Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Atinka
262 příspěvků 2.8.12 17:05

Samozrejme do vlasov satku vpletenu jak ste to tu uz ukazali to bolo super

Osmikraska
670 příspěvků 2.8.12 17:10

@Adivey
Uau, ty první růžové šaty jsou nádherné! souhlasim se všemi, černé doplňky a bude to ok. Za mě i bez punčoch, jen černé lodičky a kabelka.

černá sukně a černobílý šaty jsou úplně ok. Nevim, proč to nenosíte… K té sukni bych si třeba vzala bílý vršek a červené doplňky, nebo pokud se vám to zdá ohrané, tak zkusit nějakou jinou barvu, podle toho, co doma máte.. Klidně zelenou nebo já nevim, nude.

A ty zebří šaty.. Hmmm… S bílou? Nebo co právě s tou výraznou růžovou, něco jak barva těch prvních šatů? Nebo s tyrkysovou.. Ale nevim, aby to nebylo s takovýma barvama moc řvavý… Zkuste..

Choucas
150 příspěvků 3.8.12 00:39
@Atinka píše:
@Choucas A co tak k tej sukni skusit biele dlhsie tricko s lodickovym vystrihom a ktomu sede lodicky a kabelka a vlasy do velkeho nizkeho drdolu

Problém je, že nemám šedé lodičky a v dohledné době mít ani nebudu. Proto tam mám aspoň ty béžové.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.8.12 18:24

@Eirean To by byla dozajista možnost nejlepší, ale paní peněženka mi to striktně zakázala :)
Jinak děkuji všem za odpověď ;)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.12 11:04

Jen jsem se chtěla zeptat. Roláky se už nenosí?? Já miluju roláky, mám jich celej štos. Tenký podvlíkací pod svetr, roláčky bez rukávů, s krátkým rukávem, pletené..no spoustu. Já vím je léto, ale jsou už opravdu out?

Olinka
2582 příspěvků 4.8.12 23:04

@sekaclady A není to jedno? Pokud sledujete The Big Bang Theory, vzpomeňte na Howarda, který falešný roláček nosí pod vším ;-)
Jinak já jsem taky roláková, hlavně v zimě, mám ráda teplo od krku a i kdyby po celém Brně visely bilboardy „ROLÁKY JSOU OUT!“, nosit je budu dál.

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 08:38

@Olinka hmm.. no já roláky taky nedokážu vyřadit ze šatníku..

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.12 11:58

@sekaclady Spíš bych tipla, že si dost lidí uvědomuje, že jim zkracují krk. Já mám z roláků trauma z dětství, měla jsem jich mraky příšerných. Teď bych je zase ráda nosila, mám dlouhý krk a malá prsa, takže by mi slušely, jenže je mi strašně nepříjemné mít něco tak těsně kolem krku (zvlášť pokud to není z úplně jemné a hladké látky).

pecka79
2011 příspěvků 8.8.12 13:48

.

Příspěvek upraven 07.02.15 v 21:38

mikita.miki
1935 příspěvků 8.8.12 13:51

Ono na podlaze vypadá líp než na vás to je holý fakt a nemyslím, že by to bylo vašimi stehny, ale nevhodnou délkou a tím, jak plihne. spodnička? netuším, mě se líbí a můj zadek by ji hezky,,přifoukl,, taže ani spodnice by nebyla potřeba :-D

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 13:57

@pecka79 já myslím zkrátit na délku ke kolenům a hlavně umístit do pasu, zdá se mi to? nebo ji opravdu máte spíš na bocích?

Příspěvek upraven 08.08.12 v 14:23

FoxInTheBox
278 příspěvků 8.8.12 14:12
Sukně

Dala by se doladit do víc stylů…buď „boho“ - nechat na bocích, nějaké to jednoduché tílko, placaté sandálky, rozpuštěné vlasy, velký klobouk, výrazné šperky a/nebo šátek na krk…

http://t1.gstatic.com/images?…

Nebo tak trochu „francouzsky chic“ s něčím pruhovaným, koženou bundou, šněrovacíma nebo těžšíma botama…

http://4.bp.blogspot.com/…400/0123.jpg

Pokud ho ráda, tak možná i preppy s nějakou košilí…

http://lh4.ggpht.com/…%20-%201.jpg

No a se spodničkou pro větší objem, jak píše mikita.miki, to bude pěkné padesátkové retro, klidně s upnutějším „korzetovým“ vrškem, košilí svázanou v pase přes to, svetříkem…stačí vzpomenout na Pomádu :)

http://i717.photobucket.com/…coatmod4.jpg

http://moviespics.wcgame.ru/…e-stills.jpg

pecka79
2011 příspěvků 8.8.12 14:55

@sekaclady:Nad skratenim som uz uvazovala, len som sa pred strihanim chcela uistit, ci ano alebo nie.Mam ju takmer v pase, na boky nie je sita.(sorry, ze pisem be diakritiky, no mobil nema sk klavesnicu).

pecka79
2011 příspěvků 8.8.12 14:59

@FoxInTheBox dik za napady…skor by som tu moju suknu brala v dlzke maxi ako midi, lebo si s nou neviem rady.

FoxInTheBox
278 příspěvků 8.8.12 15:04

@pecka79 Tak buď zkrátit (nebo zkusit tu spodničku, ona ji zkrátí tím, že ji tak jako nadzvedne)…a nebo - já jsem takovej blázen, že bych ji klidně prodloužila na maxi kusem látky v kontrastní barvě a pak bych si hrála s tím kontrastem :)

http://www.apostolicclothing.com/…ng-skirt.jpg

janiiiv
781 příspěvků 8.8.12 15:10

@FoxInTheBox To jsem chtěla napsat, jste rychlejší ;) A ty tipy, co jste dala výše, jsou super. Nechtěla byste začít fušovat Adě do řemesla? Máte v sobě rádcovský potenciál přesně podle mého gusta. A mimochodemm, pěkná liška :)

FoxInTheBox
278 příspěvků 8.8.12 15:18

@janiiiv Wow, tohle jsem fakt nečekala:) Děkuju moc, fakt jste mi udělala radost!
Já tady spíš moc růžky ze své krabice nevystrkuju, nejsem si jistá jestli můj vkus není pro peklo moc pekelný :)
Ale strašně ráda přemýšlím nad přešíváním, přetvářením, měněním kontextu věcí pomocí kombinace a tak. Třeba se zase časem něco povede:)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 15:31

@FoxInTheBox ale ano, mě se ty vaše typy také líbí, jen ta sukně je na fotkách v délce něco mezi.. takže i to prodloužení by asi stálo za úvahu..

janiiiv
781 příspěvků 8.8.12 15:42

@FoxInTheBox No, jak pozoruju reakce na moje fotky tady, tak můj vkus asi JE na Peklo moc pekelný - a nechystám se s tím cokoli dělat :-p Takže jestli si připadáte pekelná, vítejte v klubu! :D (Kdyby Vás to snad zajímalo, dají se dohledat přes profil - komentáře.)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 15:48

@pecka79 me neprijde, ze byste v te sukni vypadala nejak desive a tluste.. je to ok, i ta delka je letos moderni. jedine, co mi na ni prijde rusive, je material - nemuzu si pomoct, ale pripomina mi teplakovinu. s tim bilym tilkem, jednoduchymi sandaly a slamakem si ji umim predstavit treba na prochazku apod. zkuste ji treba ale povysit vrskem z nejakeho „lepsiho“ materialu - treba krajka, neco lesklejsiho atd

pecka79
2011 příspěvků 8.8.12 20:24

@FoxInTheBox to predlzenie znie fajn, no zohnat material rovnakej kvality a este takej farby, ako je pas a lemovanie vreciek, bude zrejme problem.
@razorblade Ta sukna ma oslovila tenulinkym materialom, co mi pripadalo vhodne na leto.Midi je teraz in, no nie som si ista, ci je to vhodna dlzka pre mna. V kazdom pripade dakujem za rady, budem skusat kombinovat, snad nieco vymyslim.

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.8.12 23:23

@pecka79
Já si jsem skoro jistá, že je myšlena do pasu, i díky kapsám /možná falešným, ale jsou tam naznačené).

Vy ji v pase nemáte, proto nesedí. je vám podle mě větší. kdyby byla v pase v odpovídající velikosti, nadnese se na bocích a nebude tak viset. přijde mi, že nesedí úplně v bocích, dělá tam trochu boule? možná ale blbá fotka - tam by to chtělo oblý bok a bude akorát.

a statná mi v ní teda nepřijdete vůbec, naopak spíš hodně až hubená a rovná.

pecka79
2011 příspěvků 9.8.12 10:05

@Jina Realita Mate pravdu-ma byt v pase. Priznavam bez mucenia, ze nie som zvyknuta nosit sukne/nohavice tak vysoko, takze ju mam niekde medzi pasom a bokmi. Neviem, ci bude sediet vyssie lepsie, lebo boky moc nemam, skor to vyplni zadok.
Vrecka su skutocne.
A dakujem za kompliment.

Viktorie H.
664 příspěvků 11.8.12 12:57

K Vánocům jsem dostala tyto úpletové šaty, nebo něco takového, ale nevím s čím kombinovat, není to moc krátké? Punčocháče nebo kalhoty? Fotky - na mě, na ramínku, taky se mi moc nelíbí ty rukávy, jedině vyhrnuté…

Osmikraska
670 příspěvků 15.8.12 17:22

@Viktorie H.
Podle mě se to dá nosit, i když ta fotka úplně nevypovídá, jak v tom vypadáte, pže je to celý černý:-)
Nosila bych to s barevnýma neprůheldnýma punčocháčema (v tom budou hezký nohy)nebo i se slimkama džínama možná…

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek