Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.8.12 22:19

@Ems Určitě do toho jdi. Já taky nemám nožky jako tyčky a peplum mi hodně svědčí. Pas máš hezký, takže v tom nevidím problém:)

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.8.12 22:36

@Lama_z_Lana
Jak se začalo o peplum mluvit, hned jsem si na Tebe vzpomněla. Myslím, že by Ti to právě slušelo hodně, nahoď určitě fotku:-)
Ems naa to určitě taky figuru má:-)

Juliect
301 příspěvků 23.8.12 10:04

@Ems nohy máš hezké, tak zas takový problém v tom nevidím a jak psala sekaclady v té úzké sukni co jsi házela do jiné fiskuse ti to slušelo. Já si něco takového teď koupila, ale byla ve výproději tak za 120 to může kdyžtak ležet i ve skříni než sundám nějaké to kilčo…

ariesek67
277 příspěvků 23.8.12 20:07

@Soonka Asi na doma bude super..

Julianna
8 příspěvků 31.8.12 13:36

Našla jsem na půdě tyto boty a strašně se mi líbí. Mají hodně silnou podrážku a jsou takové masivní. A tak přemýšlím k čemu by se daly nosit? Šlo by to i k sukni? A kam, k jaké příležitosti?

kameba
101 příspěvků 1.9.12 10:17

@Jiná Realita Tak to je ale božíí sekáčovej úlovek! Krásný! Moc! chci taky:)

kameba
101 příspěvků 1.9.12 16:04

@razorblade Ha! to tílko znám! měla jsem ho jako kostým na natáčení kde jsem hrála pekelnou holku typu nevkusná pinda strašně jsem ho neměla ráda. protože i zbytek byl děsnej. Ale myslim jak na něj teď tak koukám, že k jednoduchým uplým černým kalhotám by to nemuselo bejt špatný.:)

veveru
400 příspěvků 10.9.12 00:01

Loni jsem si v Deichmanu koupila tyhle boty. Byli jsme s přítelem nakupovat, už mi byla vážně zima na nohy a tyhle mě uchvátily svým teploučkým kožíškem a taky se mi moc líbí ty tkaničky ;) Nosila jsem je jen v těch největších zimách, ke kalhotám.
Teď jsem na ně při úklidu botníku narazila a chtěla bych poradit, s čím je nejlépe kombinovat (případně jestli vůbec?). Snad všechny kalhoty mám dole úzké, takže by vypadalo blbě je nějak hrnout přes ty boty. Díky za každou radu, nerada bych je tu nechávala jen tak ležet.

BejuN
8 příspěvků 10.9.12 15:12

Já zase nevím co s touhle sukní, nehodí se vůbec k ničemu..

Alhambra
861 příspěvků 10.9.12 16:10

@BejuN sukně bych se zbavila. je divná. myslím, že vám chybět nebude

BejuN
8 příspěvků 10.9.12 18:32

Děkuji za názor, sukni nosit nebudu :)

pehot
713 příspěvků 13.9.12 15:25

Ráda bych znala názor někoho cizího, tak kdyby se někdo vyjádřil k mému problému, byla bych vděčná.
V bazaru jsem si koupila tyto úpletové šaty s tím, že je přešiju na sukni (dlouhou pod kotníky, jednu takovou jsem měla, ale zničila). Jenže teď zas přemýšlím, jestli se nemám na sukni vykašlat a ty šaty nechat tak, jak jsou. Případně jen trochu zkrátit, max. ale pod kolena (nad kolena už šedý úplet mám).
Nebo co s tím provést?
Děkuji

saryvary
681 příspěvků 13.9.12 16:10
@pehot píše:
Ráda bych znala názor někoho cizího, tak kdyby se někdo vyjádřil k mému problému, byla bych vděčná.
V bazaru jsem si koupila tyto úpletové šaty s tím, že je přešiju na sukni (dlouhou pod kotníky, jednu takovou jsem měla, ale zničila). Jenže teď zas přemýšlím, jestli se nemám na sukni vykašlat a ty šaty nechat tak, jak jsou. Případně jen trochu zkrátit, max. ale pod kolena (nad kolena už šedý úplet mám).
Nebo co s tím provést?
Děkuji

Za mě rozhodně nechat v podobě šatů a zkrátit přesně tak, jak píšete.

Choucas
150 příspěvků 25.9.12 01:08

Dlouho tu nikdo nepřispěl a já zrovna potřebuji poradit s pár kousky (nedávné úlovky i ty co se mi ve skříni válely léta bez povšimnutí) :)

Tudíž, smaragdové šaty, jak by se daly nosit na podzim? Jsou dost teplé, takže nějaké silonky, punčochy, botky a něco navrch?

Další je SH úlovek za 10 kč, hedvábná/bavlněná/saténová (můžete si vybrat, na cedulce je napsáno vše 100% :D ) fuchsiová košilka.

Pak si nevím rady jak upravit předek korzetu, aby to nevypadalo tak divně. Nějak dotvarovat hořejšek? Plánuji zůžit v pase, neb je celkem volný (na fotce vzadu stahuji rukama), vedle detail látky.

A naposledy 68% vlněná sukně, hodně se třpytící díky zlatým vetkaným nitkám, také ze sh za 10 kč. Vedle je taky detail barev látky. Ještě přemýšlím, zda by nebylo lepší zkrátit mírně nad kolena…

Tudíž kdo by si věděl rady, prosím prosím :)

Choucas
150 příspěvků 25.9.12 01:10

Jé tak se omlouvám, vylezlo to nějak naopak. Opravovat už to nebudu, snad je jasné, co k čemu patří. :D

Juliect
301 příspěvků 19.10.12 13:19

@Choucas - jsem tu po delší době
za mě ty smaragdové šaty bych nenosila, vypadjí jako noční košile ušitá ze sametu, za mě jsou divné, to růžové tílko je moc pěkné, vypadalo by podle mě pěkně i do společnosti k dlouhým černým klidně i trochu lesklým kalhotám nějakého volnějšího střihu, korzet bych jenom zůžila, tak jak ho tu máš to pěkně vypdá, nijka divně mi to vepředu nepůsobí.
Sukni bych nezkracovala, tuhle délku miluju, nmám ráda, když jsou mi vidět jakbka. Nosila bych akorád věci přes a ne dovniř, vypasovanou hlanku, či triko s vestičkou, níň výrazné barvy, když je ta sukně tak hleďavá.

Choucas
150 příspěvků 19.10.12 17:01

@Juliect Děkuji, už jsem myslela, že se žádného názoru nedočkám. A červená ramínka jsou v tomto případě nekonstruktivní :D
Ty zelené už mám stejně jen nadoma a děkuji za tip na kalhoty k tílku, to by mě nenapadlo :)

Ayla
33 příspěvků 19.10.12 18:57

Zdravím všechny :) ráda bych se také trochu zapojila do dikuze s konkrétním pokladem ze skříně… před časem jsem na hrabárně vyhrabošila něco alá obrázek…nejsem si jista, jak to nazvat: šál? Je podobný tomu na obrázku ale černý se světle fialovou saténovou podšívkou a má poutko na upevnění alá fotografie…a byl nový a stál 10 Kč, jenže, co tam vypadalo jako dobře kombinovatelná klasika se doma u skříně tvářilo jinak…Jsem majitelkou poprsí vel. 75G, vysoká 180 cm a tak nevím, jestli to na mé mocné hrudi nevypadá nepatřičně… Nenapadá vás jiné využití, resp. uvázání? Viděla jsem někde variantu se stuhou na konci… Ale nosí se to ještě? Je mi 23 a snažím oblékat žensky a nepekelně :D

Ayla
33 příspěvků 19.10.12 19:00

@Choucas Zdravím :) sukně je hezká, s jednobarevným vrškem a vyššími lodičkami si ji umím představit. Korzet se mi líbí na plesy i do divadla. Fuchsiové tílko by třeba na mě osobně vypadalo jako košilka na spaní a koukala by mi ramínka od podprsenky, ale také si umím představit, že třeba vám by slušelo…zelené šaty vidím na pohodlné domácí válení ;)

Choucas
150 příspěvků 19.10.12 19:06

@Ayla Takový kožíšek jsem sháněla na ušití štuclíku (rukávník)!!!

Ayla
33 příspěvků 19.10.12 19:08
@Choucas píše:
@Ayla Takový kožíšek jsem sháněla na ušití štuclíku (rukávník)!!!

Je to naštěstí umělé :D a není moc veliký asi 20×90… jenže já šít moc neumím a na krku pěkně hřeje ;)

Choucas
150 příspěvků 19.10.12 19:33

@Ayla To věřím, že hřeje. Já mám takový límec na kabátu. Jen je tak široký, že přemýšlím dost o jeho úpravě, protože působí až moc uměle a ani se mi na kabátu nelíbí. Jinak asi neporadím, protože si to tak nějak celkově neumím představit. Jediné, co mě napadá, tak ho nosit jako šálu třeba k tlustému bílému pletenému svetru.

Blair
359 příspěvků 20.10.12 11:54

@Ayla Krásný! Kožešinové límce nosím docela často, hodí se skvěle ke všem kabátům. Mám i pár se stuhou (neměl by být problém ji tam našít), nebo je spínám i pomocí brože.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.12 14:49

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:14

Viktorie H.
664 příspěvků 22.10.12 19:44

Už jsem tady zase se svými žlutými šaty. Napadla mě tato kombinace, šaty, tmavě šedé silonky a tyrkysovo zelený svetr. Ale v pase je na šatech gumička, která sama nevypadá moc dobře, napadlo mě převázat to černým šátkem na mašli. Šlo by to?

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek