Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 18 Další »
Jituliina
99 příspěvků 20.7.12 14:45

@razorblade Oxfordky mám na podpatku, hnědé, ale bez punčoch či ponožek je nedám… ale budu si teď kupovat světle hnědé kožené lodičky, a to bude asi to pravé k tomu :)

Pavlena
841 příspěvků 20.7.12 14:45

@Jituliina Raději se skinny džínama. Tmavé punčocháče, zvlášť tyto poloprůhledné se mi k nim nelíbí. Možná kdyby byly úplně neprůhledné a pojmnout to jako zimní model (s nějakým huňato-svetrem), ale to už by chtělo vyšší stylistickou.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 14:48

@Jituliina jedine do oxfordex zkuste takove ty male ponozticky.. nevim, jak se tomu rika, ale v obchodech jich ted maji hafo.. ja jsem proste na bile krajkovane saty + hole nohy + hnede oxfordky ulitla… nosim to taky tak:D ale ty lodicky by nemusely byt taky spatne… jen to s nimi na me bude pusobit slavnostneji:)

Diankenstein
1895 příspěvků 20.7.12 15:34

Prosím, pomozte mi… sukně je do pasu a asi dva palce nad kolena, ještě má na spodním lemu flitry, které nevím jestli odpárat, nebo ne :D. Hlavní problém je, že nechci vypadat jako cukrová vata, tak mě napadlo, vzít si černé triko, ale to bych si připadala jako na hodině klasického baletu. Teda, jako přerostlá baletka na hodině klasického baletu…
JO, a nemám doma dost velké zrcadlo, takže zkoušet různé varianty je hrůza :D:D:D

Jituliina
99 příspěvků 20.7.12 15:38

@Diankenstein To bude těžké v této sukni nevypadat jako cukrová vata :) Já bych asi vzala kratší blejzr, jednoduchou halenku a lodičky, v barvách béžové nude :) a nohy bych nechala holé.

Zakajda
15 příspěvků 20.7.12 15:44
@Jituliina píše:
Hezký den :) mám „nové“ vintage šaty :) a jsou hodně krátké. na plážové pochůzky budou fajn, ale jinak mě napadlo zkombinovat je s punčocháči na normální nošení. přijímám návrhy a připomínky :) jo a taky už mě napadlo stáhnout je v pase páskem, ale v tom případě asi bez bundy… nevím no, poraďte, zda takhle ano či ne nebo co změnit…

Šatky pěkné, ale za sebe prosím, bez té bundy!!!
No asi jsem out, ale tyhle džínové bundičky, to je prostě peklo…a to jako fakt.

Jituliina
99 příspěvků 20.7.12 15:49

@Zakajda Tak se vám to nelíbí no, to já chápu. Já to ráda nosím a líbí se mi to, když se to dobře zkombinuje. Ale nemusíte hned tvrdit, že je to peklo. Jsou snad určité rozdíly v nošení džínových oděvů. A vůbec by mě zajímalo, jestli jste k tomu došla sama nebo jste převzala cizí (možná blbě pochopený Ady) názor.

Diankenstein
1895 příspěvků 20.7.12 15:49

@Jituliina á! béžová zní dobře, děkuju!

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 15:51

@Diankenstein
hrubsi tmavosedy svetr, hrubsi tmavosede nebo cerne puncochace a biker boots. Mam dojem, ze svetle doplnky Vam pridaji par kilo a zaroven budete vypadat, jako ze jste si nevsimla, ze uz nechodite do materske skoly. Ale neberte me zas az tak vazne, ja tyhle ruzove, roztomile sukynky a pod. proste moc nemusim.

Diankenstein
1895 příspěvků 20.7.12 15:56

@GreatSusan trochu se bojím drsných doplňku, ať to není jak Avril Lavigne…:D Ale ty šedé punčocháče určitě zkusím, hrubší svetr taky, ale s mými prsy to asi nebude ono, zrovna rozšiřovat nepotřebuju.:/
Přesně mateřské škole se snažím vyhnout:D

kolasice
138 příspěvků 20.7.12 16:04

Diankenstein: Mám podobnou a stejný problém. Našla jsem tohle:

Zakajda
15 příspěvků 20.7.12 16:05
@Jituliina píše:
@Zakajda Tak se vám to nelíbí no, to já chápu. Já to ráda nosím a líbí se mi to, když se to dobře zkombinuje. Ale nemusíte hned tvrdit, že je to peklo. Jsou snad určité rozdíly v nošení džínových oděvů. A vůbec by mě zajímalo, jestli jste k tomu došla sama nebo jste převzala cizí (možná blbě pochopený Ady) názor.

Ne, rozhodně ne blbě pochopený Ady názor, to jste mě rozesmála…
Psala jsem za sebe, prostě podle mě je to hrůza hrůz a to se mě tenhle názor drží už dvacet let. Sama hrozně ráda nosím džíny, klasické modráky, ale džínový bundičky prostě za mě fakt ne. Navíc mi přijde, že se přes svou rádoby univerzálnost hodí opravdu k máločemu a většinu slušných oblečků prostě a prachsprostě zabijou. A to je zrovna případ Vaší kombinace.
A nemusíte se hned čílit, že se mi to nelíbí :-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 16:06

@Diankenstein

no, napsala jsem hrubsi, ale melo to znamenat spis ne takovy ten uplne tenky, hladky basic svetrik, co je treba v Zare mivaji v hodne barvach. Spis „normalni“, mestska tloustka, ne na lyze :-). Pokud mate vetsi poprsi, tak vystrih do V. Btw. kvalitni biker boots jsou vyborna vec, ktera se neztrati a lze ji „vylepsit“ spoustu jinak spis nudnych kombinaci. A clovek nemusi hned vypadat jako A. Lavigne.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 16:58
@sarinka.v píše:
Já mám už od loňského září ve svém repertoáru tyhle šaty, ještě jsem je neměla na sobě, protože na normální nošení mi příjdou hodně zdobné…čekám na zvláštní příležitost (jako něčí svatba) abych je konečně vytáhla…

Ty jsou krásné…co si k nim vezmete?

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 18:37

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:37

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 18:41

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:37

marca
450 příspěvků 20.7.12 19:36
silky dress

Od jara mám koupený tyhle šaty. Měla jsem je pouze na párty doma a nevím kam v nich jít. Mám 160cm, takže ty šaty nejsou tak hrozně krátké jako na modelce. Něco jim ale chybí. Doma mi navrhovali pásek, jenže ta kytka je přes celý bok. Není to blbé rozdělit páskem? A když tak jakým?
Odkaz na detail z obchodu http://www.promod.eu/…0049562.html

mikita.miki
1935 příspěvků 20.7.12 19:41

Na ruku protilehlou než je vzor masivní fialový náramek a náušnice taky klidně výraznější,0 tentokrát třeba oranžové v barvě těch květů. do ruky psaníčko a štekle a jdu čekat, abych se za váma mohla otočit :-)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 19:44

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:35

marca
450 příspěvků 20.7.12 19:49

Štekle nevlastním, ale nějaký podpatky to chtít tentokrát bude. S doplňky dobrý nápad. Kde budete to číhat, do práce to fakt není, že ne :)

marca
450 příspěvků 20.7.12 19:52

Netrčí to, můj kus ušili rovně, ale dělaj si pěkně blbou reklamu. Jinak šaty z tohoto materiálu nedoporučuju. Mají dvě vlastnosti hedvábí - lesk a fleky z vody, které zmizí až po dalším vyprání.

Černý sáčko s 3/4 rukávem? :)

mikita.miki
1935 příspěvků 20.7.12 19:54

Marca, na večeři, do baru :-) do práce bych to nebrala, i když s tím sáčkem by to mohlo být i civilnější :-)

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 20:01

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:35

marca
450 příspěvků 20.7.12 20:17

Tak moc civilnější to není. Až najdu stativ, zkusím vyfotit jak to vypadá na malé nekostnaté postavě :)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 20:45

@Diankenstein si pres to cerny tricko vezmete krivaka:)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek