Modne trendy Jaro - léto 2014

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 10:50

@MP Meri před čtrnácti dny takhle nějak přijela moje matka. To jsem ještě nevěděla, že je prudce trendy, tak jsem se nad těma botama poněkud pozastavila, ale tak co už. Jsou prý pohodlné.
Já to nosit nebudu a jinak se přidržím svého osvědčeného ať si každý chodí, jak chce

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 11:00

Ale tady na MP je to momentálně v kurzu a to tak, že kdo to nenosí, jakoby nebyl. Zabruste do jiných diskuzí.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.14 12:14

@stes no tak nebudu, no. On se svět nezboří

Eitak
60 příspěvků 29.3.14 16:07

@MP Meri Přesně, taky to nechápu! A hlavně mě děsí, že tento trend vidím i na svých oblíbených blogerkách! Conversky, kedsky a podobné občas nosím, ale vyloženě sportovní boty k normálnímu oblečení mi přijdou příšerné.

Alterations
753 příspěvků 30.3.14 11:08
Tenisky a pod.

Nikdy neříkejte nikdy. Ať se to Adě a nám ostatním líbí nebo ne, nakonec budeme nosit to, co sem přiletí. Domnívám se, že snad z Hollywoodu. Zřejmě napodobujeme styl hvězd, které tak vypadají. Pouze na červený koberec se vyšňoří. U nás už se taky na večerních a společenských šatech nešetří.

continuity
5853 příspěvků 30.3.14 13:28

@MP Meri no tak uz vim, jak muzu chodit do samosky za rohem, kdyz se mi nechce prevlekat z domaciho. tenisky mam v botniku, teplaky zustanou a svetr ma muz na vesaku vzdy, kdyz je zima. a kruci!

budu ho muset naucit, ze ho nema uklizet do skrine ani kdyz je delsi dobu hezky.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek