (jakožto kamenné prodejny).
Sephora nedávno dávala na instagram obrázek s kosmetikou UD a tvářila se, že tuto značku zařadí do prodeje, ale více info odmítla sdělit.

Já sama UD objednávám ze zahraničí, ale jen bázi. Paletky mě nijak neoslovily.
Každopádně koukněte na weby feelunique.com a lookfantastic.com

Dulcinela
197 příspěvků 3.2.15 22:32

@Martini90 super, díky za tip!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek