Mladí a značkové kabelky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
CallMeFrankie
261 příspěvků 6.8.13 09:20
@lioncity píše:
A proc?

Lebo má osemnásť. Prípadne menej. Ak ju chce, nech ide brigádovať a zarobí si na ňu sama. Tu ide o princíp, že to dieťa ešte nepozná hodnotu peňazí. A takým štýlom ani nebude.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 10:11

Taky mne vůbec nezajímá, co puberťačky nosí. Všimnu si akorát, když jsou hodně obézní, to je pak lituji. Ale kabelky jsou pod mou rozlišovací schopnost. Dívám se na ně jak na svou dceru, s láskou.

Jetthro
1130 příspěvků 6.8.13 10:35

@CallMeFrankie Tak zas ne kazda holka ktera ma 18 nebo min je blba, myslim ze i v takovejch 16 normalni clovek chape hodnotu penez. Ja kdyz jsem v 16 (no vlastne i ted) chtela neco co nebylo zrovna nezbytne nutne (treba nejaka technika - novy telefon, veci k fotaku, soucastky do pocitace) tak jsem si taky pulku nebo nejakou cast platila sama z brigady nebo z toho co jsem mela nasetreno z narozeninovych daru od pribuzenstva. Cloveka to tak nejak nauci rozpoznat, jak velkou hodnotu pro nej urcita vec ma a jestli do toho ty penize chce vrazit kdyz najednou cast pujde i z jeho kapsy, coz je podle me asi nejlepsi zpusob finacni vychovy :)

skl
462 příspěvků 6.8.13 11:28

Hehe, na tuhle diskuzi by se dalo trefne aplikovat hned nekolik krasnych prislovi, bohuzel se obavam, ze nektere damy by se citily urazeny.

TinkaH
920 příspěvků 6.8.13 12:05

@skl já mám ráda přísloví, sem s nimi

LucijéKa
16 příspěvků 6.8.13 12:10
@skl píše:
Hehe, na tuhle diskuzi by se dalo trefne aplikovat hned nekolik krasnych prislovi, bohuzel se obavam, ze nektere damy by se citily urazeny.

Taky bych se s dovolením přidala s prosbou o zveřejnění :)

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 13:38

@Betty J. Mně z několika možných definic, které jsem postupně odvrhla jako děravé, zůstala nakonec ta, že „značková kabelka je ta, kterou bez nejmenších pochybností poznají vyznavači značkových kabelek“. (Docela by mě zajímalo, kolik takových kabelek je.) :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 13:45

@TinkaH :-D
Každý ať zamete nejprv před svým prahem.
Zlaté slovo které zůstane v ústech.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 13:49

Nechápu, nač je vám kabelka, když vám stejně všechno nosí bodyguard?

katkarinka
1255 příspěvků 6.8.13 14:06

Mna dosť uviduje, koľko ludi sa predstavu, ze mladez 15-18 rokov sa zivi sama, alebo ako si to mam vysvetlit.

Příspěvek upraven 06.08.13 v 14:22

katkarinka
1255 příspěvků 6.8.13 14:18

@lioncity ach vy snobka, od desiatich ste si mala na tu LV setrit! dostat od rodicov, to je fakt nechutne!

katkarinka
1255 příspěvků 6.8.13 14:21
@CallMeFrankie píše:
Lebo má osemnásť. Prípadne menej. Ak ju chce, nech ide brigádovať a zarobí si na ňu sama. Tu ide o princíp, že to dieťa ešte nepozná hodnotu peňazí. A takým štýlom ani nebude.

to je co za blbost? ak cela rodina zije na urcitej hmotnej urovni, ma z toho to dieťa vylúčiť? to je akoby ste napísala, že dieťa bude spať v stane na záhrade, lebo si nenašetrilo na náš dom a na dovolenku tiež nepôjde.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:24
@ilnyia píše:
Dobrý den často zde vídám názory, ze kterých více či méně plyne, že mladým dívkách nikdo nevěří pravost značkového doplňku vyšší ceny. Ráda bych se vás tedy zeptala, zda s tímto názorem souhlasíte, popřípadě jaké značky byste volily ve věku kolem 18ti let.

Mladí by si mali kupovať takú kabelku aka sa im páči a na aku stačia financie od sponzorov. Tí čo majú kabelku pravú nikdy nebudu riešiť to či si niekto náhodou nepomyslí, že je to fake. Myšlienkami na to či ostatní nemyslia, že mám fake sa zaoberá len ten čo fake má. Premýšľa či je to vidieť alebo nie.
Moja neter dostala k 15 narodeninám koňa. Na otázku čo si dostala odpovedala : koňa a jeho meno. Tí čo koňa videli neskor v skutočnosti boli prekvapení, že nedodala, že je to frísak. Ale ak na niečo máte a možete si to kúpiť rovnako ako rohliky, tak nepotrebujete dávať najavo aká je to značka a koľko to stálo. A to čo si myslia ostatní je vám ukradnuté.

Příspěvek upraven 06.08.13 v 14:25

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:25

@katkarinka Právě že se sama neživí a když to vezmu analogicky s mládeží chudou, tak tam se taky předpokládá, že rodiče nejprve zaplatí věci nezbytné, potom, když to jde, věci vhodné, no a zbytek až podle situace, ne? Já nevím, podle mě je normální, že průměrná holka dostane doma najíst a na základní ošacení a školní potřeby, že jí rodiče zaplatí nebo přispějou na nějaký kurs nebo prázdninovou cestu a když chce nějakou blbinku jen tak, tak si ji musí pořídit ze svého, pokud to nevyřeší nějaké vánoce nebo narozeniny. Ale možná bohatá mládež dostane, na co si ukáže, ale musí si našetřit na vlastní tryskáč, takže se taky nedá říct, že je nějak přehnaně rozmazlovaná.
Já bych se teda své hypoteticky bohaté dceři snažila tu vuitonku vymluvit hlavně proto, že jak jsou mi kabelky obecně úplně ukradené, tak tahle jediná mi připadá vysloveně hnusná. O nějaké jiné třeba taky drahé, ale vyhlížející normálně, by se dejme tomu dalo diskutovat, kdybych fakt nevěděla, kam s těma zbytečnýma tisícema.

katkarinka
1255 příspěvků 6.8.13 14:29

@stricc ja netvrdim, ze maju dostavat vuittonky len tak lebo sa rodicia dobre vyspali. Ale to co je v jednej rodine ako odmena za vysvedcenie velka cokolada, to moze byt v dobre situovanej rodine tato kabelka. A podobne. Hovorit, ze dieta nema dostat drahu vec, lebo si na nu nezarpbilo, je pre mna nezmysel. Kazdy rodic si to urobi ako chce - bud detom da vsetko co chcu, alebo im to neda, pricom nic z toho nie je nespravne.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:29

@stricc
Já bych se teda své hypoteticky bohaté dceři snažila tu vuitonku vymluvit hlavně proto, že jak jsou mi kabelky obecně úplně ukradené, tak tahle jediná mi připadá vysloveně hnusná.

http://www.superstarhandbags.hk/…on-Bag-1.jpg

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:34

@Giulietta jo, tahle už aspoň zapadá do oné šeré masy zvané „kabelky“, té bych si nevšimla, takže nic proti ní.

real.blond
6688 příspěvků 6.8.13 14:37
:-P
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:37

@stricc Ale oni to vážne nie sú len tie „písmenkové“. Ak je LV napísané len raz je prípustná? :-D
http://www.2013brandbag.com/…g-M94270.jpg

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:38

@katkarinka Tak to by byly třeba ty zmiňované vánoce. Ale nic, nechám toho. Stejně jen plácám, protože si tu situaci opravdu nedovedu představit. Já bych byla strašně zklamaná, kdybych dostala za dobré vysvědčení kabelku. Kdyby ta zlatá mládež chodila v drahém oblečení, tak to by asi pro mě nebylo tak strašně abstraktní. Jdu radši pryč :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:39

@Giulietta a nešlo by to z toho sundat?
Ne, dělám si srandu, tohle je věcička úplně na nic, jen aby to člověk žmoulal v ruce. To na nic nepotřebuju.

bestia
2300 příspěvků 6.8.13 14:47
…když chce nějakou blbinku jen tak, tak si ji musí pořídit ze svého, pokud to nevyřeší nějaké vánoce nebo narozeniny…
nasetrit ze svyho znamena konkretne co? lebo ti, co s vuittonom vyrastaju, mavaju vreckove aj v ciastkach, ake poniektori nevidia ani na vyplatnej paske. takze „zo svojho“ si ju kludne kupia
a ti, co mukluju za pade v mcdonalde, tych zas tak vela s pravou kabelou v nasich koncinach po svete nebeha
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:53

@stricc Vy dostanete takúto! :-D
http://media-cache-ak0.pinimg.com/…3bb5e00c.jpg
ps je to Gaultier nie LV. :-D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 14:55

@Giulietta s tou bych aspoň někoho mohla příležitostně praštit. Budu o tom uvažovat :-)
Já si teď strašně užívám, že většinou jezdím s kočárkem a tudíž s sebou nemusím tahat vůbec žádnou kabelku. Skvělej pocit, když na člověku nic nevisí.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.13 15:02
@katkarinka píše:
@lioncity ach vy snobka, od desiatich ste si mala na tu LV setrit! dostat od rodicov, to je fakt nechutne!

no jo :-)

ikdyz jak pro koho, mne to treba nevadilo :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek