Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ariesek67
277 příspěvků 15.8.12 17:29

K džínám asi ne buď punčocháče nebo leginy budou jistě stačit.

Ems
1482 příspěvků 15.8.12 17:34

Jak jsem viděla ty pletené šaty tak jsem si vzpomněla že jedny také mám. Líbily se mi tam hlavně ty rukávy, to že mi v tom byl vidět pas. Bohužel netuším s čím je nosit…

Osmikraska
670 příspěvků 16.8.12 15:19

@Ems
Jééé, jasně, nosit. Dělají opravdu pěknou postavu. Víceméně s čímkoliv:-) Barevné punčocháče, černé boty a kabelka, nebo černé punčocháče, barevné boty a kabelka… Já bych si asi vzala klidně i tělové punčocháče a černé boty, nemusí mít člověk každý den barvy… Lodičky, šněrovací botky, kozačky… Ty nebude těžké zkombinovat, nebo myslíte, že jo?

Ems
1482 příspěvků 16.8.12 15:20

@Osmikraska s botama problém nemam spíš ty doplnky…:D

Juliect
301 příspěvků 16.8.12 15:54

@Ems jsou moc hezké, těžko se usuzuje barva, modré nebo šedé? Ale k obojímu by mi šly červené doplňky, anebo třeba něco divočejšího v bílo černé kombinaci.

Ems
1482 příspěvků 16.8.12 15:55

@Juliect šedivé šedivé..:)

Osmikraska
670 příspěvků 16.8.12 16:03

Červená se nabízí, může být i růžová, černá, tmavě modrá, světle modrá, zelená, krémová, nude… A doplňky - ty barevný punčocháče, kytka, něco do vlasů, krátký velký barevný korále. Já se vůbec divim, že zrovna vy máte problém k tomu něco vymyslet:) Mně se ty šaty zdají být na kombinaci ideální.

Ems
1482 příspěvků 16.8.12 16:05

Já se snažila ale dycky mi přišlo že tomu…něco chybí..
seženu barevné punčocháče…

Osmikraska
670 příspěvků 16.8.12 16:09

Jo? Tak možná vy to chcete mít hodně dokonalý;) mně se víceméně líbí ty šaty už teď jak jsou na fotce;-)
ale ne fakt, vzala bych boty a kabelku (třeba rudý) a šla, byla by to jednoduchá elegance:) Ale pokud k tomu chcete ještě něco, tak musíte asi zkoušet… Postněte sem pak výsledky:)

Ems
1482 příspěvků 16.8.12 16:10

Tak možná v zimě, teď bych se upařila..:D

chinin
2788 příspěvků 16.8.12 18:24

Musím s Vámi nesouhlasit. Ty šaty Ems NEDĚLAJÍ pěknou postavu, ona pěknou postavu MÁ (a ty šaty jí ji pouze opticky nedeformují). :-)

@Osmikraska píše:
@Ems
Jééé, jasně, nosit. Dělají opravdu pěknou postavu. Víceméně s čímkoliv:-) Barevné punčocháče, černé boty a kabelka, nebo černé punčocháče, barevné boty a kabelka… Já bych si asi vzala klidně i tělové punčocháče a černé boty, nemusí mít člověk každý den barvy… Lodičky, šněrovací botky, kozačky… Ty nebude těžké zkombinovat, nebo myslíte, že jo?
Ems
1482 příspěvků 16.8.12 18:45

@chinin já se tady začínám červenat..:D

chinin
2788 příspěvků 16.8.12 19:01

:-)
Tak já Vám ještě „přidám“. Sice to patří do jiné diskuze, ale to snad nevadí… Moc se mi líbí Váš styl, líbí se mi, že MÁTE styl, že si s oblečením hrajete, že kombinujete… Máte hezké nápady - třeba velká mašle a záplava vlasů k jinak pánským prvkům… Vzhledem k tomu, jak jste mladá, je to obdivuhodné…

@Ems píše:
@chinin já se tady začínám červenat..:D
Ems
1482 příspěvků 16.8.12 19:03

@chinin tak tedy děkuji :))))

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 16.8.12 20:14
@Ems píše:
Jak jsem viděla ty pletené šaty tak jsem si vzpomněla že jedny také mám. Líbily se mi tam hlavně ty rukávy, to že mi v tom byl vidět pas. Bohužel netuším s čím je nosit…
šaty jsou krásné (že jste krásná vy v nich už tu psaly jiné:-) a určitě je škoda nenosit je. doplňovat něčím dalším moc nepotřebují, ale když už, tak ozdoba do vlasů, výrazný náramek přes rukáv, výrazné boty (ne to vše, ale spíš jen něco z toho). s barevnými punčochami už bych trochu váhala, aby to nebylo přesmoc, spíš s tenčími. barvy k té šedé můžou být asi jakékoliv, které vám sednou.
jestli šaty snesou vhodně umístěný pásek, na to nemám oko, ale pokud nějaké vhodné máte, stojí možná i to za vyzkoušení.
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 16.8.12 20:26
@sekaclady píše:
Jen jsem se chtěla zeptat. Roláky se už nenosí?? Já miluju roláky, mám jich celej štos. Tenký podvlíkací pod svetr, roláčky bez rukávů, s krátkým rukávem, pletené..no spoustu. Já vím je léto, ale jsou už opravdu out?

možná kdybyste postla nějakou fotku? roláky zkracují krk a zvýrazňují poprsí (často i trochu deformují), tak bych byla opatrnější. jestli jsou in nebo out tím bych se netrápila, hlavně jestli vám sluší:-)

Soonka
10 příspěvků 22.8.12 20:53

Nejsem si zatím úplně jistá jak tuto sukni nosit, připomínky uvítám :)

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 21:36

A já mám otázku. Moji postavu znáte, sice tvaovaná, ale pár kilo navíc tam je (lhát si nebudeme). Myslíte že bych mohla nosit peplum? Budu si teď kupovat sukni, ale nechci koupit to co se mi hrozně líbí, a pak v tom vypadat jak idiot.

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 21:38

@Soonka kamarádka má skoro identickou, ale růžovou. Nosí k tomu hladká tílka s vzorem…a vypadá to pěkně (barevně bych to nejspíše nechala na té šedé -jako na fotce.:)

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 21:48

@Ems tak snad se skouknete v zrcadle, ne?.. na druhou stranu..jednu úzkou sukni jste už postla a všichni vám ji chválili..tu co jste si sama šila mám na mysli..některé ty peplum sukně mají tvar hooodně jako tulipán a to sedí jen k tyčkovitým nohám..takže.. dobře se prohlídněte v zrcadle..

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 21:54

@sekaclady ono je těžký to objektivně zhodnotit..a máma na mě nemá ráda uplé sukně obecně…

sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 21:59

@Ems a to je fakt.. vím jak je to těžké.. o spoustě svých modelů si myslím, že ujdou a ostatní to vidí jinak… a votom toje..

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 22.8.12 22:07
@Ems píše:
A já mám otázku. Moji postavu znáte, sice tvaovaná, ale pár kilo navíc tam je (lhát si nebudeme). Myslíte že bych mohla nosit peplum? Budu si teď kupovat sukni, ale nechci koupit to co se mi hrozně líbí, a pak v tom vypadat jak idiot.

ad peplum nevím, neb si to nedokážu představit, vyzkoušet a vyfotit v obchodě?
ovšem pokud máte pocit „kil navíc“, nedá mi to se nezeptat: chtěla byste být ramínkem na šaty?

Ems
1482 příspěvků 22.8.12 22:09

@viktorka_od splavu ne ramínko na šaty být nechci, já neříkám že svou postavu nesnáším (kdyby jo tak s tím něco dělám), jsem relativně spokojená ale musím si přiznat realitu…:D

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 22.8.12 22:13
@Ems píše:
@viktorka_od splavu ne ramínko na šaty být nechci, já neříkám že svou postavu nesnáším (kdyby jo tak s tím něco dělám), jsem relativně spokojená ale musím si přiznat realitu…:D

dle fotek je realitou vaše souměrná, ženská, štíhlá postava. takže pokud to tak nevidíte, buď klamou fotky, nebo váš úsudek o vlastním těle. a) by bylo ok, b) docela blbý…

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek