Móda pro ženy 185cm+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
La Gacilly
4 příspěvky 2.3.14 17:52

Ahoj dlouhánky! Rozhodla jsem se založit si zde také profil a toto je můj první příspěvek. Prvně se sluší asi představit, takže: 184 cm, boty 42, délka kalhot 36", velikost M/38. Těší mě :D. Blíží se jaro, nákup hadříků na novou sezónu, tedy je na čase oživit toto vlákno :P. Mám pro vás super tip na kalhoty, a to jest v Pardubicích obchod Skandal-Babylon. Nikam jinam již nechodím, nemá to ani cenu. (Tedy jednou jsem dostala tip a koupila si bílé kalhoty v S. Oliver, ale to byla spíše výjimka.) V tomto obchodě mají džíny i společenské kalhoty, já potřebuji délku 36", a to tady seženu naprosto v pohodě. Ty společenské tuším nemají rozdělené dle délek a dokonce se mi jednou stalo, že jsem musela ty společenské trošku zkracovat, jo čtete dobře, ZKRACOVAT! :D Takže, co se týče kalhot, to já už mám dávno pořešené (vyjma domácích „tepláků“,ty tam bohužel neprodávají). Můj problém je ale i délka rukávů, chtěla bych pořídit nějaký pěkný trenčkot, ale vždy si navléknu v obchodě jeden rukáv a znechuceně to ze sebe zase rychle strhnu! :D Takže bych uvítala nějaké tipy, kde kupovat věci s dostatečně dlouhými rukávy :). Možná se občas něco delšího sehnat dá, no ale to je ve velikost XXL, takže co navíc na délku, tak to rovněž na šířku, to je teda řešení! :/ Cožpak nemůžeme chodit taky hezky oblékané, s vypasovanými kabátky a dostatečně dlouhými rukávy, nebo v hezkých letních šatech, jejichž pas nemáme v úrovni žeber?! :O Co se týče bot, tak to jistě víte, že u deichmanna a v humanicu se dají sehnat velikosti 42, v deichmannovi pár modelů dokonce i ve 44. Takže pokud máte i vy nějaké nové tipy, sem s nimi, všichni je uvítáme :) El

La Gacilly
4 příspěvky 7.3.14 17:21

Tak kdepak je po týdnu ta plejáda příspěvků?! :D

Jordaan
9512 příspěvků 7.3.14 19:42

@La Gacilly

na trench zkuste gap nebo pokud mate vic penez, tak ann taylor nebo jcrew, vsechny ty obchody maji tall sekci. Rekla bych, ze s Vasi vyskou to zas neni takovy problem neco sehnat, akorat se nesmite bat nakupovat po internetu. Proste pouzijte Google ;-)

Tulipe
117 příspěvků 7.3.14 20:13

GAP tall nebo Long Tall Saly :)

billie
374 příspěvků 21.8.14 17:14

Mile pekelnice, vedeli by ste mi poradit, kde by sa dalo zohnat nasledujuce oblecenie? Najlepsie cez net, alebo potom kamenne obchody v Bratislave alebo v Berline (pripadne este Rostock).
Hladam tricka akehokolvek druhu, ktore mi zakryju aj krize. Mali by byt ale zo 100% bavlny alebo viskozy, najlepsie taky ten dvojlici jersey.
A dalej este cierne slimky, ktore…
- su tvarovane (cez boky mam velkost 42, v pase 38)
- maju zvyseny pas
- dlzka 32 (nohy nemam zas az tak dlhe)

Mate pripadne skusenosti s oblecenim na Asose? Tam maju tusim hlavne New Look a pred casom sa objavil aj Asos Tall.

gazelle
1 příspěvek 2.10.14 16:13

Ahojte vysoké pekelnice, tiež sa pridávam do tejto témy, keďže meriam 188cm, veľkosť nohy 42, dĺžka nohavíc 36", obvod bokov veľkosť 42, pás a prsia veľkosť 38 max.40 - no radosť nakupovať. Keďže viem, že všade pôsobím ako orientačný bod v priestore, tak sa snažím pekne/primerane obliekať, nech nepôsobím ako strašiak do maku a niekedy je to dosť náročné. Rifle som si roky kupovala v Bratislave na Obchodnej - no ejha, obchod zrušili. Tak som našla Vigoss jeans, kde si v dĺžke a veľkosti 32/36 môžem dokonca aj vybrať - žiaľ je to jedný Vigoss na Slovensku - v čechách ich máte oveľa viac. Niektoré nohavice som si kúpila cez www.otto.sk - hľadajte veľkosť x2 od vašej veľkosti (napr. ak máte veľkosť bokov 42, tak hľadajte nohavice veľkosti 84, ak ste 44, tak 88 atď), no nie všetko bolo tak dlhé ako písali, takže je to niekedy metóda pokus-omyl. Skúsila som tam aj pánske chino nohavice 32/36 a sedeli mi super. Tepláky kupujem cez www.long.sk - ale len tepláky. Pyžamové nohavice (vždy som túžila mať normálne dlhé pyžamové nohavice, a žiadnu 3/4 dĺžku) som si dala na zakázku ušiť cez sashe.sk/u bambule. Yvetka je moc ochotná a šila mi ich na vnútornú dĺžku 91,5 cm a kúpila som si rovno 4ks. Tričká sú môj večný problém, rozmýšľam, že si objednám cez net z anglických stránok - nebojím sa nakupovať zo zahraničia, horšie je, že sa bojím, že ak mi niečo nesadne, tak pri vrátení tovaru sa nedoplatím na poštovnom. Ak niekto potrebuje business oblečenie, tak som našla holandskú stránku www.longladyfashion.com/ - akurát, že to nie je pre moju peňaženku :-) Snáď som niekomu pomohla, stále bojujem s tým, že keď si niekde v džínsovom obchode pýtam dĺžku 36" tak na mňa pozerajú ako na Avatara - veď to poznáte…ak niečo objavíte na naše dlhé hnáty, podeľte sa prosím ;-)

Ichy
67 příspěvků 6.10.14 15:13

@gazelle - Já teď úspěšně sehnala délku kalhot 36 v S. Oliver :)

Chardonnay
327 příspěvků 11.10.14 23:53

Zdravím všechny dlouhánky, do limitu diskuse 185 cm nám s kamarádkou chybí malinký kousek a je pravda, že to je výška, kde už začínají problémy s oblékáním.
Protože jsem trochu pod míru (to je změna, oproti neustálému „ty jsi ale vysokááá“), napíšu, kde mi byly kalhoty příliš dlouhé - je to S. Oliver, délka 36 je někdy příliš dlouhá na ženy mezi 180-185 cm. A teď mi neubližujte :-D - jsou mi také příliš dlouhé kalhoty z Bonprix. Kvalita jak kdy, ale pokud jde o tu délku, na 185 cm to je.
Ještě přemýšlím, jestli někde za hranicemi nemají větší nabídku - máte zkušenost s Německem nebo Rakouskem? Kdysi měli spoustu věcí pro dlouhánky v Nizozemí a ráj jsou oddělení Tall v Británii. Něco blíž by nebylo, nevíte?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.14 23:59

@Chardonnay zítra budu nakupovat pro někoho kdo měří 187 cm ( a je po porodu). Kalhoty, boty, co se se mi zachytí za klobouček :-). Ve Vídni, pro 187 cm, vel. 36, boty vel. 42 - 43. Žádný problém :-).

Chardonnay
327 příspěvků 12.10.14 01:04

@RenaLange děkuji za tip a dobře pořiďte! Doufala jsem, že někdo potvrdí konkrétně Vídeň nebo Drážďany. Už přemýšlím kdy a s kým :-)
Ještě jsem si vzpomněla, že nedávno měli dlouhé kalhoty v C&A, na 185 cm by být mohly. Tam jsem nikdy dřív na sebe dlouhé kalhoty nesehnala. V tomto případě jde o džíny, jednoduché, skvěle rovně střižené, měli více barev. Pro nás mezi 180-185 milé překvapení.

La Gacilly
4 příspěvky 12.10.14 15:47

Ahoj. Pokud by někdo sháněl legíny v prodloužené délce, nakoupila jsem na ebay, vzala jsem jedny na zkoušku a zrovna si jdu objednat další :) Já se svými 184 cm nosím délku kalhot 36. U těchto píšou, že odpovídají délce 36 - 38, což můžu potvrdit, ještě by šly natáhnout. Najdete je pod heslem „extra long leggins“, za cenu v přepočtu cca 240,– Kč a poštovné 120,– Kč, což není tak hrozné. Jsou z UK a dokonce i na cedulce je psáno made in UK, takže žádná Čína.

Pokud by někdo sháněl rifle, tak můžu jedině doporučit krámek Skandal - Babylon v Pardubicích, zrovna včera jsem si dvoje odvezla. Dělám jim reklamu, kde můžu (bohužel teda neplacenou :D), co bych si bez nich totiž počala.. :)

V čem jsem ale bezradná, to je KABÁT! Na jaře jsem sháněla trenčkot, teď nějaký flaušový podzimní a ve všem, co si navleču vypadám jako dítko z chudé rodiny, které přes prázdniny vyrostlo a maminka mu nemohla koupit nové oblečení do dalšího školního roku :( :D (ehm teda pouze co se délky rukávů týče, třicítka na krku :) ) Takže toto řeším tak, že už pár let nosím na jaře i na podzim svojí rádoby koženou bundu (křiváka), u které jsou ohrnovací náplety, které nosím zásadně neohrnuté. Ne, že bych tuhle bundu neměla ráda, ale chodit stále v tom samém mě moc nebaví, kor když kolegyňka běžné konfekční velikosti má minimálně 7 různých bundiček a kabátků na podzim, že? grrr :) Takže uvítám nějaké tipy od vás. Preferuji kamenné obchody, kabát ze zahraničního webu bych se asi bála objednat. Event. pokud jste si některá nechávala kabát ušít u švadleny, a na kolik vás to vyšlo? Díky! :) El

elouzie
1059 příspěvků 12.10.14 16:01

Já tedy nevím, mám 187, ale neřekla bych, že oblečeni je takový problém, jedině možná saka, protože aby mi seděla délka rukávů, jsou to větší velikosti a jsou příliš široké, ale kdo hledá najde :) jinak kalhoty ne džíny kupuju občas v Reserved nebo Tally wejl, žádná extra kvalita, ale jsou v pohodě. Jeden kabát mám Pietro filipi, pak esprit a camaieu, pak něco náhodou z ebaye…prostě se člověk musí prohrabat těmi střihy a vybrat co nejdelší no.

Jordaan
9512 příspěvků 12.10.14 16:06

@elouzie

ja koupila nedavno sako v esprit, sedi uplne presne (mam taky 187). Takze opravdu to chce pravidelne patrat a obcas se neco vynori.

edit: a obcas kupodivu v h&m, nekdy jim ty rukavy ujedou trochu delsi.

La Gacilly
4 příspěvky 12.10.14 16:24

Já mám velikost 38, takže zkouším v této, maximálně 40 a je pravda, že kdybych vzala o pár velikostí větší kabát, že ty rukávy mi budou, ale jak v tom asi budu pak vypadat? :D V h&m co se týče kabátů, tak to se mi nepoštěstilo nikdy, leda obyčejný triko s dlouhým rukávem nebo svetřík, to ano, ale jak jde o bundy, tak to mám problém. Do pietro filipi nechodím, přijde mi moc elegantní a spíše pro o něco starší ročníky, než jsem zatím já (teda nevím, možná se mýlím a rozhodně nechci nikoho urazit, to je jen můj subjektivní dojem, co tam vidím pouze přes výlohu, protože dovnitř nechodím :D prostě to není můj styl :)) Esprit tedy vyzkouším, u nás ho však nemáme, takže budu muset navštívit matičku Prahu :) PS: A právě to pátrání je někdy tak straně otravný, člověk si toho vyzkouší tolik a nic mu pak není, nakonec má takový blbý pocity, jakože je jinej a divnej… :D

Chardonnay
327 příspěvků 12.10.14 16:35

@elouzie To máte štěstí, já k té výšce mám taky ramena a boky a prsa. Pietro Filipi, Esprit, Reserved jsou obchody, kde je mi všechno malé. I kdybych čtvrt roku hladověla, stejně se pod velikost 42 nedostanu. S rukávy taky problém nemám a boty mám jen 40, ale kalhoty opatruju jak poklad :-)

Jordaan
9512 příspěvků 12.10.14 16:47

@La Gacilly

ja mam 36/38. kabat bych v hm ani nehledala, kvalita tech kabatu tam neni moc dobra, ale mam od nich napr. parku, z toho „mladeznickeho“ oddeleni, ma velikost 44, realne je to ale 38 s dlouhyma rukavama a pasem o par cisel niz. na kabat bych zkusila gap tall, rekla bych, ze kvalita je ok za prijatelnou cenu. Velikosti vychazeji spis vetsi. Dlouhy rukavy dela u nekterych modelu i max mara, ale cenove je to o dost vys.

Brep
827 příspěvků 11.5.15 00:13

Tak jsem si tuhle koupila punčocháče v Calzedonii, nadšená, že mají i long verzi. Ale! Mají hrozně volnou tu část přes tělo, takže do půl hodiny sjedou a musím na záchod je natáhnout :( Stává se vám to taky, nebo máte lepší tip na obchod?

billie
374 příspěvků 11.5.15 18:53

@Brep Skuste Takko a ich velkost XL. Prve pancuchace, ktore mi boli velke a to nosim nohavice s dlzkou 34, velke cez telo mi ale neboli.

Oveeec
3034 příspěvků 12.5.15 19:23

Když jsme u té Calzedonie, tuhle jsem si tam koupila punčochy nebo punčocháky, teď už nevím, každopádně slečna tvrdila, že mají jenom velikost 3-4 a že mi to bude stačit. To se ví, chtěla prodat, ale já jsem potom doma zjistila, že mi prostě nějakých 15-20cm chybí (mám nějakých těch 178cm, nohy celkem štíhlý řekla bych). Vedou ještě větší velikosti? Asi jo, když je doporučuje víc lidí, že jo :)

Jordaan
9512 příspěvků 13.5.15 00:01

@Oveeec

Vy mate jen 178? Podle ty jiny diskuse jsem myslela, ze mate nejmin dva metry.

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.15 00:17

Davam k dispozici soupis nekolika obchodu v USA, ktere vedou prodlouzene verze:
GAP
Banana Republic
Old Navy
J. Crew
LOFT

Oveeec
3034 příspěvků 13.5.15 07:33

@Jordaan :-D To ne, to jenom když si vezmu podpatky. Akorát teda koukám, že začínám být nechvalně proslulá, tak už radši mlčím :-D

višeňka
148 příspěvků 13.5.15 09:04
@Brep píše:
Tak jsem si tuhle koupila punčocháče v Calzedonii, nadšená, že mají i long verzi. Ale! Mají hrozně volnou tu část přes tělo, takže do půl hodiny sjedou a musím na záchod je natáhnout :( Stává se vám to taky, nebo máte lepší tip na obchod?

Jo, stávalo, buď jsem je měla vytažené až pod žebry, a nebo rozkrok u kolen, tak jsem zkusila punčochy. Nosím ty na podvazky, protože k samodržkám nemám důvěru. Mám jedny vyzkoušené, které mi vyhovují hlavně svojí délkou.

Zelenooká
17 příspěvků 26.5.15 09:45

Tedaaa tak to koukám, kolik nás žiraf je a kolik nás má velkou tlapu :-) Já měřím 182 cm, vel.42/l a boty 44,5 - 45 :-D Co se týče oblečení, většinou vyjdu s konfekcí ale problém mám s kalhotama :-( Buď je mám krátké nebo je nepřetáhnu přes stehna či svalnaté lýtka :-/ Boty nakupuji přes Deichmanna (na podpatku mi stačí vel.44, nízké jak které), pak je cliché shoes ale boty jsou drahé a andypola, kde seženete jak nadměrné tak podměrné velikosti.
Píšeme s přítelem blog, tak mrkněte:

ajlaffesn.blogspot.com :-)

A hodně zdaru kapitánky velkých lodí :-)

TallStreet
2 příspěvky 12.6.17 21:38

Zdravím Vás, drahé vysoké dámy! Rádi bychom se s Vámi podělili o naší nabídku - od r. 2010 vytváříme kolekci, která vznikla speciálně pro vysoké ženy. Jsme firma z Polska, ale nabízíme dopravu zdarma do České republiky a na Slovensko a také snadné vracení zboží v České republice - prostřednictvím služby Balík na poštu. Objednávat lze v korunách a v eurech. Zveme na http://tallstreet.eu (v současnosti je dostupná anglická, německá a polská jazyková mutace obchodu). Pište nám, rádi odpovíme na Vaše otázky a vylepšíme nabídku v reakci na Vaše očekávání :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek