Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 20:47

Ještě jednou to tu zaplevelím svou sukní:

šedá se s ní, kupodivu, tluče, ale s bílou košilí a tmavě zeleným páskem se mi to začíná pozdávat, jenže - mám takový drobný problém: poutka na pásek na sukni jsou hubenější, než tento můj sekáčový úlovek v kategorii kožených pásků. Přivázala jsem tedy pásek k poutkům saténovou stužkou (chtěla jsem kontrastní, ale člověk míní, a nabídka galanterií mění, takže taky tmavozelenou). A logická otázka: je taková znouzectnost peklo, nebo ne?

Původní plán byl přiznat to i s mašličkou, ale to nevypadá dobře ani trochu.

Jo a fotit neumím, žehlit se mi nechce…

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 20:54

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:28

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.12 22:11

@Ems ja si ty saty dokazu predstavit na nejakou uvolnenou letni party s paskovymi sandaly, uliznutym ohonem a dlouhymi vyraznymi nausnicemi. do mesta uz by to bylo diskutabilni

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.12 21:40

A mám tu další z modelů ze skříně, který ale patří i do tématu „vaše sekáčové úlovky“, neb ho velmi zbožňuji a kdyby to šlo, nosila bych ho pořád.

Bohužel nemůžu najít pásek, který by se k němu hodil a on pásek potřebuje. originálně k němu patří ze stejného materiálu zavazovací (teď ho nemůžu najít, snad není ztracen), ale vůbec se mi k němu nelíbil. uzel na břiše vypadal divně :( a tak leží ve skříni a mě to štve.

Eh, omluvte jaksi křivou fotku, při focení mi to vůbec nepřišlo tak šejdrem.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.12 22:25

Kdybyste někdo měl tip, jaký pásek by se hodil, nebo dokonce přímo odkaz, fotku, radu na obchod, budu moc vděčná :) mně přijde, že by na ten kabátek měl být pásek bez spony, jenže pak už znám jen zavazovaní na uzel, a to nevypadá hezky. originální pásek nevypadá dobře proto, že materiál je hodně silná bavlna a proto hodně trčí.

Adivey
182 příspěvků 25.7.12 22:39

@Jiná Realita A co našít původní pásek (pokud se neztratil úplně) jedním koncem na nějakou provlíkávací sponu ( tohoto typu , ale třeba i jiný tvar). Nebo i na klasickou nenápadnou páskovou sponu nejlépe v barvě knoflíků + do pásku udělat dírky, které by ale pak asi bylo nutné minimálně obšít.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.7.12 22:40

@Adivey
To mě už též napadlo, ale sama to nezvládnu a u švadleny by to stálo asi pětkrát víc, než jsem dala za ten kabát :) poslední dobou se ale odhodlávám to spáchat. jen jestli ten pásek ještě vůbec najdu :-/

Adivey
182 příspěvků 25.7.12 22:48

@Letefa @uu @MP Barbucha @Blair @Jiná Realita @Juliect Děkuji Vám všem za podnětné komentáře. Růžové šaty by asi opravdu minimálně to zúžení na bocích chtěly, ale odstěhovala jsem se nedávno z rodného hnízda a vlastní šicí stroj zatím nemám. Tak pokud si na ně nevzpomenu cestou k našim, zůstanou ještě nějakou dobu ve skříni. Třeba do nich ještě dotloustnu. Jestli jsou z módy mě netrápí. Řídím se spíš vlastním úsudkem a nosím, co se mi líbí. :-) Se zebrou pořád moc nevím, ale zeptám se přítele, když už jsem si to koupila kvůli němu. A puntíkatá sukně tedy konečně získá barevné kamarády a nebude to jen o černo-bílých kombinacích. Díky :-)

Adivey
182 příspěvků 25.7.12 22:53

@Jiná Realita Ále, to určitě zvládnete! Jen ohnete jeden konec pásku přes tu středovou osičku té provlékací spony a pár stehy sešijete k sobě. Za to by si ani švadlena nic moc nemohla účtovat. Největší problém bych viděla v nalezení té správné spony - akorát široké, barevné a tvarované. Ale nevím, nikdy jsem ji nesháněla, tak to třeba bude snažší než si myslím. :-)

Choucas
150 příspěvků 26.7.12 03:56

Už jsem tu fotku vkládala a ptala se na diskusi Pochlubte se úlovky ze SH ale vložím i sem, protože teď nevím co s tím. Koupila jsem ji včera a na stojanu mě okouzlila (jsou to ale původně dětské šaty, avšak natáhnu na pas bez problému) ale teď nevim, jestli si v tom troufnu vyjít na ulici, protože tohle by byl i na mě tak trošku úlet (kvůli velkým puntíkům a křiklavé červené): Jinak co jsem si to koupila, tak mi pořád vrtalo hlavou, že mi to připomíná nějakou reklamu na čokoládu či něco podobného. A ono to Granko! :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.7.12 09:12

@Choucas
Teď si nejsem jistá, jestli je to sukně a halenka, nebo šaty v kuse? mluvíte totiž v obou rodech :)

Pokud se v tom necítíte a je to sukně, je to myslím lehce upravit - dala bych do toho jednodušší top, hlavně bez mašličky, s tou halenkou je to dost sladké, a dole bych odstranila ten tyl, co kouká, ze stejného důvodu.

Jinak je to naprosto skvělá sukně. pokud ji chcete ještě víc odsladit, nenoste k ní bílou, ale třeba šedý top (a boty).

Juliect
301 příspěvků 26.7.12 09:54

Choucas myslela, že ta sukně jsou dětské šaty, to co má ona v pase by dítko mělo na hrudníku předpokládám, možná to má i ramínka. Ona si dala do pasu jako sukni. ( halenka je prostě zvlášť). Jak už jsem psala jinde mně se „sukně“ líbí. Asi bych volila spíš triko než halenku, ale je to rozhodně hleďavé.

Aranel
935 příspěvků 26.7.12 11:26

@Choucas Taky se mi moc líbí, kdybyste ji nechtěla, hlásím se.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 11:41

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:27

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.7.12 11:52

@uu
Jsou to srdíčka a kolečka :-) děkuji za tip, nad šedým (i bílým) jsem uvažovala, bohužel mi přijde, že se k tomu nehodí kovová spona - měla by být buď šedá plastová nebo bílá (v barvě pásku), leč sehnat takový pásek zřejmě není možné, vymetla jsem všechny obchody, sekáče, ebay :-D a nic. asi leda koupit tu sponu a zkusit sehnat stejnou látku (vážně jem ten původní pásek snad vyhodila, nebo nevím, nikde není, já se picnu :-) ) a nechat si ho ušít.

Úplně ideální by byl pásek, který nemá ani sponu, ani uzel, ale něco skrytého dovnitř, třeba takovou tu zaklapávací kovovou západku, překrytou látkou.

Jiná Realita
13791 příspěvků 26.7.12 11:54

@Juliect
Už jsem to díky pohledu do tématu se sekáči pochopila :) díky.

Abych nebyla špatně pochopena - mně se sukně taky líbí, ne že ne, kolečka mám moc ráda. jen mi s halenkou s mašličkou přijde trochu karkulkovitá, jako na holčičku, vážně bych ji trochu „zvážněla“.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.12 11:56

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:26

Choucas
150 příspěvků 27.7.12 01:15

Ano, jsou to dětské šatičky (hořejšek od nich zastrkaný pod sukní aby byla jen ta „sukně“) a košile. Na sobě to mám obojí jen abych věděla jak to celkově vypadá a sedí (s košílí jsem se hned nechtěla převlékat, zkoušela jsem jí pak i s jinými věcmi). Jednoduché tričko k tomu nosit chci aby vynikly puntíky a tyl se mi tam právě líbí :D

Tak jsem si omylem smazala další příspěvek tak znovu :
První verze puntíkaté sukně s šedým tričkem (berte s rezervou, teď jiné šedé nemám) a šedé botky nahrazené béžovými lodičkami + psaníčko.

ariesek67
277 příspěvků 28.7.12 05:21

Dobrý mě se to líbí, ale silonky by to ještě trochu oživili.

MP Barbucha
3716 příspěvků 28.7.12 07:48

@Choucas
Super! Silonky nejsou potřeba (zvlášť v tomto počasí:-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.7.12 12:01

@Choucas
Ta kabelka vypadá parádně. je to taky sekáčový lov? :)

Vidda
7 příspěvků 28.7.12 13:40

@MP Barbucha : ta látka je moc krásná, jen lněné látky bývají tužší, trčavější, takže na takto nařasené a splývavé šaty, jako sem dávala gullieta, moc nejsou. Chtělo by to spíš něco strukturovanějšího, jako košilové šaty nebo šaty s užším živůtkem a bohatou řasenou sukní, to už pak záleží na osobním stylu.

Viktorie H.
664 příspěvků 28.7.12 21:02

Původně to bylo tílko za krk, ale právě to řešení za krk (jakoby korálkový náhrdelník povlečený látkou) mi nedovolovalo nosit pod to podprsenku s ramínkama a bez nemůžu. Tak jsem z toho udělala sukni. Nosím k tomu pískové nebo lososové tílko ale zatím jen na doma. Šla by tedy ta sukně nějak „povýšit“?
Ještě podotknu, že lze sukni posunout tak od pod kolena až do mini…

Choucas
150 příspěvků 29.7.12 00:00
@Jiná Realita píše:
@Choucas
Ta kabelka vypadá parádně. je to taky sekáčový lov? :)

Kabelku jsem dostala od známé, původně byla na vyhození a já ji před vyhozením zachránila a chtěla předělat :D

Cuckyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.12 09:40

@razorblade Nepročítala jsem celou diskuzi ale co takhle to vzít s ležérním sakem a nezapínat? a k tomu třeba zajímavé šortky :)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek