Módní ("módní") časopisy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.12 22:38

@Sibyl Jinak díky za takový střízlivý přístup v duchu kritického čtení. Když jste psala, že to ve čtenářkách má vzbuzovat chuť nakupovat, málem jsem přečetla nakopnout… ale trochu jste to tak myslela, ne?:-) Třeba mívají redaktorky pravidelně nějaká hýčkající, dechberoucí školení.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.06.12 22:45

Mám ráda zahraniční - britské verze. Protože je to sranda. Fakt! Neberou to tak vážně a nad články se často zasměju. Konkrétně Cosmopolitan býval dobrý, už jsem ale dlouho nečetla. A otvírali tam velmi důležitá témata, například vystoupili kategoricky proti soláriím, zajímali se o plastické operace a jejich úspěšnost a dopad na psychiku.
Samozřejmě spousta reklam, ale celé mi to přišlo tak nějak odlehčené.
Pak mě bavil Glamour, Vogue na fotky (ale tam mi vyschl zdroj, kamarádka letuška otěhotněla:-)
Jinak jsem si nedávno po delší době koupila Harper´s Bazaar (nebo jak se to píše) a „pobavila jsem se“. Oni tam popisují svět, který neexistuje, va snaze vyvolat ve čtenářkách dojem, že když si časopis koupí, budu také součástí tohoto světa:-) Barbara Nesvadbová mi není sympatická, její protimužské výlevy, kdy všichni chlapi jsou strašní a zlí a nevěrní, jsou zcela mylně pokládány za feminismus. A to kazí jméno nám, feministkám, které máme muže rády:-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.06.12 22:46

Jo a co se týče rozmazlování se, tak pokud bych se měla rozmazlovat podle jejich návodů, unudím se při tom k smrti.

eveK
334 příspěvků 20.06.12 22:54

Tak já mám zrovna finanční tíseň, tak jsem závislá na tom, co koupí maminka a maminka většinou koupí Marianne :-) Dříve jsem někdy kupovala ELLE a COSMOPOLITAN. Ráda fantazíruji o tom, co bych si koupila, kdybych na to měla a pak přemýšlím, jak něco podobného obstarat nebo vyrobit za zlomek ceny. A jinak, není módní, ale jsem úchylně fanatický čtenář ENIGMY :-) Duchařina a konspirační teorie, to je moje.

Acrobaleno
957 příspěvků 21.06.12 09:35

Zvykla som kupovať Cosmopolitan, Harper's Bazar a Elle a zo slovenských Evu, či ako sa to volá..Eva? Eva. No prestalo ma to baviť, lebo všade podstate písali to isté a už ma nebavilo čítať o tom ako si udržať muža, o tom ako schudnúť, o tom ako byť spokojná so svojím telom…

007bohunka
658 příspěvků 07.04.14 09:36

Já občas Marie Clare

DanielaS
4910 příspěvků 07.04.14 10:20

Za ucelem cteni nekupuju nic, kvuli strihum tak 4× rocne extra vydarene cislo Burdy.
Ale tchyne me zasobuje tydenni prilohou pro zeny k novinam, ktere ma predplacene, a neni to spatne. Io donna se to jmenuje. Clanky jsou pomerne politicky a socialne angazovane, rozhovory byvaji s docela zajimavymi nebo aspon slavnymi lidmi a prokladane je to tou nejpozlatkovejsi reklamou. Vylozene modni reportaz tam je vzdycky, ale nafocena dost „umelecky“, takze z toho obleceni vetsinou moc poznat nejde. Ale reklamni fotky si vystrihuju a zakladam pro inspiraci.

notrends
514 příspěvků 08.04.14 12:03

Dnes se mi docela povedl fór týkající se Playboye. Kamarád tam píše články a má dodat nový o letadlech - gripenech. Já na to že to bude dost nuda v Payboyi o gripenech leda snad kdyby psal o grupenech. A víte že se ani nezasmál?

Eirinn
469 příspěvků 08.04.14 12:53

@notrends @Jordaan Tím jste mi připomněly citaci z knížky od Betty MacDonald, že pokud jde o jejich náplň práce, nedostává se mužským žádného smyslu pro humor. Zřejmě na tom něco bude. :)

Mě módní časopisy přešly překvapivě s nástupem na střední (páč kdo nečetl na základce Bravo Girl, byl společenská mrtvola) a nastoupila dlouhá léta ve společnosti Reflexu. Sem tam si ještě nějaký prolistuju, když mi ho letuška v autobuse nabídne, ale nevyhledávám je. A přiznám se, že pak jen koukám na fotky a text celkem úspěšně ignoruju.

Jordaan
8747 příspěvků 08.04.14 13:32

@Eirinn

pardon, ja to smazala. Ale Betty ma pravdu, je to zakazane tema ;-).

Jinak ja cetla casopis Divka, to muselo byt, cetla to cela trida…

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.14 13:33

Pche divka, bravicko :-) ja jsem si prvni elle koupila ve 13 a pujcovala si ji ode me i pancelka!

Jordaan
8747 příspěvků 08.04.14 13:56

@lioncity

za mne elle, ehm, jeste nebyla :-D. ale obcas jsem cetla us vogue od tety z emeriky. uz na zakladce, spolecne s neckermann katalogama od sousedu. hec!

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.14 13:58

@Jordaan, tak tos byla za totalni kralovnu! :-) Moje prvi elle byla unor 97, na titulce claudia schiffer v kombineze (asi tyrkysove) a pismena byla syte ruzova. To bylo neco!

Jordaan
8747 příspěvků 08.04.14 14:08

@lioncity

prave jsem vygooglovala, ze prvni elle v cr vysla v r. 94, to vydani mam, takze jsem to fakt cetla uz na gymplu. Docela skok, v prvni tride pruser, protoze jsem nemela jiskerskej kroj, na maturitu saty obslehnuty z elle a usity podle burdy :-D.

Edit: asi nejspis z elle a podle burdy. mozna to byla Tina a neue mode ;-)

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 15:27

Myslim si že modní časopis je velmi pekny nejradči čtu Runway to je muj nejoblibenejší časopis a myslim si ze je to uzitecny a pekny a nikdy to neni stejny :)

Betty J.
2031 příspěvků 24.06.14 15:32

@Baruska99: doporučila bych Vám onačejší četbu…

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 16:16

Jakou jako? já uz svojí četbu mám a libi se mi je to zlato miho života ♥

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 16:17

A jakou yste mi doporučila?

Betty J.
2031 příspěvků 24.06.14 16:20

@Baruska99: Pravidla českého pravopisu, a nemusí to být ani aktuální vydání…

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 16:20

Chtela bych i v modě pracovat jako šefredaktorka to je muj sen ♥

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 16:21

Já čestky umim jenom psát na telefonu je trochu složitejši tak asi jńejak tak.

Baruska99
6 příspěvků 24.06.14 16:23

Jenom mi dáva trochu problem psát na telefonu

Jaroslava5276
3 příspěvky 07.08.17 15:14
Vogue

Ahojte, chci se zeptat, kde koupit Vogue pobliz Uherskeho Hradiště?

xfineryx
2 příspěvky 08.08.17 18:28

Ahoj, jaký Vogue potřebuješ? Já dovážím ten italský a chci zkusit ještě britský a možná i další. Časopisy pak posílám na dobírku.

babanci
27 příspěvků 09.08.17 12:15

Zrovna včera jsem si jedním listovala u kadeřníka a zjistila jsem, že mě stále baví to, co kdysi, když jsme byla malá… kdybych si mohla něco z každé stránky vybrat, co by to bylo?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek