Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MP Monis
50 příspěvků 30.7.12 10:21

Sukně je pěkná, ale ta lososová ji moc nevyzvedává. Místo ní bych zkusila spíš červenou, podobnou té, co se objevuje ve vzoru. Záleží ale jaký jste barevný typ a jaké barvy vám sluší. Ta koláž není nic světoborného, bylo to první, co se mi v souvislosti s tou sukní vybavilo.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.12 10:29

@MP Monis k výstrihu s mašľou takto masívny náhrdelník je ako ozdoba zo seriálu Xena, a na kulatý výstrih červeného trička vámi vybraná ozdoba nejde, a to sako len preto že je modré?

MP Monis
50 příspěvků 30.7.12 10:52

@gulietta: Asi jsem se měla lépe vyjádřit. Ty kombinace nebyly myšleny přesně v duchu: přesně tenhle náhrdelník + přesně tenhle vršek - takhle si to kupte. Teď, když to vidím, tak je mi jasné, že to takhle poskládané ve dvou řadách budí tento dojem. Ad sako, jasně je to trochu prvnoplánové, ale u mne pořád lepší, než pískové tílko. Psala jsem, že to není nic světoborného, prostě jen názor jedné čtenářky, nic víc.

Juliect
301 příspěvků 31.7.12 12:19

Choucas, ta kabelka je boží, psaníčko nemám žádné a nedaří se ani ulovit…asi se odhodlám a nějaké spáchám.

Curlygirl
1901 příspěvků 31.7.12 13:14

@MP Barbucha Ta látka se mi líbí moc, ale přesně, jak píšete, představila bych si z ní třeba povlaky na polštáře. Na nějaké jednobarevné pohovce by se vyjímaly a oživily by interier, pokud ho máte spíš tlumený…

Viktorie H.
664 příspěvků 31.7.12 21:02

@MP Monis Typ jsem podzim, červená mě vůbec nenapadla :D. Děkuji za radu

Zharah
118 příspěvků 31.7.12 21:30

Och zeny, ja som si v nejakom pominuti zdraveho rozumu objednala toto…
A boli prilis lacne, aby som ich posielala naspat, takze visia a visia. Bola som v nich najdalej v kuchyni a ani po roku mi nenapada, na aku prilezitost ich basnik usil. Tusim by to chcelo nejaku americku gardenparty, nejake pozvanky?

Zharah
118 příspěvků 31.7.12 21:43

@Choucas V kombinacii s tou bielou bluzkou urcite chodte do toho! Je to mile, urcite tym niekomu vylepsite den. Vidiet to v sekaci, tiez to beriem. Drzim palce!

devushka-m
145 příspěvků 1.8.12 10:36

Ustřihla bych jim rukávy a možná je dala do balonku, jinak jsou celkem pěkné, než je vyhodit…

devushka-m
145 příspěvků 1.8.12 10:41

A z ustřižených rukávů vytvořila šálku nebo pásek, stuhu do vlasů, bych si trochu pohrála. Nejsou špatné.
Každopádně ty široké rukávy by musely pryč, všude to vlaje a je to nepraktické.

marca
450 příspěvků 1.8.12 10:46

@Zharah mě přijdou dobrý. Asi bych je nosila jako tuniku.

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.8.12 11:22

@Zharah
Jsou bavlněné?

Já bych je nosila všude, jsou úžasné. klidně i do práce, záleží, kde pracujete, a jak jsou ve skutečnosti dlouhé, pokud ke kolenům - do kanceláře by mohly jít, se sakem. do kina, na rande, na tu zahradní party :)

záleží na tom, jaké si k nim dáte boty. s páskovými na vysokém podpatku jsou na party, s lodičkami společenštější, ale podle mě se k nim dají vzít i balerínky, možná trochu vyhrnout rukávy, šedou koženou bundu..

Stříhat na nich cokoli mi přijde škoda.

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 15:03

Visí mi ve skříni tato halenka. Mám divný pocit z rukávů..ale pokusila jsem se ji nakombinovat se sukní..

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.8.12 17:53

@sekaclady
Barevně mi to přijde zajímavé a líbí se mi to, ale nějak se mi ta halenka stylem moc nehodí k sukni, nedokážu přesně říct, proč. možná že už to díky balonovým rukávům vypadá moc jako nějaký divný kroj, nebo jaksi rustikálně.

opona
147 příspěvků 1.8.12 17:58

Ta tunika nebo šatky jsou moc krásné!
Vzala bych si k nim leginy a modrý nebo tyrkysový výraznější náhrdelník. Na letní podvečer jsou jak dělané. Nebo je hoďte na bazar, já jsem první zájemce! :-)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 19:36

@Jiná Realita hmm.. taky mám pocit.. ta sukně má navíc vysoký pas, sice to lichotí postavě, ale s tou halenkou to asi nepůjde..škoda..líbila se mi ta barevná kombinace

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 20:24

Tak já si taky nechám poradit. Ač jednoduchá věc, nějak si nejsem 100% jiistá co k tomu. Nedbaje všech rad o neuvážených a polouvážených nákupech jsem v SH nemohla nechat následující šaty. Koupila jsem je s tím, že boty k tomu určitě nějak doladím z domácím zásob a následně dokoupím vhodnou kabelku (k botám jinak kabelky barevně ladící mám, ale spíš větší, takže se nehodí). Do užšího výběru se mi dostaly tyto troje botky. Černé se dle mě hodí typově, ale nevím, jestli barevná kombinace není příliš tvrdá. „Šedé“ by se mi taky líbily, ale bojím se, že odpovídající kabelku neseženu. K hnědým mám ladící béžové psaníčko, ale ty boty se mi k tomu úplně nelíbí. Tak co se mnou.

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.12 20:47

@Lama_z_Lana ty šaty jsou krásné.. a výrazné a tak si myslím, že černé botičky klidně..ale já nejsem moc odborník..jen by se mi to tak líbilo

Zharah
118 příspěvků 1.8.12 23:54

@Jiná Realita bohuzial, nie je to bavlna, ale PES sifon s podsivkou, posobi preto slavnostnejsie a tym padom do prace nepouzitelne. Dlzka do pol stehien, takze tiez ziadna slava. Inak sa mi strasne pacia - strih, vzor, farby - vzdat sa ich teda nechcem, navyse aj dobre sedia. Vzhladom na strih a dlzku (kratke a siroke, stihane pod prsiami, resp. nad pasom) je vsak dalsi problem s topankami (aspon u mna - dlhe chude nohy). Takze hotove nestastie :)

Juliect
301 příspěvků 2.8.12 09:00

@Lama_z_Lana mě teda přijdou nejlepší ty šedé, myslím typově, klidně by mohly mít v podstatě jakoukoliv barvu, byla by pěkná bílá či jemnější smetanová, ale i ta šedá mi přijde OK. Ale jsem trošku zaujatá, nemám ráda boty co mají vysokou podrážku „pod ´tapkou“, prostě v té přední části. přijde mi to humpolácké, vypadá to dobře jen u bot na klínku. Šaty jsou moc hezké, já bych si tedy ten volán v pase dovolit nemohla…

Zoe
316 příspěvků 2.8.12 10:51

@Lama_z_Lana Také to tak cítím. Na večer s černými (i když je to „tvrdá“ kombinace), na odpoledne s těmi hnědobéžovými (ladí barvou, ale méně stylem). Ty šedé jsou krásné a ladí stylem, ale přijde mi jejich odstín „studený“ oproti teplému odstínu šatů.

Osmikraska
670 příspěvků 2.8.12 14:56

@Zharah
Toto jsou šaty, které Vás budou nutit chodit do společnosti;-)
Musíte jít někam na vernisáž.. Nebo do nějakého mírně alternativního divadla;-) Nebo ať Vás někdo vezme na slavnostní oběd, abyste šaty vyvedla… Ale však si je vemte aspoň třeba v neděli do kostela, jestli chodíte, nebo prostě na rande. uvidíte reakce lidí, třeba zjistíte, že jsou běžně nositelné…
Mně na nich trochu vadí dlouhé rukávy, ale jinak pěkné!

Eirean
244 příspěvků 2.8.12 16:48

@Lama_z_Lana : Ty prostřední krajkové od Bati jsou moc hezké, ale jak správně říkáte, k šatům se prostě nehodí. Ty šedé - barva by byla ok, i když myslím, že by možná lépe sedla taková ta holubičí šeď. Ad tyhle boty - pokud jsou to ty, co myslím (Baťa), tak jsou poměrně hodně metalické, já bych k nim vzala spíš nějaké semišky, i když normálně tenhle materiál nemusím. Černé jsou hezké, viděla jsem je i v červené, bohužel mám přes 170, zabila bych se. Asi se k těm šatům hodí nejvíc, ale je to takové moc obvious, víte, co myslím :)
Z mého komentáře zřejmě vyplývá koupit další boty, kterých není nikdy dost :D Možná zářivě modré? Nude? Šedý semiš? :)

Osmikraska
670 příspěvků 2.8.12 16:51

@sekaclady
Halenka sama o sobě hezká. Jen s tou sukní vypadá divně. Mně by se líbila klidně s džínama. Nebo na Vás třeba s plátěnýma užšíma kalhotama…

Atinka
262 příspěvků 2.8.12 16:58

@Choucas A co tak k tej sukni skusit biele dlhsie tricko s lodickovym vystrihom a ktomu sede lodicky a kabelka a vlasy do velkeho nizkeho drdolu

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek