Mladí a značkové kabelky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
nanjua
1153 příspěvků 5.8.13 22:53

@Jetthro Ano, přesně tak. Chcete vypsat můj měsíční režim a majetek nebo co? :-D

Jetthro
1130 příspěvků 5.8.13 22:55

@nanjua Ja? Ne, nejak me to nezajima, nemam potrebu resit kdo si co koupil a kdo na co ma :)

nanjua
1153 příspěvků 5.8.13 22:55

Viděla bych to tak, že si ty kabelky s cejchem „dokonalosti“ stejně obhájíte. Já se už vpodstatě vypsala. Dobrou :-D

Mylady2
12413 příspěvků 5.8.13 22:57

@nanjua jasně čím víc Desigual tím víc značka :-D no já nevím

Kalanka
707 příspěvků 5.8.13 22:58

Vůbec nechápu, proč tohle téma vzbuzuje tolik emocí.
Když potkám mladou holku s drahou kabelkou, nenapadne mi hned přemýšlet o fejku. Koukám, jestli se mi to líbí nebo ne, fejk poznám fakt jen ten brutálně tržnicový (zmiňovaná přeházená písmena), jinak po tom nepátrám.
Vůbec nevím, proč bych měla řešit, jestli má dotyčná kabelku pravou nebo ne.
Navíc si myslím, že majetnost osoby z celkového vzhledu lze poznat poměrně těžko.
A za druhé, fakt moc nerozumím tomu, proč by někdo s drahými kabelkami nemohl mít levné oblečení či naopak. Mě se líbí eklektický styl, mixování drahých a obyčejných věcí tak, aby výsledný efekt byl maximální.

nanjua
1153 příspěvků 5.8.13 22:59

@Mylady2 Jaká značka prosimvás? Já po značkách nejdu ale vy si LV nechte klidně vytetovat na čelo pro mě za mě :-D ( apropo lichotí mi, že jste si dala tu práci a pátrala po mě) Mějte se pěkně :-D :-D :-D

real.blond
6688 příspěvků 5.8.13 23:01

@nanjua tak snad pro kazdeho je kabelka s cejchem dokonalosti jina, ne? Stejne jako se kazdemu libi jina auta nebo domy..

Mylady2
12413 příspěvků 5.8.13 23:02

@nanjua :-D no vůbec strašně mě zajímá ten majetek…a vůbec mě zajímají individua které vytahují svůj majetek :-)

• k tomu ten denní režim
benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 01:05

Ehm… Co je to značková kabelka?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 06:44

Tak to je tema jak za starych pekelnych casu!

No, ja jsem prvni kabelku lv dostala darem od tatky, kdyz mi bylo 17 (vsadili jsme se a vyhrala jsem:-)), dalsi spolu s diarem, pro zmenu od maminky, nasledovala o par let pozdeji. Ty soudy o „fakovosti“ jsou tady nekdy fakt rychle :-) Dalsi uz jsem si pak nakoupila sama, to uz jsem byla velka holka.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 06:45
@CallMeFrankie píše:
Súhlasím, už aj preto, lebo z tých kusov priam jačí, že sú tržnicové. Doplnené jeansami, botaskami a tričkom z New Yorkera.
Ak niekto nosí pravú Vuittonku alebo podobne, je to iné. Je to poznať. I keď musím uznať, že kupovať 18-tkam pravé drahé kabelky je mierne hlúpe.No ale to zas záleží na tom rodičovi, že…
Ak hľadáte kvalitnú kabelku, skúšajte obchody s koženými výrobkami či doplnkami, prípadne ja mám kabelky len z Manga. Nie sú kožené, aspoň väčšina nie je, ale sú kvalitné a nemajú problém vydržať 5 rokov pri extra veľkej záťaži :) A zároveň sú to kúsky využiteľné k mnohým veciam, oni sa snažia nerobiť všelijaké tie čičorádičkové kabelky.

A proc?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 06:47
@CallMeFrankie píše:
Súhlasím, už aj preto, lebo z tých kusov priam jačí, že sú tržnicové. Doplnené jeansami, botaskami a tričkom z New Yorkera.
Ak niekto nosí pravú Vuittonku alebo podobne, je to iné. Je to poznať. I keď musím uznať, že kupovať 18-tkam pravé drahé kabelky je mierne hlúpe. No ale to zas záleží na tom rodičovi, že…
Ak hľadáte kvalitnú kabelku, skúšajte obchody s koženými výrobkami či doplnkami,prípadne ja mám kabelky len z Manga. Nie sú kožené, aspoň väčšina nie je, ale sú kvalitné a nemajú problém vydržať 5 rokov pri extra veľkej záťaži :) A zároveň sú to kúsky využiteľné k mnohým veciam, oni sa snažia nerobiť všelijaké tie čičorádičkové kabelky.

Ale tady musim souhlasit- bottega veneta napr., tomu rikam kozene vyrobky :-)

Betty J.
2031 příspěvků 6.8.13 07:00

@benyka: nezaujatý pozorovatel by řekl, že jakákoli kabela, u níž lze na základě označení identifikovat výrobce. Tento fakt jsou ovšem mnohé čtenářky inzerátů maskovaných za časopisy ochotny rozporovat až do skonání světa.

KlaudieS
1765 příspěvků 6.8.13 08:13

Jak se podle zbytku outfitu pozná, že je kabelka fake? Nuž…

A neodpustím si do této diskuze přispět i touto fanynkou Louise V aneb když to miluješ, není co řešit :D:

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 08:17

@KlaudieS a ta druhá je pravá?

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 08:18

Proboha, to si fakt lidi všímáte děvčat okolo co mají za kabelky a když kabelku identifikujete, projedete celé oblečení, zda je vše ve stejné hodnotě a následně začnete přemýšlet, jak se k takovým věcem dostala? Já si nejvýše všimnu hezkého děvčete, kterému to sluší, nebo nesluší.
Zabývat se takovými volovinami kazí život, ať si každý koupí co chce a dělá mu radost, pro mne za mne, klidně si může kabelky i vysouložit, je to každého věc a mně i ostatním by to mělo být jedno. Já žiju svůj život a i když bych své dceři hodně drahou kabelu nekoupila, jsem ochotná připustit, že jiný rodič ano. A víc mi to za přemýšlení nestojí.
Teď se musím smát, odjíždím na nákup v šatech za 80 Kč, botech za 200, drahou kabelkou a navíc v hodně drahém autě. Asi jsem stará a hloupá.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 08:27

@cibetka 1 nemůžu se zbavit dojmu, že jste úplně normální, ale uznávám, že zrovna ve věci kabelek nejsem vůbec směrodatná, mohu se proto mýlit ;)

Robena
1257 příspěvků 6.8.13 08:34

Asi to bude vypada osklive, ale ja si mladych holek az tak nevsimam. Ani nemam proc, nechavam je zit a ony me. Nemuzu od nich nic okopirovat - ne proto, ze bych se nemela kolikrat cemu priucit, ale uz to pro me neni pouzitelne. Cumim na ty dospelejsi a hledam, co bych mohla taky nosit, kdyz se mi libi.
Tak ani nevim, zda mladi nosi znackove kabelky :-)

Mylady2
12413 příspěvků 6.8.13 08:42

@cibetka 1 ne normální :-)

Příspěvek upraven 06.08.13 v 08:47

TinkaH
920 příspěvků 6.8.13 08:43

To, že má na sobě tepláky ještě nemusí zavrhnout pravost, ale spíše se jedná o naprostou absenci soudnosti a v kusu.
Já nemám na to, abych si mohla dovolit kabelku v řádu desítek tisíc a fake si v žádném případě nekoupím, protože to jednoduše je fake. Pokud bych měla vysoké příjmy, věřte měla bych jich plnou skříň a pokud by i mí rodiče byli majetní, měla bych jich plnou skříň odjakživa. Nevidím důvod proč by mělo být škoda, dát 18-ti leté holce kabelku LV, jako, že by ji ošoupala?? Lidé si prostě kupujou věci podle toho jak jim to kreditky dovolují.
Pro někoho je moc kabelka za třicettisíc, pro někoho za tři a někdo je rád, že má ve skříni jednu za tři stovky.

KlaudieS
1765 příspěvků 6.8.13 08:51

@TinkaH Samozřejmě, že existuje cca pětiprocentní šance, že je pravá…:D Ale mně nejde o tuto konkrétní fotku, ale tak nějak o všeobecný příklad.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 08:58

@KlaudieS Ono celý to oblečení na té první fotce je tak nějak úplně blbý, fake nefake.

Lady Carneval
92 příspěvků 6.8.13 09:05

@Lola
To je sportovni elegance. :D :D :D

TinkaH
920 příspěvků 6.8.13 09:05

@KlaudieS JJ, já vás chápu. To ani tak nebylo přímo k vaší fotce, jen mi to zrovna proběhlo hlavou :-)

Zebra33
2038 příspěvků 6.8.13 09:13

Prave se zamyslim nad tim, kdyby nase rodina byla velmi dobre situovana, zda bychom (budouci) dceri ty drahe kabelky tak jakoze normalne kupovali, pripadne v jake financni kategorii. Prisel mi hezky nazor nekde vyse, ze ackoliv dceri koupili treba i auto, s oblecenim a doplnky se drzeli pri zemi. Asi bych se drzela podobneho pristupu a koupila dceri treba jednu nejakou lepsi kabelku (ne uplne luxusni znacku, spis bych rekla „premiovou“). Pokud by chtela dalsi nejakou luxusni, tak bych se s ni domluvila, ze kdyz si z brigad a kapesneho nasetri pulku, tak ji treba k Vanocum tu druhou pulku jako rodice doplatime. Nemyslim si, ze by deti mely mit pocit, ze penize rostou na stromech, i kdyz ma rodina dobre financni zazemi. Deti nekdy vyrostou a budou se muset naucit ty penize vydelat sami a ne jen utracet penize rodicu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek