Módní blogerky XXL

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Olinka
2582 příspěvků 14.3.13 15:33

@DonChichot Já právě taky žádnou takovou neznám, ale 90% kalhot, které jsem si kdy v normálním obchodě zkusila, by tomuto prazvláštnímu typu postavy odpovídalo.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 15:41

@Olinka
A nejsou to bokovky? Je teda pravda, že já potíž s kalhotami nemám. Tam, kde nakupuju, mi sedí všechno (asi proto tam nakupuju).
To je asi ta pochybná výhoda postavy typu žehlicí prkno. Zase v romantických šatech vypadám jak travestita…

Olinka
2582 příspěvků 14.3.13 15:55

@DonChichot Tak bokovky to dělají samozřejmě, ale např, teď mám na sobě klasické kalhoty od Olivera končíčí těsně pod pupíkem a přesto, že vepředu mám materiálu dost, tak když se postavím, mezi záda a kalhoty ještě v pohodě strčím celou ruku. Mít menší špek na břiše, tak už mi možná budou padat. A pochybuju, že by mi seděly lépe, kdybych měla širší boky, ty bych do nich už prostě vůbec nenapasovala. Přes tohle všechno jsou to asi nejlépe sedící kalhoty, které mám.

Tebah
4257 příspěvků 14.3.13 16:08

@Sekhmet @VeronikaProsteNika Není soudná, kdyby byla soudná, nebude v 25 tak morbidně obézní, protože to už není pár kilíček navíc, to není ani nadváha, ale neskutečná obezita, navíc to má všechno v břichu. V tomto případě by snad i bylo lepší, kdyby byla míň sebevědomá a snažila se udělat něco se svou postavou, než se takhle vystavovala. Takhle si i ty ostatní tlustý holky řeknou, že o nic přece nejde, že hubnout nemusí, vždyť tahle blogerína je taky tlustá.

Odvahu by podle mě měla slečná, která není klasicky krásná, případně se obléká nestandardně, výstředně a má o tom blog - viz např. hel-looks.com. Tahle je prostě nesoudná.

Edit: Chyby.

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 16:12
@VeronikaProsteNika píše:
http://www.toomanysequins.com/
Ale na mně už to je trochu moc, chtělo by to trochu soudnosti…

no myslím, že této slečně už nepomůže z triků v oblékání nic, kombinovat celkem umí a nejvíc mě dostalo to bag-chanel :D spíš bych být jí sáhla po větších taškách, aby to nepůsobilo tak vtipně. Rovněž boty by měly zaujímat víc prostoru a né zrovna podpatky. Asi je něco i na mě už opravdu silná káva.

Kdo tu měl boky nad 130 cm a připadal si jak tank? Já ano, ale evidentně jsem na sebe jen hodně přísná…

Dear_me
190 příspěvků 14.3.13 16:25
@VeronikaProsteNika píše:
http://www.toomanysequins.com/
Ale na mně už to je trochu moc, chtělo by to trochu soudnosti…

To je fakt hrůza, nechápu, jak to někdo může nechat zajít tak daleko a ještě to vystavovat na internet. Myslím, že téhle slečně už nepomůže sebelepší oblečení, nehledě na to, že to co má na sobě, je hrůza. Sukně dejme tomu, ale co ten vytahanej hadr místo trička? Pidi kabelka v kontrastu s obrovským tělem tomu dodává korunu. Nemám nic proti silným lidem, sama nejsem nejhubenější, ale co je moc, to je moc. Navíc tenhle typ obezity (většina tuku na břiše) je nejvíc nebezpečný, v téhle míře už životně.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 14.3.13 16:36

@Tebah
vždyt já jsem psala, že by to chtělo trochu soudnosti :-)

Tebah
4257 příspěvků 14.3.13 16:41

@VeronikaProsteNika Já vím, zahrnula jsem Vás proto, že jste vkládala ten původní odkaz - jinak si myslím rozumíme :-)

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 14.3.13 16:47

@Tebah
ok ok :-D

Gräfin
2642 příspěvků 14.3.13 17:00

Měla jsem trochu problém najít na obrázcích tu kabelku :)

mikita.miki
1935 příspěvků 14.3.13 17:04

Co mě teda ale irituje a nechápu to je, že ona slečna jak vidno nenosí podprsenku :-O už jsem si toho všimla na více fotkách a to i v případě, že má normální tričko kam by ji schovala

Dear_me
190 příspěvků 14.3.13 17:08

@mikita.miki Jo, vypadá to příšerně, na většině fotek nejde poznat, co jsou prsa a co už břicho :D

mikita.miki
1935 příspěvků 14.3.13 17:11

@Dear_me navíc čím dál tím víc plácám sama sebe přes rameno, protože jsem vždycky měla divný pocit z hodně malých, placatých bot jako jsou subtilnější balerínky atd a u ní to již chápu. na komkoliv jiném to vypadá ok, ale vzhledem k tomu objemu na vrchu těla ty nahé nohy s drobnými botkami vypadají divně. no, vím co dělám, i když to vlastně odůvodňuju až teď :-D

Dear_me
190 příspěvků 14.3.13 17:18

@mikita.miki No, nechci být hnusná nebo tak, ale vzhledem k její velikosti nevím, jaké boty by na ní vypadaly dobře. Mně tohle vytáčí, mladá holka a vypadá takhle. Jak bude vypadat, až jí bude čtyřicet?

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 17:23

@Dear_me :to už nebude naživu..

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 17:29

Já být její rodič, odstřihnu jí od blogování a ženu jí od ledničky rovnou do tělocvičny, tohle pokud ještě není morbidní obezita, do pár let bude stoprocentně. Tady snad nejde ani hodnotit, jestli se obléká vkusně nebo nevkusně a jestli umí kombinovat, je nemocná!

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.13 17:38

@vashtie
Já bych řekla, že její rodiče ji v tom ještě podporujou. Nebo na tohle přišla sama? „Every girl is beautiful, no matter what her size.“ Bože bože.

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 17:45
@mikita.miki píše:
Co mě teda ale irituje a nechápu to je, že ona slečna jak vidno nenosí podprsenku :-O už jsem si toho všimla na více fotkách a to i v případě, že má normální tričko kam by ji schovala

a že ty prsa žádný nemá to mě taky docela dostává, většina těch plus plus size má velká prsa, vidím jak bych vypadala já kdybych dál tloustla…

mikita.miki
1935 příspěvků 14.3.13 18:16

@sonjana ale to je holý fakt, oa pak prsa jaksi splynou s OTP - ozdobným tukovým prstencem. taky se občas musím zde na pekle ohradit, že i přes svou postavu já velká prsa nemám. mám velikost košíčků C a to mi přijde vzhledem k postavě vcelku nic. bohyní hojnosti jsem jen první půl rok po porodu. mě se tedy tuk ukládá zcela odlišně než oné blogerce

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 18:20

@mikita.miki : no taky mám céčka, jestli ještě dohubnu těch deset kilo vítej velikosti B :D:D:D nikdy sem prsa neměla tak co nadělám? zato břuch je největší, každopádně doufám že slečna blogerka bude chtít někdy mít děti a umět se o ně postarat(respektivě to zvládat) a s hubnutím prostě začne…jako já:D

mikita.miki
1935 příspěvků 14.3.13 18:21

@sonjana na těch mých,,pokladech,, není nějaké to kilo hore dole znát vůbec. cestují si po žebříčku velikostí jen s ohledem na hormony. mám stejnou velikost krom obvodu stále už 15 let a 25 kilo dozadu

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 18:39

@mikita.miki tak to docela závidím, u nás doma maj ženy prsa až po dětech…babička šla nahoru o dvě čísla, teta o jedno a máma o pět tak jen doufám, že se mi moje stížnosti nevymstí…já měla od puberty béčka, když sem nabrala nad sto kilo tak teprve C a se 130 D. Uvidíme jaké to bude po dítěti no..

sonjana
50 příspěvků 14.3.13 18:40

@mikita.miki tak to docela závidím, u nás doma maj ženy prsa až po dětech…babička šla nahoru o dvě čísla, teta o jedno a máma o pět tak jen doufám, že se mi moje stížnosti nevymstí…já měla od puberty béčka, když sem nabrala nad sto kilo tak teprve C a se 130 D. Uvidíme jaké to bude po dítěti no..

saryvary
681 příspěvků 15.3.13 08:37
@vashtie píše:
Já být její rodič, odstřihnu jí od blogování a ženu jí od ledničky rovnou do tělocvičny, tohle pokud ještě není morbidní obezita, do pár let bude stoprocentně. Tady snad nejde ani hodnotit, jestli se obléká vkusně nebo nevkusně a jestli umí kombinovat, je nemocná!

Být její rodič, tak s tím neuděláte vůbec nic. Nedonutíte dospělou holku zhubnout. Vím, o čem mluvím. Můžete jen sedět a čekat, že jí to jednou dojde.

Dammy
1672 příspěvků 15.3.13 09:19

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 15:31

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek