Mňamky z mimibazaru!

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Minky
125 příspěvků 7.5.13 22:22
@tv píše:
Tak jsem to musela vyzkoušet. Udělala jsem tedy pouze čtyři kousky. Vařeno 8 minut, dva praskly, v těch bylo asi sedm špaget. V těch, co vydržely, bylo špaget pět nebo šest. Neochutnala jsem to, připomíná mi to sentinely z Matrixu :D. Manžovi jsem mňamku nepředkládala, aby si počvachtal, zato si čvachtali pejsci-jeden dorazil zbytek párku, druhý vyfasoval baštu. To bylo pošušňáníčko! Ovšem nemá to žádnou vypovídací hodnotu, občas mám pocit, že kdybych se jim do misky vys*ala, tak to spořádají s chutí stejnou.

Pejsek je nabídkou zjevně uražen. :-)

Vipera
225 příspěvků 7.5.13 23:31

K těm dětem - nejedlíkům: Můj bratr se narodil v září, bydleli jsme u babičky na vesnici. Další rok jedl přes léto úplně všechnu zeleninu a ovoce, co jsme měli na zahradě… Pak přišla zima, omezený jídleníček a od dalšího roku nejí ze zeleniny a ovoce skoro nic. Tak do 16 jedl jen jablka, mrkev, papriku a když byla nouze, tak banán… Teď je mu 21 a přidal k tomu ledový salát, začal milovat špenát. Prostě to tehdy přes zimu zapomněl a trvalo hodně dlouho, než se k aspoň něčemu zase vrátil… A než začal v cca 17 aktivně sportovat, tak nejedl prakticky ani maso. Přežil to, navíc bych řekla, že je v rámci mezí (atopik) zdravej…

Bugatti
4086 příspěvků 7.5.13 23:56

@Grossularia FAKEBOOK… jestli jsem si správně všimla…;-)

Atlacoya
2774 příspěvků 8.5.13 01:34

@Bugatti Přesně tak, fakebook je rubrika v čilichilli.

cryptoprocta
179 příspěvků 8.5.13 12:47

Zajímavý průřez stravováním, hlavně ty fotky jsou hezké
http://www.novinky.cz/…rovnost.html

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek