Modelky ze skříně

Fotoalbum tématu (88) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Diankenstein
1895 příspěvků 20.7.12 20:57

@razorblade vzala! :D ale přes bílé, nechtěla jsem být moc dárk:)))) dala jsem to do " co jsem měla dnes na sobě" (nebo tak nějak..)

@uu vy si to pamatujete?:D ještě mi není 30, ale jednou to přijde a budu se takových kousků vzdávat opravdu s utrpením:)

@GreatSusan Přesně lyžařský jsem si představila! Už chápu. :)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 21:12

@Diankenstein jo, koukala jsem… taky tam ode me mate zelenou… je to skvele a mladistve:)))

tetma
58 příspěvků 20.7.12 21:23

Dobrá diskuz

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.12 22:22

@marca Mně se líbí jak jsou. Nebrala bych k nim už nic, jen náušnice v barvě (oranžová, fialková, světlejší modrá) a tmavě modré psaníčko a/nebo boty. A krátké mi nepřipadají ani na modelce.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 08:49

Konečně jsem jakž - takž nafotila mé modýlky, které zahálí ve skříni. První je tato sukně, která se mi moc líbí na volný čas, procházky atd. ALE! Dělá mi v pase takové ty boule po straně, znáte to? Proto se obracím hlavně na vás, které šijete. Má cenu to nějak amatérsky přešít? Nosit ke krejčové to nemá cenu, sukně je ze sekáče…

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 08:52

Tu sukni jsem ochotná i hodit do nového MP bazaru, ale tyhle šaty se mi opravdu líbí, bohužel v pase dělají to samé, jako ta sukně. Prostě Až já budu velká, vezmu si tyto šaty a bude ze mě selka:-) (návod pro Lamu z Lana:-)

Zoe
316 příspěvků 23.7.12 09:30

@MP Barbucha Mám zkušenost, že od určitého věku už šaty a sukně nabírané v pase nemohu nosit. Tak jsem je vyhodila nebo darovala mladým éterickým bytostem. Jedna sukně čeká na přešití.
Mohu-li si dovolit radit, tak z horní sukně bych ušila polštář. A dolní šaty (vzor je krásný a nositelný) bych buď rozpárala a zúžila v pase anebo prodala.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 09:41

@Zoe
Ty mi čteš myšlenky:-) Jak jsem tak koukala na tu fotku, říkala jsem si, že by se z ní dal ušít polštář. Ale už tak je ta sukně trochu za mojí hranicí tolerance růžové a kýče, doma mám ráda jednoduchost, asi by mě takový polštář rozčiloval. I na nošení je to na hraně, je to jen pro takovou tu trochu crazy náladu. Tak možná nabídnu do bazaru:-)
Šaty mě právě zaujaly vzorem, koupila jsem je přes e bay, jsou skvělé až na to nabírání. To nebylo bohužel na fotce vidět. Pokud myslíš, že je šance je na bocích „srovnat“ možná to zkusím u krejčové. Šaty za to stojí:-) (i když drahé taky nebyly…)

mikita.miki
1935 příspěvků 23.7.12 09:49

Ze sukně bych udělala dle materiálu tašku. pokud je to spíš plátýnko, nákupní taška by z toho byla moc hezká :-) druhé šaty… je to opravdu tak markantní? pokud jo a necítila by ses v tom, zajdi ke švadleně

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 10:02

@mikita.miki
Myslím, že to celkem markantní je, nakonec proč si přidávat pár centimetrů tam, kde to opravdu nepotřebuji? :-) Ale taška pro „crazy“ náladu, to je fajn nápad, díky!

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 10:07

Tak ještě poslední skříňový obyvatel - tato látka. Je to len, kvalitní, určený na šaty. Moje sestřenka si tuto látku koupila a pak zjistila, že se jí vlastně nelíbí. Tak už ji pár let mám já, líbí se mi moc, ale nevím vůbec, co s ní.
Ty barvy jsou pěkné, ale nevím opět, zda bych z nich „skousla“ třeba polštář nebo závěs. A něco na sebe? To už vůbec nevím…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.12 10:23

@MP Barbucha tú prvú sukňu daj ako prvý príspevok do toho MP bazaru a na šatách nech ti švadlena prešije sposob naberania sukne, napr. do protizáhybov vzadu a vpredu a boky hladké.:-)

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.12 11:04

Mně taky poradíte? V pátek, zaslepena slevami, jsem si koupila tuhle lněnou sukni:

Té barvě říkají „marron glacé“, což podle google je „taupe; frosted chestnut brown“. V umělém osvětlení vypadala skutečně taková šedohnědá, jenže ouha, na denním světle je celkem jednoznačně fialová. Poraďte, jakou barvu (a styl) vršku? Bílá košile vypadá jakžtakž, ale ono to není…
Navíc většina mých věcí je do modra nebo do hněda, což by k šedohnědé šlo, ale k fialové je to no-go. Limetkově nebo jinak jasně žlutě/zeleně zbarvený vršek, jaký by mi možná někdo doporučil, nemám a ani mít nemůžu, nechci-li vypadat jako šest let po smrti; tmavozelenou mám a můžu, ale ta zase je k téhle sukni moc tmavá… Co teď?

Příspěvek upraven 23.07.12 v 11:09

Pink_lemonade01
86 příspěvků 23.7.12 11:07

@Mori Odkaz se mi nepodařilo otevřít, ale tak ji vraťte, když ji máte teprve od pátku a nemáte co k ní.

mikita.miki
1935 příspěvků 23.7.12 11:42

Sytě hnědou a výraznější světlejší doplňky - na kombinci fialová-kaštanová mi nepřijde nic špatného, pokud se to zesvětlí čímkoliv jiným.

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 12:43

@Mori
Ta sukně má skvělý lichotivý střih. Možnosti tu jsou, třeba Michelle to celkem vychytala:-)

Přemýšlela jsi o takové té syté tmavěšedé? Já jsem také typ, který nemůže mít u obličeje béžovou, žlutou a zelenou a šedá mi naopak sluší:-)

Zoe
316 příspěvků 23.7.12 13:01

@Mori Šedo-hnědo-fialová ladí moc pěkně k černobílé, např. bílá halenka s černými puntíky, dále ke smetanové a černé, ale to už je trochu smutné.

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.12 13:07

Děkuji za tipy, šedá i černobílá se mi zdá být velice průchozí možnost :-)

teresaK
55 příspěvků 23.7.12 14:23

Tuhle krásnou sukni jsem ulovila minulý týden v sekáči, ale nevím zda se hodí k mé postavě a tak mi leží ve skříni. Nebyla drahá a v obchodě se mi to nezdálo špatné, ale nejsem si nějak jistá.
Přidávám fotku sukně a fotku na postavě v naprosto otřesné kvalitě focenou v jediném použitelném zrcadle v bytě (tímto se omlouvám, ale snad to aspoň pro představu stačí).
Mám úzký pas, širší ramena a výrazné boky a zadek. Proto mi sukně přes zadek tak nějak divně trčí. Musím přiznat, že kouzlu sukní jsem propadla teprve asi před čtvrt rokem a ještě jich moc nevlastním - proto trochu tápu jaký vlastně tvar.
Co myslíte - nosit nebo ne?

blue0015
358 příspěvků 23.7.12 14:34

@teresaK Určitě nosit, sukně ti krásně sedí, aspoň podle mého skromného mínění (a podle kladných ramínek zřejmě nebudu sama) :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.7.12 14:35

@teresaK
Sedí Ti pěkně, na takovou postavičku se Ti budou sukně shánět jedna radost:-)

Letefa
716 příspěvků 23.7.12 14:39

Určitě nosit, žádné divné trčení nevidím. Já bych jí brala hned a tiše závidím.

teresaK
55 příspěvků 23.7.12 14:41

Díky za názory. Jsem ráda, sukně je to pohodlná. Nějak teď nechápu jak jsem mohla chodit celé roky v létě v kalhotách.

Pirek
7062 příspěvků 23.7.12 14:43

@teresaK
Neboj, nikde ti nic netrčí, naopak ta sukně je šitá přímo na tebe:)

marca
450 příspěvků 23.7.12 18:12

@Ani Nepřipadaj Vám krátký, protože jste mnohem mladší :) Většinu sukní mám ke kolenům, ale teď už jsem odhodlaná v nich vyjít! Díky.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 18 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek