Módní nebe

Fotoalbum tématu (1021) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 108 Další »
hedvika
275 příspěvků 2.1.12 22:02
Barbucho, za toho Barneyeho Stinsona u mě máte palec nahoru :D
Hlavně se mi líbí jeho přístup, že oblek je v krejčovštině výrazem radosti a proto se nehodí například na pohřeb, kam přišel, jak asi víte, v mikině a tričku :D ne, že bych někdy přišla na pohřeb takhle oblečená, ale podle hesla, že to nejhezčí oblečení je výraz radosti,tak se tak oblékám pokaždé,kdy je to možné (tedy ne na okopávání zahrádky) Jinak pro mě je módní nebe ( skoro mi to nešlo přes jazyk, jak jsem zvykla na to zakladni spojeni modni peklo) znamená hlavně jednoduché střihy, barevné kombinace, zkouším to s tím colour blockingem a moc se tím bavím. Mám ráda jak jasné barvy, tak přírodní barvy, jako je béžová, krémová, hnědá, šedá. A nosím jedině sukně, nebo šaty, v kalhotech si připadám divně, nepohodlně. Většinu sukní, co nosím jsem si ušila sama, jelikož takové,co se mi líbí se neprodávají. a do modniho nebe pro me jasne patri muj pritel, je to muzskej, ale rád se obléká pěkně (tozn, že sice nosí do práce džíny, ale je hezky sladěný, nosí rád klobouky,pekné boty, hledáme ted pro nej jen nejaké dobré klasické kalhoty, ale asi je budeme muset nechat ušít, když už mu nějaké sedí, tak jsou škaredě provedené) a dokonce se mnou rád nakupuje oblečení, protože ho baví dívat se, jak mi co sluší, je to fajn
A.C.
153 příspěvků 15.2.12 00:26

Nejudržovanější stoletá žena světa se každý den líčí
To je nebe, nejenom módní, ale i lidské :) Přála bych si dožít stovky a být natolik tělesně i duševně fit, abych si každý den foukala vlasy a lakovala nehty.

Lachenauerin
544 příspěvků 15.2.12 16:44

Dáma? U mne osoba bez předsudků, s nadhledem, laskavá a empatická, bez křeče.
V hadrech to jistě není, ale není to ani jen v dobrém vychování. To se totiž dá nacvičit. Stav „dáma“ nikoliv, k tomu je potřeba se „dožít“ (ne délkou věku, samozřejmě, nýbrž vnímáním a reflexí života vlastního i těch druhých).

Zoe
316 příspěvků 20.2.12 12:42
Pro mne je módní nebe oblečení ze seriálu Star Trek. Všichni mají krásné postavy a oblečení slouží jen k tepelné izolaci.
Ale co potom s estetickým cítěním, že?
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 14:54

Viem, že ak do toho dám kľuče, peňaženku a mobil, tak ten efekt bude v čudu, ale aj tak sa mi to nesmierne páči.

Demode
2050 příspěvků 11.7.13 15:03

@Giulietta Ano, toto je pro mne skutečné módní nebe. Škoda, že se mi v peněžence prohání průvan a také že už na to nemám figuru.

Oveeec
2938 příspěvků 11.7.13 15:05
@Lama_z_Lana píše:
Spíš souhlasím s A.C. Myslím si, že dámu nelze klasifikovat tak jednoduše dle toho co nosí, jako již výše zmíněnou hipízačku jako metalisku (zjednodušeno). Je to právě to ono špatně specifikovatelné fluidum, které se ženy drží, i když má na sobě i ty tepláky. S chováním to samozřejmě souvisí, ale na druhou si myslím, že dáma může být i tak trochu potvora. Tudíž žádná skautka:)

„Ale stejně bych chtěla umět bejt taková dáma.“ „To jsi řekla správně a hezky: umět bejt. Když se ti budeš učit, budeš to umět. Ano, umět být. Ale proboha ne být. S takovou ženskou je potom život jako s guvernantkou v ústavu šlechtičen (…) Ona je dáma pořád, je dáma z povolání a z přesvědčení a z programu, a to se okouká už na první den.“…aneb Jarmila Loukotková, Medúza, nejgeniálnější knížka. Doporučuju:)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 15:11

@Demode Ešte 1465 krát obehnem Liberec od Ještědu až k radnici a figuru budem mať, ale s tým prievanom tiež neviem čo urobím. :-D Ale kochať sa ako doktor Skružný možem aj chudobná. :-D

Demode
2050 příspěvků 11.7.13 15:17

@Giulietta Vezmu si z Vás příklad: Vy od Ještědu k radnici a já kousek od Vás kolem přehrady ve Mšeně ;-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 15:23

@Demode Ja som dnes prvýkrat v živote vstala o 5 ráno, aby som išla behať. Niekto to tu písal, že to tak robí a vrátila som sa s vyplazeným jazykom, dušou na dlani ale taká nabudená, že som od 7 do 9 žehlila s radosťou. :-D Tak sa potom stretneme na pol ceste a dáme dietny drink. :-D
edit: Práve som si uvedomila, že Mšeno je Jablonecká priehrada, to zvládneme dobehnúť aj teraz. :-D

Demode
2050 příspěvků 11.7.13 15:32

@Giulietta Jo, Vy poběžíte a já Vám budu měřit čas v pohodlí Rybářské bašty (restaurant u přehrady) :-)
Edit: aby to nebylo tak moc OT: vybíráte sem pěkné fotky.

Příspěvek upraven 11.07.13 v 15:33

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 15:32
Demode
2050 příspěvků 11.7.13 15:35

@Giulietta No toto, ach! Kam Vy na ty fotky chodíte?

Frantiska
3578 příspěvků 11.7.13 15:43
@Demode píše:
@Giulietta No toto, ach! Kam Vy na ty fotky chodíte?

to bych taky rada vedela :) Giulietta ma dar vybirat fotky

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 16:12

@Demode @Frantiska Prevážne na Pinterest. Ja strašne rada pozerám módne prehliadky a mám celkom dobrú vizuálnu pamäť. :-D
http://media-cache-ak1.pinimg.com/…b39f5905.jpg

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 14.7.13 17:38

@Giulietta Z jakého materiálu může být ten poslední kostým, co myslíte?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.13 17:50
Ikeya-Seki
1090 příspěvků 19.7.13 17:54

Koukám na nabídku Sartoru a přemýšlím, co by se dalo použít.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.13 18:09
Ikeya-Seki
1090 příspěvků 19.7.13 18:35

@Giulietta To vypadá dobře, díky.

notrends
514 příspěvků 20.7.13 11:13
@seznam.mih píše:
A.C. Tak každá snad máme různé asociace. Vy snad ne? Holt jsem ještě neviděla martensky, glády, steely, a jim podobné boty, v elegantní formě. Stále je vidím na lidech, co vypadají jak metalisti, punkáči, skinheadi, nebo na lidech, kteří ujdou tůry a chtějí velice odolné boty za každého počasí.Viděla jsem glády, co měli podpatek, co vypadali spíš jako kozačky, ale když si je jakákoliv žena oblékla, tak tomu dodají ten dominantní šmrnc.
Jako dáma se lze chovat i při výšlapu na štrbské pleso? nějak si nedovedu představit, co tím myslíte.

no to se ale dostáváme na tenký led. Zminované oblečení určuje kam ten člověk patří, proto si ho obléká - aby dal najevo světu co vyznává co se mu líbí, jeho názor, pochybuju že metloška by šla v Helou Kitty šatech a naopak, pro vzniklo přísloví že šaty dělají člověka- to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Bezdomovce taky hned zaregistrujete aniž by vám musela říkat jaký je jeho světonázor. Tím že by každý nosil co by chtěl bez toho že by dal oděvu něco ze sebe bude oděv jen něco co chrání tělo před poškozením a chladem. To přece nechceme.

Spot.Light
118 příspěvků 20.7.13 11:53

Módní nebe si představuji třeba takto:

yako
3225 příspěvků 20.7.13 12:17

@notrends já bych to teda chtěla, někdy. Aby oděv chránil mne před chladem, větrem, deštěm a zahalil mne maximálně před zraky ostatních. Třeba když jdu s horečkou k doktorovi, nebo do supermarketu na nákup. Leč není možná…

Spot.Light
118 příspěvků 20.7.13 12:35
@yako píše:
@notrends já bych to teda chtěla, někdy. Aby oděv chránil mne před chladem, větrem, deštěm a zahalil mne maximálně před zraky ostatních. Třeba když jdu s horečkou k doktorovi, nebo do supermarketu na nákup. Leč není možná…

V tomto mají jistou výhodu muslimky ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 108 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek