Módní ikony

Fotoalbum tématu (19) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
JohankaK
191 příspěvků 11.11.12 10:57

@Kiririn Florence se mi taky líbí, protože má opravdu zvláštní obličej, takže mě to naplňuje nadějí, že i s netuctovým onličejem můžete být krásná.
A je opravdu velmi svá, plus ten její hlas…

Kiririn
95 příspěvků 11.11.12 16:16

Sylv - je úžasná její hlas se s hlsem Lany del Rey nedá srovnat
Pro ty co ji neznají malá ukázka živého vystoupení ( aby někdo neřekl že je to upravené ze studia ) Spectrum - live pokud někdo umíte anglicky pusťte si i jiné písničky a zaposlouchejte se do textů - jsou úžasné a narozdíl od většiny písniček dnešní doby dávají docela smysl, ale jsou poměrně poetické

Eila
166 příspěvků 11.11.12 16:32

Vévodkyně Kate. Hezké, elegantní oblečení, nikdy nepřehnané doplňky ani líčení a i volnočasové oblečení vypadá dobře. Navíc se mí líbí, že ruší tabu „jednou na sebe“ a nosí i obyčejné věci z obchodnů, kde všechny nakupujeme. Určitě někdo napíše, že to je populistické, ale pro mě tím správným směrem.

Jackie Daniels
156 příspěvků 11.11.12 17:33

Já bych souhlasila s tou Lady Gaga, protože je inspirativní a udržuje si svou stylovou linii. Přemýšlela jsem o ní, i když ji někdo zmínil v diskuzi o femme fatale, ale s tím bych se neztotožňovala, protože třeba to, jak nosí monstrózní podpatky a před pádem ji musí zachraňovat bodyguardi, úplně ruší její kouzlo.
Dál za módní ikonu považuji Annu dela Russo, která se také obléká dost nonkonformně. Myslím, že k pojmu ikona patří určité módní průkopnictví v dané době, takže chápu Coco, Audrey i Kate s její ‚recyklací‘. Naproti tomu ‚módní ikona‘ Michelle Obama podle mě prostě nosí střihy i barvy, co jí sednou, možná trochu kopíruje styl Jackie Kennedy, ale nic nového nedává.

Carrie na fotce k diskuzi mi přijde jako brouček, který rozevírá krovky a ukazuje se, že je to beruška. Její styl mi obecně moc neříká, ale… třeba k tomu ještě dojdu.

blondýnkaaa
44 příspěvků 13.1.13 18:41
Blair!!!

Blair byla úchvatná v každé epizodě… ;)

Kiririn
95 příspěvků 14.1.13 15:20

@blondýnkaaa Ahh - Ty bledě modré šaty jsou nádherné!

blondýnkaaa
44 příspěvků 14.1.13 17:51

@Kiririn jsou, použila je narychlo jako svoje svatební :) takové bych taky chtěla, pro mě je dokonalost přesně toto ;)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 18:54

Mě se líbí styl Michelle Obamové - s tím málem co má se umí oblékat krásně, a přitom je to často docela rokenrol…

Mylady2
12413 příspěvků 14.1.13 18:55

@Matka Vlčice Haha jde jste přišla k informacím o jejím šatníku? Pracujete jako hospodyně ve white house?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 18:56
@Mylady2 píše:
@Matka Vlčice Haha jde jste přišla k informacím o jejím šatníku? Pracujete jako hospodyně ve white house?

Zadala jsem do Googlu Michelle Obama a pak dala obrázky - udělala jsem něco špatně…jo vy myslíte to „málo“ co zmiňuju - tím myslím evidentní nedokonalosti její postavy..jasno?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.13 18:59

A ještě Victoria Backham - jako fakt, ta je dobrá.

Mylady2
12413 příspěvků 14.1.13 19:02

@Matka Vlčice pouze mě to rozesmálo;-)

Jackie Daniels
156 příspěvků 15.1.13 18:58

@blondýnkaaa
Na Blair se taky děsně ráda koukám, ale nechápu, proč Serenu naopak pravidelně oblékají do třpytivé kráťoučké haleny! :)

007bohunka
658 příspěvků 6.4.14 19:10

@eveK Určitě s Váma souhlasím.

007bohunka
658 příspěvků 6.4.14 19:11
@Matka Vlčice píše:
A ještě Victoria Backham - jako fakt, ta je dobrá.

Tak ta má taky dobrý vkus oblékání.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek