Mňamky z mimibazaru!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
NicoleK
107 příspěvků 2.5.13 13:09
co se zbytky rohlíků?
Olinka
2582 příspěvků 2.5.13 13:09

@Dammy Taky tak, snažím se málo solit, vegetu nepoužívám, dřív jsem kupovala zeleninový masox v DM a už i ten jsem vyřadila, sladké pití si občas dám, ale většinou ředím vodou (má objednávka v kavárně: colu a perlivou vodu… a prosím hodně ledu!), uzeniny nekupuju prakticky vůbec, ale u mamky si občas dám kolečko klobásy nebo nějakou šunku - jenže ona nekupuje žádné lahůdky typu gothaj a točeňák. Jogurt jedině Hollandia.
Obecně se snažím propracovat ke konzumaci co nejméně průmyslově zpracovaných potravin, pouze u čokoládek a sušenek dělám výjimky, ale to zas není, že bych se tím cpala od rána do večera (nicméně jednou denně si ráda něco dám, ale jen malinko, opravdu jsem schopná skončit na jednom čtverečku dobré čokolády). A kupované sladké pečivo jím fakt jen v případě nouze, např. když jsem někde na výletě, protože mi málokteré chutná (vyjma mého oblíbeného uzlu s rozinkami a semínky, co jsem si občas kupovala v naší Brněnce).

Khajka
506 příspěvků 2.5.13 13:13

@Dammy Mě šokovalo složení "másla " z Polska u Alberta. Doma máslo došlo a já neměla čas dojít si pro farmářské, tak jsem si řekla, že to pro jednou přežiju a snad se na tom nedá zkazit. Bylo snad v akci a obsahovalo mraky konzervantů a zahušťovadel, manžela dost pobavilo barvivo. Nejhorší na tom bylo, že jeho původní cena je stejná jako u normálního másla.

Khajka
506 příspěvků 2.5.13 13:17

@Dammy A jinak, odpověď na vaši otázku - v obchodech pečlivě studuji složení (hodně lidí tím vytáčím) a spoustu věcí se snažím vařit doma z čerstvých surovin. Z polotovarů používám rajský protlak z DM (složení je 99% rajčat a 1% soli, tak mi to ani jako polotovar nepřijde), občas mraženou zeleninu a občas sterilovanou, ale i tam si dost hlídám složení nálevu.
A pak si někdy kuouji marmelády doslazované pouze hroznovou šťávou - jsou fakt plné ovoce a ani ta sladkost není extrémní. Čokolády jím 90 a více procentní, bylo to celé jen o zvyku.

Sekhmet
1918 příspěvků 2.5.13 13:27

@Khajka Jo, marmelády. V Country life prodávají jahodovou slazenou šťávou z agáve, má v sobě 90% jahod, pektin a tu šťávu. Tak ta mi jede. Jiná ne. Kostičkou 85% čokolády pravidelně končím den.
Přiznám se, že máslo jsem už přestala kupovat, pokud nejdu kolem trhů. A ani tak moc ne. Nekupuju žádný „mazací tuk“ s výjimkou čisté Lučiny.
Z polotovarů kupuju salsu - rajčata, cibule a nějaké koření. Plus modifikovaný kukuřičný škrob, ale z toho v tak malé míře asi neumřu. Míchám ji do ledového salátu nakrájeného na proužky, spolu s grilovaným kuřecím prsem, trochou avokáda a lžičkou bílého jogurtu. Zabalit do tortily - mňam.

Lady Apathy
512 příspěvků 2.5.13 13:27

Ještě k těm prasárnám; poslední dobou jsem se dostala na level, že vyloženě chci neějakou spáchat, jako třeba @Sekhmet, ale když se pak vydám si něco koupit (protože doma to většinou nemám), tak pak jen smutně chodím po obchode a říkám si „hmm, jenže ono ti to zas nebude chutnat“. Jako včera, chtěla jsem si dát takový ten totální zmrzlinový pohár z nějaké zmrzliny napěchované čokoládou a sušenkami, se šlehačkou ze spreje a ještě do toho celého zapíchat hodně moc čokoládových oplatek. Ale chtěla jsem jen jeden pohár (jsem sama doma) a aby mi nezůstalo nic do zásoby (protože bych to pak jedla proto, abych to dojedla), což jsem tušila, že bude problém. Ale i tak jsem se vydala do obchodu… A pak jsem jen celkem frustrovaně chodila od zmrzliny k oplatkám a říkala si „to má blbou příchuť“, „ty oplatky jsou stejně rok od roku hnusnější“, „toho je moc“, „blbá příchuť a ještě navrch je toho moc“, „oplatky vlastně nechci“… Nakonec jsem skončila u toho, že jsem si vzala alespoň tu šlehačku ve spreji, pár banánů a doma ty banány zakdydala tou šlehačkou a zasypala hořkou čokoládou. Jsem rebel :)

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 13:31

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:47

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 13:33

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:47

Sekhmet
1918 příspěvků 2.5.13 13:36

@Lady Apathy No právě. Já jsem VĚDĚLA, že mi to nebude chutnat a byla jsem frustrovaná z toho, že mi ty „dobré věci“ nechutnají a měla jsem na něco chuť a tak jsem chodila mezi těma regálama a byla čím dál tím nešťastnější, protože jsem nevěděla, na co tu chuť mám, tak jsem koupila od každého něco a pak to snědla… ach jo.
A až dneska mi došlo, že jsem vlastně měla chuť na extra tmavou čokoládovou zmrzlinu od Hájka, kterou si teď ovšem nedám, protože je za prvé zima, za druhé je mi blbě z mé úterní prasárny a za třetí mám vlastně dietu a takové věci asi nesmím vůbec (když neznám přesné složení té zmrzliny).

Sekhmet
1918 příspěvků 2.5.13 13:37

@Dammy Hm, já taky. Chutná mi ta kupovaná, co jsem zatím zkoušela domácí, něco tomu pokaždé chybělo. Skoro bych řekla, že to bylo výběrem rajčat - teď se dají koupit jen taková bez chuti a bez zápachu, kdežto ty salsy se dělají na místě ze zralých. Toť má teorie…

Mylady2
12413 příspěvků 2.5.13 13:41

A já nepoužívám cukr :-)
pouze stévii, datlový sirup, slad a jiné :-)

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 13:43

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:46

Sekhmet
1918 příspěvků 2.5.13 13:44

@Mylady2 To jsme na tom stejně. U mne si kafe neosladíte, protože cukr vůbec nevedu. Když tedy pomineme to, že u mne nenajdete ani žádné kafe. No, možná bych někde vyhrabala uválené minibalení, co jsem někde dostala k čaji a protože nesladím, tak jsem ho bezmyšlenkovitě strčila do kapsy, ale to je tak všechno.

Mylady2
12413 příspěvků 2.5.13 13:51

@Sekhmet :-) kafíčko doma dělám jen náštěvě a pro ně mám cukr hnědý.
máme nespresso a mě to moc nejede. A stejně piju tak max 2 kávy týdně.

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 14:01

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:46

Lady Apathy
512 příspěvků 2.5.13 14:09

@Sekhmet Asi je to blbá útěcha, ale vlastně můžete být ráda, že Vám ty komerční sladkosti nechutnají. Někde jsem četla, možná to dokonce bylo zde na MP, že sladké (kupované) je jen zlozvyk. Musím říct, že se s tím čím dál více ztotožňuji. Krom dočasného uspokojení to tělu nic nedá, namísto toho se mi tělo (pokud to přeženu) druhý den „odmění“ zpomaleným trávením a kvasinkami (omlouvám se za naturální popis). Bohužel ještě nejsem ve fázi, že by mi nechutnaly ty prodávané dobroty ve své jednotlivé podobě, takže to si občas dopřeju, ale úletům typu čokoláda+sušenky+sladké pečivo+cola+brambůry už asi odzvonilo :)

Khajka
506 příspěvků 2.5.13 14:17

@Mylady2 Tak tak, třtinový cukr sice doam je, ale jen pro návštěvy, kafe se koupilo kvůli manželově rodině, když se občas přijedou podívat, jinak je u nás mraky čajů - na nákup černých už mám momentálně uvelené embargo :)
A jinak, když někdy sladím, tak stévií, rapadurou, javorovým nebo rýžovým sirupem, obilnými slady či hroznovým cukrem.

Khajka
506 příspěvků 2.5.13 14:19

@Lady Apathy Kvasinky byly hlavní důvod, proč jsem se sladkým skoncovala. Že se mi k tomu následně zlepšilo zažívání, shodila jsem 7 kilo a imunita je taky mnohem lepší, beru jako velmi příjemný bonus…

Khajka
506 příspěvků 2.5.13 14:20

@Sekhmet Dostala jsem chuť na tortillu, sakra, to mi nedělej ;-)

Lady Apathy
512 příspěvků 2.5.13 14:45

@Khajka Já jako bonus shodila muffiny a nějaké cm přes boky :) Dobrá, byl za tím i sport, ale považuju za úspěch, že se mi ty cm nevrací, pokud mám líné období a sem tam ztrestám nějakou tu sladkost.
Na druhou stranu musím přiznat, že jsem (zřejmě místo toho) začala občasně pít kávu - nejraději latté macchiato. Energie hotl musí zůstat vyváženy :) Ale pořád to považuji za menší zlo než každý den sníst např. čokoládu.

blacken
2464 příspěvků 2.5.13 14:52

@Bugatti @pehot Dámy, vy totiž naprosto špatně předpokládáte, že je to skutečný párek :-D Já to tipuju na sóju, co se tváří jako párek :-D A to si myslím, že lze vařit klidně hodinu… (Vyzkoušené to nemám, párky nekupuju)
A třeba jsou ty těstoviny nějaké expres na al dente… takže 5 minut?

(Každopádně se budu cítit provinile, jestli se tím přiotrávíte :-D)

Edit:
Já nepobírám 30% Eidam, vždyť to není sýr. Nechápu, jak to může někdo jíst, protože to chutná jako guma na gumování.
Kečup jsem snad nikdy nezvládla celý spotřebovat, používám ho jen na hranolky, stejně majonézu - ale když už si prasácky udělám hranolky, tak hodně soli a nějaká omáčka musí být. Taky občas kupuju pomazánku, ale to opravdu jen občas… A celkem často smažím… Ale když si to vezmu v celku, tak většinou kupuju syrovou zeleninu a k tomu nějakou přílohu - těstoviny, čočku, bulgur, kuskus, brambory… a sýr (ale opravdový sýr). Čím starší jsem, tím lépe jím - už mi skoro nechutná obalovaný sýr a podobné úlety. A z pochutin často chipsy a obyčejnou čokoládu (v tom jsem fakt čuně, kvalitní čokolády mi moc nejedou). Podravku doma mám, ale v poslední době pozoruju, že mi nechutná - nějak víc pociťuju tu umělou pachuť, než dřív… Stejně tak u polotovarů ze sáčku - to už bych nekoupila vůbec.

Betty J.
2031 příspěvků 2.5.13 15:11

@Bugatti, @pehot: také se to dá vařit jen s jednou špagetou, děti budou nadšené:

Sekhmet
1918 příspěvků 2.5.13 15:13

@blacken Eidam 30% JE sýr. Je to normální sýr typu gouda, zrající pod obalem. Chuťově neutrální a proto vhodný na vaření. Když se nezvrtá při výrobě a není plný syrovátkových hnízd, je naprosto v pohodě. Žádný gurmánský zážitek, ale na ten si snad koupím Gorgonzolu, ne?

Bugatti
4086 příspěvků 2.5.13 15:29

@Karoleenah Myslím, že ani tak nejde o to, jak dlouho se ty párky vaří, primární problém je v tom, že se vaří nakrájené, tudíž veškerá šťáva vyteče. Asi to taky budu muset experimentálně vyzkoušet, jen mi je asi líto toho párku, kupuji je jen občas u místního řezníka, jsou kvalitní a dobré.
@Betty J. Děti by možná byly nadšené, to jo, ale stejně tak budou nadšené, když jim z vajíčka na tvrdo a rajčete udělám mochomůrku nebo z dušeného špenátu a vaječné omelety vodníka.

blacken
2464 příspěvků 2.5.13 15:46

@Sekhmet Gouda je 48% nebo ne? Eidam 45% je taky sýr. To 30% za sýr nepovažuju - nechutná to nijak a nechápu, k čemu na vaření tedy je? Aby se zapékal jako nechutná vrstva na povrchu? I obalenej chutná divně a tak nějak nenacházím jeho uplatnění. Gouda mi naopak chutná. Chápu, že ne každej sýr má mít výraznou chuť, ale nemít žádnou chuť a k tomu se ani nerozpouštět… K čemu je? Nenapadá mě žádné jídlo, kam by se hodil - to, že se v ČR používá na pizzu a do těstovin, považuju za zlej sen. Možná kupujete sýr někde jinde - ale to co se dá sehnat jako 30% Eidam v supermarketech, fakt za sýr nepovažuju. Dokonce mám dojem, že v Holandsku na trhu jsem viděla jen 45% Eidam, jeho chudého 30% příbuzného jsem nezahlídla.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek