Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
sekaclady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.12 19:48

@Viktorie H. šlo by to.. nebo širší pásek v barvě punčoch, nebo svetříku..

Viktorie H.
664 příspěvků 22.10.12 19:51

@sekaclady pásek do pasu mám bohužel jen ve světle růžové/pudrové. Pak zelený šátek, ale to je odlišný odstín.

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.10.12 20:22

@Choucas
Já bych vyhodila (nechala na doma) vše kromě sukně. Ta je naopak výborný úlovek a délka pokud lze posoudit z useknuté fotky, je myslím také dobrá.
Doufám, že se nezlobíte, nakonec sama víte nejlíp, jak ty věci v reálu vypadají, fotka může zkreslovat:-)

Viktorie H.
664 příspěvků 30.03.13 19:57

Potřebuju se poradit s tímhle outfitem, zkoušela jsem co se hodí k mé nové sukni, ale kromě jednobarevných tílek mě nic moc jiného nenapadlo, co si myslíte? Není to moc vzorů?
Boty bych si vzala buď černé lakované baleríny a takovým tím téčkem přes nárt, nebo semišové a páskem na klínu, když tak můžu přihodit foto.

Matmys
2191 příspěvků 30.03.13 20:48

@Viktorie H.
Máte to moc splácané. Výrazný přívěsek, sportovní tílko s pruhy (proč jen nahoře, když kombinovat vzory, tak přiznat), výrazný žlutý pásek (zase proužek? to jako na doplnění?), lehounká sukně, červená kabelka zase se nehodící k sukni. A semišové botky k tomu?
Když se budeme držet vašeho konceptu (sukně, tílko, atd), tak bych to viděla nějak tak (vzorovaná sukně jako vaše v nabidce nebyla :) )

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.13 21:20

@Viktorie H. Ten žlutý pásek k tomu vůbec nejde. Tílko a kabelka k sobě ladí, ale se zbytkem se tlučou. Zkuste nějaký jednoduchý tričko nebo halenku a třeba černý široký pásek.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.13 21:27

Já se pochlubím kabelkami, které jsem podědila po babičce. První je z hnědé koženky a je perfektně zachovalá, druhá je černá, ale zapínání má takové ošoupané a jsou na něm fleky. Nemáte někdo tip, jak ho zrenovovat?

Cesaire
70 příspěvků 30.03.13 21:50

@veveru No přeci kalhoty dovnitř, jednoduché tričko, hrubší svetr… Nebála bych se boty prostě přiznat!

Viktorie H.
664 příspěvků 31.03.13 14:12

@Matmys OK, díky za radu, ten přívěšek nepočítejte, ten jsem zapoměla sundat. Takže k sukni asi jen jednobarevná tílka, že? Z bot moc na výběr nemám, ale zkusím ještě něco zkombinovat. Vínová kabelka by šla?
@edge Já těch jednobarevných tílek právě moc nemám :) co třeba obyčejné bílé, šlo by?

Amonute
360 příspěvků 19.04.13 14:06

V sekáči som si ulovila károvanú (tenšiu) sukňu, ale nenašla som odvahu v nej vyjsť medzi ľudí. Resp. nie som si istá s čím ju nosiť - podľa farieb to vidím na čiernu, bordovú, tmavo zelenú, horčicovú a modrú. Skúsila som to s modrou, ale úprimne mám pocit, že v tejto kombinácií vyzerám ako z nedeľnej školy. Takže váham či to zahrám na školáčku… Mám? :D

P. S.: fotka bez hlavy a bez pančúch kedže sa mi doma nechcelo strojiť ;)

P. S.2: nakoniec som takto ustrojena (čiste z recesie) išla na školskú stretávku zo strednej a ten večer som si náramne užila!

Příspěvek upraven 30.05.13 v 22:03

nevim_nevim
1 příspěvek 18.05.13 13:05

Zdravím všechny pekelnice. Toto téma zrovna moc nežije, ale snad mi někdo odpoví. Zaregistrovala jsem se, protože bych prosím potřebovala poradit s těmito třemi sukněmi. Mám je ještě z období retro mánie, kdy jsem si nakoupila spousty věcí a pak je stejně na ulici nenosila. Tyhle sukně mi ještě zůstaly, protože si stále říkám, že si je třeba ještě někdy vezmu… a nevzala.
Na všech fotkách jsem nechala bílé domácí tílko a vzala nude baleríny, aby to bylo co nejvíce neutrální a vynikly ty sukně. Prosím o radu, jak a s čím nosit… nebo jestli v tom vypadám jak tydýt a rovnou vyhodit :)
Asi budete doporučovat podpatky, ale ty já v létě nenosím, takže prosím i o názor, zda by to šlo s placatýma botama. Jo, a fotit se prostě neumím :) Děkuji za radu.

Frantiska
3578 příspěvků 18.05.13 13:08

@nevim_nevim ruzova se mne osobne libi :) takze ja bych ji klidne nosila s bilou

HertaDeOran
866 příspěvků 18.05.13 13:11

@Frantiska
Mě se taky nejvíc líbí růžová, má nejlepší tvar, ostatní dvě jsou moc selkoidní :)

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.13 13:35
@uu píše:
@Ayla Při téhle výšce? Yes, yes, yes! S kalhotami širšího střihu a něčím jednoduchým nahoru se to bude skvěle doplňovat. Přesný obrázek jsem nenašla, ale pro představu dávám tyhle dva - místo svetříku zakrývajícího boky nebo kabátku si představte třeba jednoduchý rolák s dlouhými rukávy, zastrčený dovnitř kalhot (nebo i přes něj)

Protože neprolézám každé vlákno, tak je to opožděná reakce, ale to je prostě nádhera - ukládám do složky „inspirace“, jelikož podobný límec z lišky vlastním (nosím jinak k šedivému kabátu se stejnými kalhotami jako modelka). Snad se mi to jednou povede taky s takovou lehkostí. Děkuji za inspiraci!

janiiiv
781 příspěvků 18.05.13 14:15

.

Příspěvek upraven 17.09.13 v 01:19

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.13 14:28

@nevim_nevim Baleríny klidně noste, máte nádherný nohy a rozhodně je nemusíte prodlužovat podpatky. Sukně můžete klidně nosit s tím bílým tílkem, určitě by k nim šlo i něco béžového, pistáciového, tmavě hnědého… První a poslední se mně líbí moc, hlavně ta růžová, tu bych brala hned.

Amonute
360 příspěvků 18.05.13 14:37

@nevim_nevim Krásne sukne!
K tej ružovej by som to riskla s prúžkami, možno ešte viac výraznými ako v tejto polyvore kombinácií:
http://ak2.polyvoreimg.com/…w/size/y.jpg
S modrou bodkovanou by som nechala biele tielko či tričko, košela by možno pôsobila už príliš profesorsky, ale ak máte rada retro tak to nie je prekážka… Znova na polyvore ma zaujalo toto, teda tá kombinácia vzoru a farby:
http://ak2.polyvoreimg.com/…g/size/y.jpg
Potom sa nezabudnite pochváliť čo ste vymysleli ;). Zvlášť tá ružová sukňa ma dostala!

edit - tie balerínky sú super :)

Barbyl
1472 příspěvků 18.05.13 15:16

@nevim_nevim prvni a posledni jsou super, ani na nich neni uplne znat to retro, hned bych je brala, strih i barvy jsou super a vasi postave a typu lichoti.Libi se mi i jednoducha kombinace s bilym tilkem a balerinami, k prvni bych videla i bily klobouk, prouhate tricko, k te posledni halenku v pase s velkou masli, sako, propinaci svetrik…a nez jsem dopsala uz tu i nekdo jiny dodava k ruzovce pruhy:)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.13 15:36

Tej druhej sukni by podla mna vyrazne prospela siroka spodnicka a urobit z toho nieco v style marilyn monroe (kosela/tricko s vystrihom, siroky opasok, velke slnecne okuliare, pokojne nechat aj tieto baleriny)

Rea94
269 příspěvků 18.05.13 18:23

@BejuN Já nevím proč ale takhle se mi taky nelíbí ale líbila by se mi bez té mašle a poutek. :)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.13 19:59

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:34

teresaK
55 příspěvků 29.05.13 19:38

@nevim_nevim Nechala bych si první a druhou. Poslední vám sice sluší, ale přijde mi o trochu víc šílenější než ty předchozí :) V té růžové vypadáte prostě skvěle. Baleríny si můžete dovolit úplně v klidu (což vám dost závidím).

Demode
1933 příspěvků 29.05.13 20:06

@nevim_nevim Sluší Vám všechny. Nejvíc se mi líbíte v té poslední. Na dovolenou s bílým tričkem, blůzou bez rukávů. Měla jsem podobnou, kolovou z modrotisku.

blanche01
1245 příspěvků 29.05.13 20:07

@nevim_nevim druhá a třetí sukně by vypadala lépe po zkrácení tak o 7-10 cm. Prostě nad kolena. Té třetí je nutné alespoň odpárat ten retro volánek. Ta první je nositelná tak jak je.
http://whatiwore.tumblr.com/…fect-pairing

Demode
1933 příspěvků 29.05.13 20:13

Bez volánku to už bude obyčejná sukně na doma.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek