Mňamky z mimibazaru!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Pirek
7064 příspěvků 3.5.13 10:45

Děkuji všem, @Grossularia za osvětové okénko, velmi zajímavé. Zkusím to s javorovým sirupem nebo s medem, ten by mohl být nejlepší, „nejtradičnější“.

Grossularia
3204 příspěvků 3.5.13 10:53

@Pirek Med je z uvedeného zřejmě nejlepší. Složením je to také glukoso-fruktosový sirup, ale navíc obsahuje řadu užitečných látek, např. vit. sk. B, a řadu minerálů. Je poměrně kyselý, takže se nekazí (v kombinaci s osmotickým působením sacharidů).

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 10:53

@Grossularia Můžu se jen zeptat k tomu rýžovému a kukuřičnému sirupu? Podle složení fruktózu neobsahuje. Jeho složení je gĺukóza, maltóza (co si pamatuji, tak to je dvojdglukóza) a pak polysacharidy. U ostatních sirupů vím, že bývají na bázi glukózo-fruktózy (agávový, datlový, javorový a další…).

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 10:54

@Grossularia Jinak, med od včelaře doma také nechybí, při nachlazení bývá nepostradatelný.

Pirek
7064 příspěvků 3.5.13 10:55

@Khajka
Spolu s dobrou domácí slivovicí! :D

Khajka
506 příspěvků 3.5.13 10:58

@Pirek Když tu já moc nemusím :(

Grossularia
3204 příspěvků 3.5.13 11:08

@Khajka Nevím, asi je ten konkrétní výrobek nějak fruktosy zbaven. Protože jinak kukuřičný sirup (a všechny škrobové sirupy) fruktosy obsahují spoustu.

Fretkodlak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 11:26

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 12:07

waw
336 příspěvků 3.5.13 11:53

@blacken Já jsem asi divná, ale pokud bych si měla vybrat mezi eidamem 30% a více, tak vždycky zvolím 30%, prostě mi přijde chuťově lepší. (Pomineme-li fakt, jak by dopadl výběr eidam vs. jiný sýr, v tom případě by se na něj totiž ani nedostalo.) Stejně tak mi více chutná odtučněné mléko, než polotučné (to si někdy ředím vodou), ale celkově mléko už pár let nepiju, pouze do občasného kafe.

Lady Apathy
512 příspěvků 3.5.13 13:00

Co se týče cukru bílý vs. hnědý: Jde jen o to, že v hnědém (ať už řepném nebo třtinovém) by měly zůstat alespoň nějaké další živiny typu vitaminy, minerály - v podstatě to samé, ale v menším množství, co je v melase. Ta je „odpadním produktem“ při výrobě bílého cukru. Ovšem přesto, že je „odpadem“, zůstává v ní všechno to dobré, co bylo předtím ve třtině nebo řepě. Doporučuje se pro děti, vegetariány, lidi nemocné nebo po nemoci, lidi se špatnou skladbou jídelníčku (jenže těm nejspíš nebude chutnat), zkrátka pro všechny. Je opravdu (měla by být) plná živin a proto se jí také říká „černý zázrak“.
Takže někdy, pokud je cukr opravdu se zbytky melasy (nebo jak to nazvat, prostě není dočištěn do bíla = rafinován), můžete z něj tu melasu opravdu cítit a pokud ho někam použijete hodně (zejména do nápoje), budete to mít i s melasovou příchutí. Čiliže zkráceně, hnědý cukr by měl být o maličko zdravější, ale žádná hitparáda, pořád je to jen cukr. Nicméně lidé na to slyší. Pak ale nastává problém v tom, že spousta hnědého cukru je hnědá jen proto, že je dobarvená karamelem - jinými slovy, je to cukr s cukrem. To samé, jako „celozrnné“ pečivo z opražené bílé mouky, je to prostě levnější, ale prodá se to za víc peněz.
Pravý hnědý cukr by měl být rozpoznatelný právě po vůni, je dost charakteristická, někomu spíš dokonce „smrdí“ - jak už víme, může za to melasa. Co se týče sladivosti, možná sladí o maličko méně, ale opravdu spíš jen nepatrně. Ale tu sladivost by asi lépe popsal notorický sladič, než někdo, kdo v podstatě nesladí.

mikita.miki
1935 příspěvků 3.5.13 13:09

@Lady Apathy ano, máte pravdu, jsou lidé kterým smrdí, jsem jedním z nich, přiznám se bez mučení. přítel sladí muscovadem a medem, já nic z toho nemůžu, nechutná mi, takže prostě sladím jen malounko nebo vůbec. já tedy nemám ráda ani javorový sirup. ale jak třtinový muscovado, tak jovorový sirup jsou úžasné na pečení a takový pumpkin pie bez javorovýho sirupu stojí za starou belu

Karoleenah
2322 příspěvků 3.5.13 13:10

Zpět k mňamkám! Hele co na mě právě vyskočilo na facebooku za inovaci:

Mylady2
12413 příspěvků 3.5.13 13:18

@Karoleenah jdu blejt…to je fakt smutné :-(

Lady Apathy
512 příspěvků 3.5.13 13:21

@mikita.miki Já taky nepatřím k lidem, kterým by hnědý cukr vyloženě voněl :) Pro mě je zvláštní. Ovšem samotná melasa, to je jiná, to je teprve smrad :D

Takže pokud někomu nevoní už jen hnědý curk, ať proboha nezkouší melasu - a rozhodně ne stylem, že s ní rovnou třeba něco upeče, mohlo by se stát, že to poletí do koše.

Jinak co se týče sirupů, pořád kolem nich chodím, ale netroufám si. Pravděpodobnost, že mi to nebude chutnat je dost vysoká a jejich cena stejně tak, takže furt jen vyčkávám, jestli nebudu mít šanci u někoho ochutnat, zhodnotit a následně se podle toho zařídit.

Gräfin
2642 příspěvků 3.5.13 13:21

@Karoleenah ale fuj, jako uznávám, že moje dnešní chilli con carne taky není nejvzhlednější pokrm, ale toto…co vám to připomíná?

Akitaken
4960 příspěvků 3.5.13 13:22

Zeptam se znova.. z ceho je sakra ten parek, ze to nepopraska?? Spagety se musi varit nekolik minut, aby byly jedle… ale za tu dobu uz prumerny parek puknul davno ve svech…

TinkaH
920 příspěvků 3.5.13 13:23

@Karoleenah a aby byl vytvořen dojem zdravého jídla, nakrájíme k tomu rajče :-D no teda fuj, fuj, fuj

Karoleenah
2322 příspěvků 3.5.13 13:25

@Mylady2 Je. A nejpodivnější mi na tom připadá, proč někdo na jednu stranu kupuje a konzumuje celkem lidské jídlo jako je v tomto případě mozzarela + rajčata a pak si k tomu vytvoří tento loupací drůbeží párek s napíchanýma špagetama.

@Gräfin :D Si jdu dát radši štrůdl, než mě z těch asociací přejde chuť na cokoliv.

Mylady2
12413 příspěvků 3.5.13 13:27

@Karoleenah jo ;-) to mě taky napadlo! Kdyby radši přidal bazalku, balzamico, olej a nějakou bagetu udělal by líp…
Mňam štrůdl aky bych si dala ;-) musím upéci!

mikita.miki
1935 příspěvků 3.5.13 13:27

@Lady Apathy melasou sme krmili krávy, smrad je to festovní, ale sušenk jsou z toho super, jen probůh nečuchat k nim po vytažení z trouby :-D nechat vychladnout, část smrádku,,vyvoní,, :-D

Lady Apathy
512 příspěvků 3.5.13 13:36

@mikita.miki Ano, ano, i se myslím dává koním, aby měli lesklou srst a bujnou hřívu :) Přeneseně to znamená, že by pro lidi mohla být dobrá minimálně na výživu vlasů :) Přiznám se, že přesně z tohoto důvodu jsem si jí pořídila a i přes ten pušinec jí míchala do vody a statečně pila. Teď mám asi ještě třetinu skleničky a ne a ne se donutit jí zpracovat :D
A vážně z pečiva „vysmrádne“? Nebo takhle, „vůně“ by mi asi ani nevadila, ale jak moc pak byla ze sušenek cítit? Protože rozpuštěná ve vodě není zrovna gurmánský zážitek, tak mám celkem předsudky :D

Klotylka
568 příspěvků 3.5.13 13:39

Když je tu řeč o sladidlech, můžu mít otázku?
Koupila jsem v DM krabičku s nápisem Stevia. Složení v ČJ je uvedeno: Extrakt ze stévie Erythritol, sladidlo Steriol - glykosidy (rebaudiosid A97) 1%. Z toho jsem usoudila, že jde o sladidlo za stévie.
Doma jsem krabičku zkoumala blíže a zjistila, že v ostatních jazycích je složení trochu jiné:
NJ:zuckeraustauschstoff Erythrit, susstoff stevioglykoside 1% - je to tedy vlastne jakýsi erythrit, který není ze stévie.
Nevíte někdo, co to erythrit je? Asi to nebude nic dobrého, že? Njn, milá krabička za stovku asi poletí do koše…

Karoleenah
2322 příspěvků 3.5.13 13:40

Co všichni máte s tím smradem, jste jak můj otec, ten sticky toffee pudding, kam se melasa dává, odmítal pozřít. :D Mně melasa náhodou voní a i chutná, připomíná mi pendrek, ten klasický černý.

Grossularia
3204 příspěvků 3.5.13 13:40

@Lady Apathy Ano, super jste to rozepsala.

@Akitaken Nepopraská, protože je těmi špagetami nabodaný, takže přetlak vznikající při vaření má kudy uniknout. S ním unikne poslední zbytek chuti, kterou ten párek snad předtím měl :)

mikita.miki
1935 příspěvků 3.5.13 13:46

@Lady Apathy se skořicí, rozinkama a v případě nealergiků i oříškama se snese leccos :-D ale fakt to částečně vyvane. nejhorší je to při pečení a po vytažení, jak zchladnou, tak už statečně a bez sebezapírání jíme. zkuste si ve zdravý výživě koupit melasky, chuťově hodně podobné si peču a jak samotný tohle sladidlo a nejen to nemám ráda, tak v pečivu mi tahle chuť vyhovuje.
já momentálně mám problém s kdejakou chutí ale jak jde o koláčky, sušenky… tak mi nevadí nic :-D

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek