Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
drazel
125 příspěvků 23.07.13 14:17

@Kokoska1 určitě by tam šly bílé pruhy vsadit, ale už by to asi nebylo ono. Koukala jsem, jestli by šly povolit a zdá se mi tam malá vůle.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.13 14:29

@drazel Tak je neberte, ono je lepší nekupovat něco s tím, že „do toho zhubnu“ nebo „s tím něco udělám“. Už jsem si taky několikrát naběhla.

drazel
125 příspěvků 23.07.13 20:28

Tak jsem je poslala dál ;)

catherinne
13482 příspěvků 24.07.13 01:09

@drazel objeví se lepší…

MP Vera
264 příspěvků 03.05.18 22:06

Napadá někoho jak kombinovat tuto sukni? mám ji už dlouho ale vždycky si ji vezmu tak dvakrát za sezonu, nějak nevím co k ní… modrý/bílý top mi připadá prvoplánový, mám ráda kombinaci modré a zelené, ale sukně je sama o sobě dost výrazná tak to nechci přehnat… a boty a tašku už vůbec nevím… díky za nápady.

tak Betty
436 příspěvků 03.05.18 22:42

@MP Vera
Mně by se k ní líbilo žluté triko. V poslední době mám ráda kombinaci modré a žluté.

paris11
9 příspěvků 16.05.18 11:31

Já bych šla do bílého volného topu nebo košile.

bluciste
37 příspěvků 16.05.18 20:43

Zdravím pekelnice :)
mamka mi ušila tuto kolovou sukni, nějak nemohu přijít na to, jak ji nosit, poradíte? :)
a obrázek dva, v sekáči jsem si koupila za pár korun tuhle tuniku, ale vlastně nevím jestli je ok? :)

bluuudicka
1037 příspěvků 16.05.18 21:35

@bluciste Ta sukně vám myslím nedělá nejlepší službu, zdůrazňuje Váš větší vršek a širší pas. Ale nemám zkušenosti s oblékáním tohoto typu postavy, tak Vám asi víc neporadím :-/ Ta tunika se mi nezdá nejhorší, i když ten černý trojúhelník by tam být nemusel. Ale místo džín bych k ní volila jednobarevné úzké 7/8 kalhoty a placaté boty…

bluciste
37 příspěvků 16.05.18 21:44

@bluuudicka ono to bude taky tím, že jsem taková velká celá :D světlejší triko (také jsem zkoušela, ale mám jen s potiskem, proto sem nedávám) prsa takto nezdůrazňuje..

Karin
3947 příspěvků 16.05.18 21:52

@bluciste ta tunika je určitě pohodlná, ale mně přijde, že to není nic pro mladou ženskou… nota bene pokud je při těle a ještě si k tomu vezme kratší kalhoty… To je styl důchodkyně. Nevím, já bych ji asi nechala v sekáči, i kdyby byla za búra. Ale možná mě na ní jen rozčiluje ten zvířecí vzor :-)

S tou sukní bych si taky moc nevěděla rady, ačkoliv střihově mi připadá skvělá. Mrzí mě, že na látce není nějaký modernější nebo nadčasovější vzor. Takže moc neporadím. Ale je fajn, že jak jste při těle, tak máte pěkné nohy, takže obecně můžu konstatovat, že sukně ke kolenům můžete s klidem nosit.

bluuudicka
1037 příspěvků 16.05.18 22:07

@bluciste Tak s tím „velká celá“ taky zkušenosti mám :-D Ale jak psala @Karin, máte pěkné nohy, to bych určitě prodávala dál :-)
Ty kratší kalhoty k tunice jsem nemyslela takové ty pod kolena, co nosí právě ty starší dámy, ale spíš kousek nad kotníky, užšího střihu, a jako placaté boty žádné trekové sandále, ale třeba šmrncovní baleríny. Jsem se trochu nepřesně vyjádřila…

bluciste
37 příspěvků 16.05.18 22:12

@bluuudicka @Karin dámy děkuji za pochvalu nohou :D já právě nejsem na ty zvířecí vzory, ale ta tunika je strašně příjemná na těle, tak třeba vymyslím nějakou variantu jak to oživit aby to nebylo alá důchodce :)… ono s mou výškou 164 cm není jednoduché vybrat kalhoty kratší :D (ty co mám na sobě jsou též ze sekáče a asi budou chtít trošičku zkrátit, no uvidíme).. :)

zwedavka
1011 příspěvků 17.05.18 05:45

@bluciste
Tady je článek od Ady o střizích sukní. https://www.modnipeklo.cz/…ak-je-nosit/
Sukně nabíraná v pase vaší postavě (vlastním podobnou) bohužel nedělá dobrou službu, potřebujete sukni, která se rozšiřuje až od boků.
Tuhle, když už ji máte, zkuste s něčím kratším přes sukni.

DRW
2039 příspěvků 17.05.18 07:34
@bluciste píše:
Zdravím pekelnice :)
mamka mi ušila tuto kolovou sukni, nějak nemohu přijít na to, jak ji nosit, poradíte? :)
a obrázek dva, v sekáči jsem si koupila za pár korun tuhle tuniku, ale vlastně nevím jestli je ok? :)

Sukni volte radeji ackovou nebo pouzdrovou (lehce zuzenou ke kolenum), delku volte tesne k horni hrane kolena ci do pulky kolen (tj. mista, kde se koleno lomi).
A ted vrsek, noste radeji pres spodni dil, cca v delce, ktere zakryji ty nejproblemovejsi mista. K uzke sukni ci kalhotum, klidne noste i tuniky ci delsi kosile. V pohode unosite i tenke pasky.
Co vam urcite bude sluset jsou saty strizene pod prsy s veckovym vystrihem. Klidne noste vysoke boty, jak rika jedna popularni vizazistka, ubere vam to hned 5kg (opticky). Kalhoty noste tmave a s kosili ci tunikou se klidne rozsoupnete, jen se vyhnete tzv. babkovskym vzorum, ty totiz neslusi ani tem babkam. A ta tunika je presne takova. Delka je dobra, strih taky, ale to provedeni dost tezce pokulhava. Zkuste nejakou v indianskem, hippie ci podobnem stylu. A fotte se postujte tady. I kulatejsi postava se da pekne obleknout.

Tak jeste neco pridam: vase maminka umi sit, tak si najdete neco moderniho a zajimaveho a nechte si to usit z pekne moderni latky. Poridte si kvalitni tmave kalhoty, at uz usite ci koupene. 1-2 sukne = pouzdrovou a ackovou a par halenek a tunik. A pak jiz jen kombinujte. V balerinach budete vypadat kulatejsi a vykaslete se na sekac. Usetrete si na pekne moderni kousky.

Karin
3947 příspěvků 17.05.18 07:47

@bluciste s vaší výškou hlavně nedoporučuju zkrácené kalhoty + placaté boty. To vás opticky ještě zkrátí, a jak jste kulatá, tak budete vypadat ještě kulatější. Když zkrácené kalhoty, tak boty na podpatku. Jak se tak na vás dívám, tak bych vám placaté boty nedoporučovala vůbec. To byste si ty hezké nohy zabila :-)

@zwedavka ano, to je moc pěkný, obsáhlý a propracovaný článek z dob, kdy na Pekle ještě vycházely propracované články, které čtenáři něco přinášely… Ještě že je to aspoň v archivu, v tom je dnes největší hodnota MP.

paris11
9 příspěvků 17.05.18 07:49

Souhlasím, sukně-ne, tunika-dobrý střih, jiný vzor.

xSx
613 příspěvků 17.05.18 10:25

@bluciste mno taky se přidám k těm, co si myslí, že ta sukně není uplně nejšťastnější. Nicméně jak tak na Vás koukám, možná by nebylo od věci nosit spíš šaty, nebo sukně a top s méně výrazným předělem, nepřitáhne to pozornost na pás, který nemáte nijak výrazný. Nebo tu sukni zkusit nosit trochu níž, přijde mi, že ji máte pod prsy a působí to celé zaraženě…

Ophelie
651 příspěvků 17.05.18 13:17

@MP Vera klidně si k ní dovedu zelenou představit, žlutou moc ne vzhledem k béžovým(?) květům.

MP Vera
264 příspěvků 18.05.18 13:39

@Ophelie Díky mně se ta zelená taky líbí nejvíc ale rozhodla jsem se se že ji stejně střelím přes Vinted :)

Temperance
1493 příspěvků 23.05.18 01:13

@MP Vera Já bych se nebála ani růžové nebo lososové (záleží na tónu, jak spolu bude sukně s halenkou „mluvit“) - ale když ji udáte na Vinted, můžete si místo ní pořídit jinou, kterou provětráte častěji ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek