Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
marca
450 příspěvků 23.7.12 18:14

Šaty jsou skvělý, ale jestli stály pár korun, tak se možná švadlena nevyplatí. Netuším kolik to tak může stát. Poslední výhodný nákup jsem si upravovala sama ručne, protože jsem bez stroje :(

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.12 18:17
@Jituliina píše:
Hezký den :) mám „nové“ vintage šaty :) a jsou hodně krátké. na plážové pochůzky budou fajn, ale jinak mě napadlo zkombinovat je s punčocháči na normální nošení. přijímám návrhy a připomínky :) jo a taky už mě napadlo stáhnout je v pase páskem, ale v tom případě asi bez bundy… nevím no, poraďte, zda takhle ano či ne nebo co změnit…

To je to, co mí bratři a přítel komentují stylem „Slečna si zapomněla kalhoty a vyšla ven jen v tričku?“

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 22:17

@marca
Myslíš moje šaty? Dvě tři stovky bych do nich vrazila, lepší než aby visely ve skříni a chytaly prach:-) O to, kolik stály původně nejde, líbí se mi moc ten vzor a chci je prostě nosit:-)

Gingatko
10 příspěvků 23.7.12 22:21
teresaK

Ta sukně je skvělá! Určitě nosit :) Moc se mi líbí i ta délka. Nějakou takovou bych si chtěla pořídit protože mi přítel furt říká, že moc sukně nenosím ale nějak nemám štěstí a narážím na samé mini sukně :-/

teresaK
55 příspěvků 24.7.12 07:40

@Gingatko Díky, včera večer jsem ji hned provětrala ;)

Zkuste prohrabat sekáče a třeba budete mít stejné štěstí jako já :)

Katka2305
135 příspěvků 24.7.12 09:49

@teresaK : sukně je moc pěkná, krásný vzor, a takhle „trčet“ má :-) Možná by bylo dobré k ní zkusit aspoň 4 cm podpatky místo balerínek, já jsem zjistila, že na podpatcích nějak míň vystrkuju zadek a tento typ sukní a šatů pak vypadá ještě o chlup líp. Držím palce v hledání vhodných sukní. Až budete někdy potřebovat vypadat seriózně, budou Vám určitě slušet pouzdrové.

Adivey
182 příspěvků 24.7.12 12:30

Při založení tématu, jsem si myslela, že žádný „skříňový“ model nemám. Nakonec jsem jich pár vyštrachala. Dávám každý zvlášť pro případné ramínkovače, kterým se nebude chtít do slovního hodnocení. :-)
Tyto růžové šaty jsem dostala od tety asi před 14 lety, kdy jsem v nich doslova plavala. (Většinu oblečení, co dostanu od tety pak nosí moje maminka s velikostí 46). Od té doby jsem už dorostla do velikosti 38, ale na bocích mi pořád odstávají. To je ale asi nejmenší problém. Nevím co k nim ani jestli je vůbec nosit. Naposledy jsem je měla veřejně na sobě před 9 lety. Díky křiklavé barvě opravdu hodně poutají pozornost. Když už bych si poradila s barevnou kombinací, váznu na materiálech. Za jakékoli rady jestli nosit a případně s čím budu vděčná.

Letefa
716 příspěvků 24.7.12 12:34

@Adivey Dala bych k nim zavřené lodičky a černé neprůhledné punčochy.

Letefa
716 příspěvků 24.7.12 12:34

PS: a nechala je malinko upravit u švadleny, kvůli těm bokům.

Adivey
182 příspěvků 24.7.12 12:36

Další je pro změnu sukně po tetě, kterou jí kdysi šila maminka. Je černá s drobnými bílými puntíky - vzor, s nímž si nevím rady a nic jiného puntíkatého v šatníku nemám. Zvláštní je i střih, snad alespoň trochu rozeznatelný na fotkách. Mám s ní zacházet jako s černou a na opakování bílé barvy se vykašlat? Kombinace jen s bílou a černou mi příjde v tomto případě nudná.

Adivey
182 příspěvků 24.7.12 12:42

A do třetice šaty s šíleným zebřím vzorem a (logicky) opět černo-bílé. Koupila jsem si je před 2 lety proto, že se hrozně líbili příteli, ale měla jsem je na sobě jen jednou. Vůbec nevím co s nimi a jaké boty by se k nim hodily. Z těch, co mám snad jen zde vyfocené černé sandálky, ale ty mají jehlový podpatek, což je do pražských ulic, kde se většinou pohybuju, až příliš nepraktické. Kombinace s červenou (lodičky, doplňky) mi připadá příliš okoukaná.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 12:43

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:27

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.7.12 12:45
@Adivey píše:
A do třetice šaty s šíleným zebřím vzorem a (logicky) opět černo-bílé. Koupila jsem si je před 2 lety proto, že se hrozně líbili příteli, ale měla jsem je na sobě jen jednou. Vůbec nevím co s nimi a jaké boty by se k nim hodily. Z těch, co mám snad jen zde vyfocené černé sandálky, ale ty mají jehlový podpatek, což je do pražských ulic, kde se většinou pohybuju, až příliš nepraktické. Kombinace s červenou (lodičky, doplňky) mi připadá příliš okoukaná.

Zebří vzor nesnáším, ale na těhle šatech se mi líbí. Co takhle k tomu doplňky, boty a kabelku třeba ve žluté?

Letefa
716 příspěvků 24.7.12 12:48

@Adivey černá sukně je moc pěkná, ale dala bych k ní barevný svršek. A to samé, co řekla uu o růžových šatech, bych já spíš napsala o těch zebřích.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 12:49
@MP Barbucha
@MP Barbucha píše:
Tak ještě poslední skříňový obyvatel - tato látka. Je to len, kvalitní, určený na šaty. Moje sestřenka si tuto látku koupila a pak zjistila, že se jí vlastně nelíbí. Tak už ji pár let mám já, líbí se mi moc, ale nevím vůbec, co s ní.
Ty barvy jsou pěkné, ale nevím opět, zda bych z nich „skousla“ třeba polštář nebo závěs. A něco na sebe? To už vůbec nevím…

čo tak toto?
http://img04.allegroimg.pl/…8/2476320874

Letefa
716 příspěvků 24.7.12 12:52

@gulietta jo! to je přesný!

jen ten pás - je pěkný v tom střihu, ale stříbrnou ne-e.

Blair
359 příspěvků 24.7.12 12:58
@Adivey píše:
Tyto růžové šaty

Jsou nádherné, stačí jen projet boky na stroji (nebo zajít za švadlenou). Já bych k nim volila perly (kratší) a možná nějaký tenký pásek (stuhu).

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.7.12 13:08

@gulietta
Zlatá jsi! To je přesně ono.-) Už jsem se bála, že mi s látkou nikdo neporadí a poletí do koše:-) Ve skutečnosti barvy vypadají mnohem lépe, než na té fotce:-) Myslíš, že je něco takového těžké ušít? Je to na švadlenu, nebo stačí amatér?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 13:11

@MP Barbucha ja som asi čo sa týka lahkosti šitia neobjektívna, ale keďže sú to len rovné švy, žiadne vsadzovanie rukávov, prieramky apod., tak si myslím, že to v pohode amatér zvládne.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 13:13

Nejde mi to editovať, ono je to zošité za krkom, aj keď to vyzerá ako vcelku.

MP Barbucha
3716 příspěvků 24.7.12 13:20

@gulietta
Mám kamarádku, která šije pro děti a pro kamarádky, myslím, že tohle by zvládla. Nevím, jestli bych ty šaty chtěla přesně takové, ale jako inspirace je to skvělé!

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.7.12 13:35

@Adivey
Ty růžové šaty bych nechala zúžit tak, aby byly úplně „bodycon“, tedy i dole (aby dolní lem netrčel, ale „lepil“ se na stehna). asi bych si nechala i zúžit rukávky.

Kombinovala bych se šedou, béžovou/nude…černá není špatná, ale přijde mi to už jako dost brutální kombinace, záleží, jaký jste i barevný typ, jak moc jste výrazná.

Když na ně hodíte sáčko, růžovou podle mě dost odtlumíte (ale nesmí být černé, to naopak ještě více vynikne)

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.7.12 13:38

@Adivey
Do puntíkaté sukně stačí dát jakkoli barevný pásek (třeba k bílému topu) a tu barvu někde zopakovat, na botách, kabelce, náhrdelníku…

Ems
1482 příspěvků 24.7.12 14:15

Ok, dost dlouho sem přemýšlela jestli ve skříní vůbec mám něco co se bojím nosit ven. Dneska mi to došlo, nejde ani o kombinaci ale jen o ty šaty. Jsou takové velké, zvlášť ten rukáv, měla sem je na sobě zatím jednou a lidé na mě koukali. Jsou takové lehce extravagantní takže nevím jestli si je můžu vzít znovu, nebo nechat ve skříni.

Juliect
301 příspěvků 24.7.12 14:27

Proč se mi některé fotky nezobrazují?

jinak adivay ta puntíkatá sukně je krásná, podle mě si k ní můžete vzít klidně halenku výrazné barvy, mně by se líbila červená, zelená… ty růžové šaty bych fikla buď na tuniku s rozparkama, nebo asi spíš jen na halenku k sukni. Ne proto, že by se mi zdály z módy, ale ta délka je taková divná. A tenhle střih s jakoby japonským zapínáním se mi moc líbí.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek