Mňamky z mimibazaru!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Lady Apathy
512 příspěvků 2.5.13 16:11

@blacken Na „třicítku“ mi nesahejte :) Je tu pro barbary, jako jsem já, kterým jeho tučná varianta a ostatní tučné sýry nejedou. Co se týče chuti, záleží dost na tom, jestli si ten Eidam necháte odkrojit z cihly nebo jestli si vezmete z těch předbalených plátků - tam se pak opravdu může stát, že onen „sýr“ doslova vrže mezi zuby (ale to asi víte).
Na druhou stranu, já jsem v této oblasti nejspíš dost mimo. Za svůj největší odvaz považuji pár plátků Hermelínu nebo Camembertu(?) na návštěvě u kamarádky. A pokud mě samotnou popadne chuť, beru balkán, uzený „motáček“ (samozřejmě ten „chudší“, protože není tak mazlavý), maximálně korbáčky. Takže si mě vlastně asi ani nevšímejte :D

Lachenauerin
544 příspěvků 2.5.13 16:11

@blacken
Jen jestli on ten třicetiprocentní nebyl „vynalezen“ jako obchodní tah s tím, že to budou kupovat ti, co nechtějí jíst tučné. Já ho třeba z dob předsametových nepamatuju – i když je fakt, že tehdy jsem odmítala všechny tvrdé sýry, protože to, co tu bylo, mi absolutně nechutnalo; takže třeba byl, jen o tom nevím.

Ale jen se podívejte na různá „zdravostravovací“ doporučení v časopisech nebo třeba na iDNES. To je pořád samé: přidáme kelímek nízkotučného jogurtu; půl šálku odtučněného mléka; 50 g odtučněného tvrdého sýra… Pak mají někoho nalákat k udržování dobré váhy, když všechny tyhle věci jsou absolutně bez chuti.

Mám ale na mysli potraviny, které přirozeně určitý obsah tuku mají a je „uměle“ snižován; třeba taková ricotta mi moc chutná, přestože má toho tuku hodně málo, ale tam je to jaksi z podstaty věci.

Bugatti
4086 příspěvků 2.5.13 16:26

@Lachenauerin Mysím, že i dřív se 30% eidam prodával, soudila bych už jen z oblíbenosti „smažáku“. Právě ta třicítka se dá obalit a smažit, tučnější sýr z obalu většinou vyteče.
Právě ten „smažák“ jednou za čas je ta moje oblíbená „prasárna“, smažené věci jím jen výjimečně, ale právě na ten „smažák“ občas dostanu chuť… za mého mládí to bývala tutovka v hospodách.

blacken
2464 příspěvků 2.5.13 16:41

@Lady Apathy Já zkoušela i ten odkrojený… a to se nepovažuju za znalce sýrů, dám si klidně nivu… nejraději mám blaťácké zlato a levnej čedar z anglických supermarketů… Ale přesto jsou věci, který u sýra nesnesu :-D
Nemám nic proti tomu, aby se prodával, ale nechci ho jíst na každé pizze, bramborách, těstovinách a vůbec na všem…

@Lachenauerin To nevím, já si pamatuju, že mi Eidam chutnal, ale pak si moje mamka začala stěžovat, že nemůže sehnat 45% variantu… A od té doby je všude plno těch 30%. Pro tvrdý sýr to podle mě není dostačující procento :-D Mám ráda nízkotučné sýry jako je cottage a tak, ale light verze nemusím. Podle mě člověk na light výrobcích zhubne jen proto, že chutnají tak hnusně, že mu zoškliví jídlo.

@Bugatti Ale pamatujete si na sýr, který vytékal z obalu při rozkrojení? V poslední době neteče, jen je takový gumovější… Takže možná ta 330% dřív nebyla tak špatná jako dnes a zhoršila se? Neumím si to vysvětlit, smažák jsem brala jako něco, co se nedá zkazit, ale dobrý smažák už jsem nejedla ani nepamatuju…

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 16:54

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:46

Lady Apathy
512 příspěvků 2.5.13 16:57

@blacken Zase máte pravdu, že u nás je Eidam opravdu mor a cpe se snad všude, s výjimkou sladkých jídel. Pamatuji si, že se v jednom díle „Ano, šéfe“ Pohlreich rozčiloval, že pod Eidam zapekli i lososa :D

Bugatti
4086 příspěvků 2.5.13 17:08

@blacken Já jím smažené jen výjimečně a výhradně doma, protože vím, jaký olej jsem použila a zbytek po smažení zlikviduji. Opravdu slušné restaurace takové věci nevedou a ve špatných zcela jistě jen dolívají olej a smaží až do naprostého spotřebování.

chinin
2788 příspěvků 2.5.13 17:49

Moji „prasarnou“ jsou kureci kridylka z KFC. Nastesti me chut na ne prepadne maximalne jednou za rok. V poslednich letech mam tato kridylka spojena s vanocnimi nakupy - celodenni sobotni pobihani po obchodech a vanocnich trzich s kamaradkou.. zima, hlad, predvanocni stres… Uz asi tri roky po sobe jsme v takove situaci skoncily v KFC. ;-)

misial
1396 příspěvků 2.5.13 17:58

A já teď na výšce sklouznu cca dvakrát měsíčně k smažáku v housce :( Třeba dneska jsem snídala před sedmou, pak šla na tři semináře do školy a pak běžela na vlak domů - doslova, doma jsem byla v pět. Většinou takové situace řeším jablkem, sladkostmi a třeba nějakým koupeným (většinou sladkým) pečivem, v lepším případě si nachystám třeba kuskus, ale to moc často ráno nestihnu, tentokrát jsem nestíhala ani to pečivo a byla jsem ráda, že jsem zakousla aspoň něco.
Mám ten smažák hrozně ráda, ale je fakt, že jsem z toho ten požitek měla asi do půlky - pak už tak nějak začala převažovat ta „nechutná“ stránka…

Atlacoya
2790 příspěvků 2.5.13 18:19

@misial To se mi stává u Marogtky, je na mě prostě moc velká a v půlce mi přestane chutnat. To samé taková ta velká bulka z Alberta plněná tvarohem, ta se mi zají dokonce dřív než v půlce.

Dammy
1672 příspěvků 2.5.13 22:10

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:46

misial
1396 příspěvků 2.5.13 22:34

@Dammy To je podle mě ale spíš plus pro Vás, asi narozdíl od nás nejste zvyklá :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 2.5.13 23:07

A já si říkala, nelez do toho vlákna… proč jen jsem se neposlechla!

přez-dívka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.13 23:25

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:41

Atlacoya
2790 příspěvků 3.5.13 00:17

@přez-dívka 20% je na mě málo, z nízkotučných sýrů jím jen syrečky.

Pirek
7064 příspěvků 3.5.13 09:27

@Khajka
Můžu se zeptat, jak moc sladká je stévie a hnědý cukr v porovnání s obyč bílým cukrem? Já si čaj ani kávu nesladím, ale občas něco peču a zkusila bych těsto osladit něčím zdravějším, ale nevím, jak je co sladké, abych to nepřehnala :)

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 09:32

@Pirek Stévie je tedy extrémně sladivá, stačí jen málo, ale pozor, někomu může vadit její hořká dochuť. Do pečení jsem jí ještě nezkoušela, ale kdyby jo, tak bych určitě musela změnit poměry ostatních věcí, aby to mělo správnou konzistenci.
třtinový mi přijde tak nastejno, ale já jak sladím málo, tak ho dávám míň :)

Garfie
4456 příspěvků 3.5.13 09:37

@Pirek se stévií nemám zkušenost-a taky by mě to zajímalo. A jak se s ní vlastně sladí, to se tam vrzne rovnou list nebo co? :-D
Jinak třtinový cukr mi přijde lehce sladší, pokud byste chtěla rovnou melasu, tak ta je sladší určitě. A já doma sladím medem (do pečení také méně než cukru…).

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 09:40

@Garfie Někdo sladí listy (třeba čaj či kávu), já si kupuji práškový extrakt (ne tabletky).
Melasa je taky dobrá, ale zase, kdo na ni není zvyklý, tak mu může vadit… Pak můžu doporučit rapaduru, což je sušená třtinová šťáva - sladí rozumně a je dobrá :)

Garfie
4456 příspěvků 3.5.13 10:02

@Khajka Já v podstatě sladím jen opravdu vyjímečně-a vystačím si s tím medem…ale rapaduru znám, ta je bezva, i pravý javorový sirup je fajn. Mě to s tou stévií jen zaujalo-viděla jsem teď rostlinku v květináči-tak mi přišlo srandovní, že si někdo dá kafe a utrhne si do něj lístek nebo co…:-)

Mylady2
12413 příspěvků 3.5.13 10:07

Stévie se dá už koupit i tekutá :-)
Jináč mě nejvíce chutná datlový sirup ;-) mňam

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 10:08

@Garfie Jj, ale dělá to tak - pěstuje se doma a pak v kávě plavou lístečky :)
Já mám ráda i rýžový sirup, na Vánoce jsem vyráběla čokoládové pralinky a do jedné várky dala rýžový sirup - byly takové jemnější.

přez-dívka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 10:16

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:42

Garfie
4456 příspěvků 3.5.13 10:19

@Khajka To je divný :-D
@Mylady2 Datlový sirup neznám, ale datle miluju, takže ani zkoušet nebudu-abych nedopadla jako @přez-dívka :-P

Grossularia
3204 příspěvků 3.5.13 10:43

@Pirek Třtinový a řepný cukr je totéž - jde v obou případech o sacharosu. V Čechách se častěji vyrábí z cukrové řepy, ale když je menší úroda, přechází se na výrobu ze třtiny. I když momentálně ubylo cukrovarů, takže řepa zpravidla stačí.

Jestli je či není hnědý, to souvisí s tím, nakolik jsou odstraněny zbytky rostliny a odpadních kalů. Hnědý může být jak třtinový, tak řepný cukr, barva neznamená vůbec nic.

Sovisí to spíš se současnou módou - podobně, jako jsem to psala o glutamátu, třeba. Stačí konzumenty davovoě přesvědčit, že třtinový cukr je zdravější než řepný, což je sice absolutní nesmysl, když je to totéž, ale… podívejte se na tu nevzhlednou bachratou řepu a srovnejte ji se šumícími štíhlými stvoly třtiny… přece je jasné, že z tlusté řepy se tloustne a ze štíhlé, exotikou vonící třtiny ne;) (což je mj. hezká ukázka rudimentu neoplatonského myšlení v nás).

Sirupy typu rýžový, kukuřičný atd. jsou různé formy glukoso-fruktosového sirupu.

Stevie obsahuje glykosid steviosid. Je silně sladivá, o řád více než sacharosa. Má ovšem takovou kovovovu dochuť.
Stevii (sušený prášek na slazení) dostávám sice od kamarádky z Bolivie, ale používám ho spíš méně - stevie není zatím příliš probádaná. Zkoumá se hlavně potenciální genotoxicita steviosidu - zatím se našlo něco málo na krysách, na lidech ne, ale není to tak dlouho, takže zatím jsem celkem zdrženlivá a používám ji jen zřídka.

Příjemnější chuť než stevie má lippie - „aztécký cukr“. Má dochuť spíš do lékořicova a je příjemnější než stevie.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek